เว็บบอร์ดสนทนาภาษาปืน
กันยายน 28, 2024, 02:25:57 PM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: อวป. มีจำหน่ายที่ สนามยิงปืนราชนาวี/สนามยิงปืนบางบัวทอง/สนามยิงปืนศรภ./
/สนามยิงปืนทอ./
สิงห์ทองไฟร์อาร์ม

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 57 58 59 [60] 61 62 63 ... 502
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: มรดกอีสาน... ผญ๋า+นิทานก้อม  (อ่าน 709606 ครั้ง)
ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #885 เมื่อ: กันยายน 01, 2008, 04:02:13 PM »

วค.อุดรฯ  ผมไปฝึกงานเอกเทคโนฯ อยู่2เดือน
อดีตเด็กฝึกงานหวา   เจ้าบ่ถืกลวนลามทางเพศจากซุมอาจารย์ตี๊ครับ  อิอิ

บ่ แต่กะเกือบถืก เพราะว่ามีคนเล็งๆอยู่ แล้วข่อยถืกนักศึกษาสาวลวนลาม  ยามแลงกะไปกินเหล่าเมาอยู่กับนักการฯของภาควิชา เมาแล้วกะเว้าพื้นคน(อาจารย์)เล่น  เสียดายอยู่บ่โดน กลับไปแล้วกะคึดออดน้องๆเขาอยู่

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

เฮ็ดจังใด๋น้อสิเห็นน้ำท่วมโลก
Hang
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #886 เมื่อ: กันยายน 01, 2008, 04:04:55 PM »

วค.อุดรฯ  ผมไปฝึกงานเอกเทคโนฯ อยู่2เดือน
อดีตเด็กฝึกงานหวา   เจ้าบ่ถืกลวนลามทางเพศจากซุมอาจารย์ตี๊ครับ  อิอิ

บ่ แต่กะเกือบถืก เพราะว่ามีคนเล็งๆอยู่ แล้วข่อยถืกนักศึกษาสาวลวนลาม  ยามแลงกะไปกินเหล่าเมาอยู่กับนักการฯของภาควิชา เมาแล้วกะเว้าพื้นคน(อาจารย์)เล่น  เสียดายอยู่บ่โดน กลับไปแล้วกะคึดออดน้องๆเขาอยู่
หว่าแม่นคึดฮอดภารโรง..
มีอยู่ตู้หนึ่ง แหย่ขี้กะเดียมเลามักเต้นด่อง โลด
ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #887 เมื่อ: กันยายน 01, 2008, 04:09:27 PM »

บมีคนเว้านิทานโดนแล้วเด้อครูแหง

กลับบ้านก่อนเด้อครับ สิไปงานศพ บิดาของนักเรียน ห้องที่ผมเป็นครูประจำซั่นก่อน   เป็น ส.อบจ. ถืกยิง2นัด ตาย

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

Hang
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #888 เมื่อ: กันยายน 01, 2008, 04:18:36 PM »

บมีคนเว้านิทานโดนแล้วเด้อครูแหง

กลับบ้านก่อนเด้อครับ สิไปงานศพ บิดาของนักเรียน ห้องที่ผมเป็นครูประจำซั่นก่อน   เป็น ส.อบจ. ถืกยิง2นัด ตาย
ตาย่านเนาะบ้านเจ้า
ANDAMAN_101
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #889 เมื่อ: กันยายน 01, 2008, 04:25:17 PM »

ตอนผมกลับมากะเห็นตำรวจกำลังเก็บศพโจรปล้นร้านทอง เจ้าบ่ได้เบิ่งข่าวติ..  มื้อนั่ ตาย 4 คน

ช่วงบ่ายๆ กะยึดสนามบิน

Hang
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #890 เมื่อ: กันยายน 01, 2008, 05:01:54 PM »

ตอนผมกลับมากะเห็นตำรวจกำลังเก็บศพโจรปล้นร้านทอง เจ้าบ่ได้เบิ่งข่าวติ..  มื้อนั่ ตาย 4 คน

เมืองห่ามันหยัง ตาย่าน
สู้อีสานบ้านข้อย บ่ได้ กินเหล้า เล่นบั่งไฟ ไปเอาบุญ ...ม่วนซุอย่าง
 เฮ้ดเวียก เฮ็ดงาน เถิงสิเหมื่อย ปานได๋  กะยังเว้าหัว กันแตกโคบๆ
beary
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #891 เมื่อ: กันยายน 01, 2008, 05:54:21 PM »

เมืองห่ามันหยัง ตาย่าน
สู้อีสานบ้านข้อย บ่ได้ กินเหล้า เล่นบั่งไฟ ไปเอาบุญ ...ม่วนซุอย่าง
 เฮ้ดเวียก เฮ็ดงาน เถิงสิเหมื่อย ปานได๋  กะยังเว้าหัว กันแตกโคบๆ
บ่ม่วนสิไปไส   เมียตายกะฉลอง(เปิดเพลงงัน  มีหนังพ้อม กินเหล้าเฮฮา)  ลูกตาย  ผัวตาย  แม่ตาย  ญาติพี่น้องตาย กะคือกัน  ม่วนซุงานเอาโลด  สรุปแล่วไผตายกะม่วนคือเก่า
คมขวาน รักในหลวง
"จากดินแดนที่ราบสูงแห่งใบขวาน ข้ามแม่น้ำ ข้ามทะเล(ถ้านั่งเครื่อง) ข้ามภูเขา สู่ดินแดนแห่งด้ามขวาน "
Hero Member

คะแนน 1830

ดนตรี คืออาภรณ์ของปราชญ์

« ตอบ #892 เมื่อ: กันยายน 01, 2008, 11:36:14 PM »

เพิ่นมาจากสำนักเดียวกันตั้วหล่า
จักเพิ่นทันยุคอะโกโก้เลาะหน้าวค.บ่บุ
บ่ทันคับ  แตวากะเทย(เฒ่า)ยังหลายคือเก่า บ่สูญพันธุ์

คลิ๊ก ทริปจักรยาน   "บินเดี่ยว ทางไกล ตามใจฝัน"     ลูกอิสาน พลัดถิ่น  จากแดนดิน  "ไหปลาแดก"  เร่ร่อน รอนแรม เดินทางดั้นด้น  มาสู่  "โคนต้นสะตอ"
ANDAMAN_101
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #893 เมื่อ: กันยายน 02, 2008, 08:47:46 AM »

เหตุการณ์ เดือน สค. อีกเหตุการณ์1 นร.ม.2 โรงเรียนแห่งหนึ่ง ไปเล่นนำผู้บ่าว ฮอดยามค่ำหมู่กะซวนเมือยบ้าน แต่ว่าผู้บ่าวซวนให่อยู่ต่อแล้วสิไปส่งบ้าน..............ส่วนผู้เป็นพ่อ บ่เห็นลูกสาวกลับบ้านด้วยความเป้นห่วงกะเลยไปตามลูกสาว ไปฮอดกะมีปากเสียงกับพวกผู้บ่าวของลูกสาว    ปรากฎว่า ถืกแทงตายกับหม่อง  ลูกสาวจั๊กว่าสิดีใจหรือว่าเสียใจ แต่ผมว่ามันน่าสิไปผูกคอตาย เด็กน้อยแนวนี่

Hang
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #894 เมื่อ: กันยายน 02, 2008, 10:06:43 AM »

เหตุการณ์ เดือน สค. อีกเหตุการณ์1 นร.ม.2 โรงเรียนแห่งหนึ่ง ไปเล่นนำผู้บ่าว ฮอดยามค่ำหมู่กะซวนเมือยบ้าน แต่ว่าผู้บ่าวซวนให่อยู่ต่อแล้วสิไปส่งบ้าน..............ส่วนผู้เป็นพ่อ บ่เห็นลูกสาวกลับบ้านด้วยความเป้นห่วงกะเลยไปตามลูกสาว ไปฮอดกะมีปากเสียงกับพวกผู้บ่าวของลูกสาว    ปรากฎว่า ถืกแทงตายกับหม่อง  ลูกสาวจั๊กว่าสิดีใจหรือว่าเสียใจ แต่ผมว่ามันน่าสิไปผูกคอตาย เด็กน้อยแนวนี่
Beary จ๋า......
แบร์เอ๊ยสาวนางหล่า  ฟังอ้ายหว่าเบิ่งจักหน่อย
หวงเด้อนาท่งน้อย  อย่าให้ป้อย ล่ะด่านำ  ..ฮิฮิ
ANDAMAN_101
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #895 เมื่อ: กันยายน 02, 2008, 12:49:13 PM »

เชื่อครูแหงเด้อนางเอ้ย

beary
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #896 เมื่อ: กันยายน 02, 2008, 12:52:09 PM »

หยัง   งง  แปลแน่
lek
Moderator
Hero Member

คะแนน 1594

การแบ่งปัน ทำให้เราและคนอื่นมีความสุข

« ตอบ #897 เมื่อ: กันยายน 02, 2008, 01:07:16 PM »

Beary จ๋า......
แบร์เอ๊ยสาวนางหล่า  ฟังอ้ายหว่าเบิ่งจักหน่อย
หวงเด้อนาท่งน้อย  อย่าให้ป้อย ล่ะด่านำ  ..ฮิฮิ
หยัง   งง  แปลแน่
นาท่งน้อยให้ขยันไถดำเด้อพะนะ

มีความสุขแบบที่เรามีก็พอhttp://www.gunsandgames.com/smf/index.php?board=29.0  (รวมพลคนอีสาน)
beary
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #898 เมื่อ: กันยายน 02, 2008, 01:08:58 PM »

ครูอิหยังคือบอกเด็กน้อยจั่งซี่น้อ
ANDAMAN_101
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #899 เมื่อ: กันยายน 02, 2008, 01:19:41 PM »

ครูอิหยังคือบอกเด็กน้อยจั่งซี่น้อ

สิครูอิหยัง  กะครูแหง นั่นแหล่ว

หน้า: 1 ... 57 58 59 [60] 61 62 63 ... 502
  พิมพ์