เว็บบอร์ดสนทนาภาษาปืน
ตุลาคม 01, 2024, 10:32:38 PM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: เว็บบอร์ด อวป. สามารถเข้าได้ทั้งสองทาง คือ www.gunsandgames.com และ www.gunsandgames.net ครับ

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 322 323 324 [325] 326 327 328 ... 502
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: มรดกอีสาน... ผญ๋า+นิทานก้อม  (อ่าน 712624 ครั้ง)
น้าเสก คนเดิม
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 712

รับแขก...แจกเหล้า...เฝ้าสำนักงาน

« ตอบ #4860 เมื่อ: พฤษภาคม 03, 2010, 12:43:05 PM »

หล่านางเอย...

พออยากตายเป็นเสื้อ  ผืนงามงามให้น้องห่ม..เป็นคน บ่ได้ชมเนื้อน้อง...ขอเป็นเสื้อพอสิได้กล่อมคีง....ซันดอกนางเอย ยิ้มีเลศนัย

somsakbck
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 974

เรามาเยือนโลกใบนี้แค่เพียงชั่วคราว...แล้วก็จะจากไป

« ตอบ #4861 เมื่อ: พฤษภาคม 03, 2010, 02:37:12 PM »

เดือนนี้ผมบ่ได้กลับครับ....เดือนหน้าถ้ามีกำหนดการแนวได๋เดี๋ยวผมสิส่งข่าวครับ....

สิมาปากเซ...พี่เด๊ะนี่.....

อ้าว.....อยากเอาเงินไทยมาส่งเสริมผลิตภัณฑ์ต่างชาติติครับ..........ผม stand by อยู่โครงการจนถึงวันที่ 24 เดือนนี้ครับ....มี ว.8 อีหยัง ให้แจ้งไว้หลังบ้านเด้อครับ

โลกมีทรัพยากรให้ทุกคนใช้ในการดำรงชีวิตได้อย่างเพียงพอ...แต่ไม่เพียงพอสำหรับคนโลภเพียงคนเดียว : มหาตะมะ คานธี
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 712

รับแขก...แจกเหล้า...เฝ้าสำนักงาน

« ตอบ #4862 เมื่อ: พฤษภาคม 03, 2010, 03:50:11 PM »

ว.2 ว.8 Cheesy

ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 712

« ตอบ #4863 เมื่อ: พฤษภาคม 04, 2010, 01:12:28 PM »

พี่น้องเอย.....

ฝนตกฮ่ำลงมาแล้ว....แมวกะแล่นไล่หนู
ปูกะออกจาฮู...มาดีใจนำฟ้า
ผู่ข้าคนไกลบ้าน...พอได่กินดอกต้มอึ่ง
ย้อนเป็นนำฝนฟ้า....ผู่ข้าพลอยดีใจ.....นี่แหล๋ว..พี่น้อง

somsakbck
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 974

เรามาเยือนโลกใบนี้แค่เพียงชั่วคราว...แล้วก็จะจากไป

« ตอบ #4864 เมื่อ: พฤษภาคม 04, 2010, 04:16:22 PM »

นิทานมื้อนี่บ่แม่นนิทานก้อมครับ....นิทานยาวเติบ

พ่อสอนลูกเรืองเพศสัมพันธ์

ลูก : พ่อครับ การมีเพศสำพันธ์ทำให้มีความรู้สึกยังไงครับ.?
                พ่อ : มันก้อเหมือนกับการที่เอ็งเอานิ้วของเอ็ง ไปแคะขี้มูกในจมูกของเอ็งนั่นแหละ
                ลูก : แล้วทำไมเวลามีเพศสัมพันธ์ผู้หญิงถึงได้ร้องครวญคราง เหมือนมีความรู้สึกดี กว่าผู้ชายละครับ
               พ่อ : อ้าว..แล้วเวลาแกแคะขี้มูกแกรู้สึกว่านิ้วของแกดีขึ้น หรือว่ารูจมูกของแกดีขึ้นล่ะ
               ลูก : ในเมื่อผู้หญิงรู้สึกดีขึ้น แล้วทำไมผู้หญิงเกลียดการข่มขืนละครับ..?
               พ่อ : มันไม่เหมือนกัน ถ้าเอ็งเดินอยู่บนถนนแล้วมีคนวิ่งเอานิ้วมาทิ่มจมูกเอ็งล่ะ เอ็งจะชกเขามั๊ย..?
               ลูก : แล้วทำไมผู้หญิงถึงไม่ชอบมีเพศสำพันธ์ ในระหว่างที่เธอมีประจำเดือนละครับ..?
               พ่อ : แล้วถ้าจมูกของเอ็งเลือดใหลอยู่ แล้วเอ็งจะแคะขี้มูกมั๊ย.......
               ลูก : แล้วทำไมผู้ชายถึงไม่ชอบใส่ถุงยางอนามัยเวลามีเพศสัมพันธ์ละครับ
               พ่อ : แล้วถ้าพ่อบังคับเอ็งให้ใส่ถุงมือแคะขี้มูกล่ะเอ็งจะชอบมั๊ย..
ลูก : คำถามสุดท้ายครับพ่อ แล้วทำไมผู้หญิงชอบบรรยากาศเงียบๆสลัวๆ ในขณะที่เธอมีความต้องการละครับ
พ่อ : อ้าว..แล้วถ้าพ่อใช้ให้เอ็งไปยืนแคะขี้มูกหน้าชั้นเรียนเอ็งจะทำได้มั๊ย.. โธ่ ลูกพ่อเอ๊ย
ลูก : เย้..พ่อครับ พ่อเก่งจังเลยครับ..

ลูกไผว่ะ.....มันสิเอาดีทางนี้บ๊อหือ......ฮึๆ

โลกมีทรัพยากรให้ทุกคนใช้ในการดำรงชีวิตได้อย่างเพียงพอ...แต่ไม่เพียงพอสำหรับคนโลภเพียงคนเดียว : มหาตะมะ คานธี
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 712

« ตอบ #4865 เมื่อ: พฤษภาคม 06, 2010, 04:41:11 PM »

พี่น้องเอย....

ย้อนว่าทุกข์ยากฮ้าย  กายก่ำกินมันหมก
ทุกข์บ่มีฮอดครก...พอสิได่ตำข้าว
โตผมนี่บ่อยากเว่า....อยากปากนำไผ
คือสิบ่มีคนเห็นใจ...ย้อนเป็นคนผู่ฮ้าย...นี่แหล๋วพี่น้อง

น้องสาวหล่า
Hero Member

คะแนน 546

« ตอบ #4866 เมื่อ: พฤษภาคม 06, 2010, 07:20:30 PM »

นิทานมื้อนี่บ่แม่นนิทานก้อมครับ....นิทานยาวเติบ

พ่อสอนลูกเรืองเพศสัมพันธ์

ลูก : พ่อครับ การมีเพศสำพันธ์ทำให้มีความรู้สึกยังไงครับ.?
                พ่อ : มันก้อเหมือนกับการที่เอ็งเอานิ้วของเอ็ง ไปแคะขี้มูกในจมูกของเอ็งนั่นแหละ
                ลูก : แล้วทำไมเวลามีเพศสัมพันธ์ผู้หญิงถึงได้ร้องครวญคราง เหมือนมีความรู้สึกดี กว่าผู้ชายละครับ
               พ่อ : อ้าว..แล้วเวลาแกแคะขี้มูกแกรู้สึกว่านิ้วของแกดีขึ้น หรือว่ารูจมูกของแกดีขึ้นล่ะ
               ลูก : ในเมื่อผู้หญิงรู้สึกดีขึ้น แล้วทำไมผู้หญิงเกลียดการข่มขืนละครับ..?
               พ่อ : มันไม่เหมือนกัน ถ้าเอ็งเดินอยู่บนถนนแล้วมีคนวิ่งเอานิ้วมาทิ่มจมูกเอ็งล่ะ เอ็งจะชกเขามั๊ย..?
               ลูก : แล้วทำไมผู้หญิงถึงไม่ชอบมีเพศสำพันธ์ ในระหว่างที่เธอมีประจำเดือนละครับ..?
               พ่อ : แล้วถ้าจมูกของเอ็งเลือดใหลอยู่ แล้วเอ็งจะแคะขี้มูกมั๊ย.......
               ลูก : แล้วทำไมผู้ชายถึงไม่ชอบใส่ถุงยางอนามัยเวลามีเพศสัมพันธ์ละครับ
               พ่อ : แล้วถ้าพ่อบังคับเอ็งให้ใส่ถุงมือแคะขี้มูกล่ะเอ็งจะชอบมั๊ย..
ลูก : คำถามสุดท้ายครับพ่อ แล้วทำไมผู้หญิงชอบบรรยากาศเงียบๆสลัวๆ ในขณะที่เธอมีความต้องการละครับ
พ่อ : อ้าว..แล้วถ้าพ่อใช้ให้เอ็งไปยืนแคะขี้มูกหน้าชั้นเรียนเอ็งจะทำได้มั๊ย.. โธ่ ลูกพ่อเอ๊ย
ลูก : เย้..พ่อครับ พ่อเก่งจังเลยครับ..

ลูกไผว่ะ.....มันสิเอาดีทางนี้บ๊อหือ......ฮึๆ

มีแต่แนวมาเว้าสู่ฟังเนาะ  ขอบคุณหลายเด้อค่ะพี่สมศักดิ์  สิฟังไว้ดอกค่ะบาดห่าลูกถามสิได้ตอบได้ ขำก๊าก ขำก๊าก

มองโลกให้เป็นกลาง  แล้วทุกอย่างจะดีเอง
worth
Hero Member

คะแนน 474

« ตอบ #4867 เมื่อ: พฤษภาคม 06, 2010, 08:13:43 PM »

หล่านางเอย...

พออยากตายเป็นเสื้อ  ผืนงามงามให้น้องห่ม..เป็นคน บ่ได้ชมเนื้อน้อง...ขอเป็นเสื้อพอสิได้กล่อมคีง....ซันดอกนางเอย ยิ้มีเลศนัย

บ่ย้านคะเจ้านอนเยี่ยวหดที่นอนเบาะท่าน............ ขำก๊าก

รักเธอ....ประเทศไทย
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 712

« ตอบ #4868 เมื่อ: พฤษภาคม 07, 2010, 09:24:03 AM »

บ่ล่ะคูบา.....ถึงแม้เธอสิเยี่ยวใส่...บอยกะเต็มจัย...พะนะ คิก คิก

somsakbck
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 974

« ตอบ #4869 เมื่อ: พฤษภาคม 08, 2010, 11:14:06 AM »

หล่านางเอ้ย.............

หนูกินกล้วยปะขวยให้ตุ่น  เจ้าหากมักเพิ่นพุ้นสิให้อ้ายคะนิงหา....อยู่บ๊อ

ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 712

« ตอบ #4870 เมื่อ: พฤษภาคม 10, 2010, 08:57:44 AM »

หล่านางเอย....

คั่นว่าใจบ่สู้แล้ว....บ่มีแววสิหมานดอก..
คั่นว่าใจบ่หานแล้ว...คือสิบ่มีแนวสิต่าว
คั่นว่าใจประสงค์แล้ว...บ่มีแนวมาขวางกั้น
คั่นว่าใจประสงค์สู้....อยู่ในฮู...กะคือหมุดหา....ดอกนางเอย..... ยิ้มีเลศนัย

somsakbck
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 974

« ตอบ #4871 เมื่อ: พฤษภาคม 10, 2010, 01:35:49 PM »

อ้ายเอ้ย.....

เจ้าผู้ถถากกกไม้แสวงหาแต่บ่อนกิ่ว  คันว่าสิ่วเจาะไม้ประสงค์ไง้แต่บ่อนบาง.....น้ออ้าย

ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 712

« ตอบ #4872 เมื่อ: พฤษภาคม 10, 2010, 03:04:27 PM »

คักหลายเนอะ...อ้ายเอย

ใจประสงค์ต่อไม้..จั่งได่แบกขวานมา
ใจประสงค์ต่อไป จั่งแบกแหมาต้อน
ใจประสงค์ต่อม้วน จังได่ปลูกดอกหม่อนไหม
ใจประสงค์ต่อใจ..จั่งได่มาจาเว่า...ซั่นดอก..อ้ายเอย

somsakbck
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 974

« ตอบ #4873 เมื่อ: พฤษภาคม 10, 2010, 03:35:03 PM »

หล่านางเอ้ย...........

กลับคืนเฮือนเฮาน้องหล่า เก็บน้ำตาที่ไหลหลั่ง
                                                หอบความหวังที่แพ้พ่าย ผู้หมายเว้าเจ้าว่าแฟน
                                สิ่งตอบแทนจากความซื่อ นั้นกะคือน้ำตาหล่น
                                                หนีวังวนคนบ้านนอก ฝากหมู่บอก-อ้ายว่า "ลา"
                                จากหมอกหนาสาวบ้านทุ่ง เป็นสาวกรุงหมอกควันเป่า
                                               ไปพ้อเขาคนที่ใช่ ไกลข้างอ้ายเจ้าว่าลืม
                                บ่อาจตื่มคำสิเว้า กะพอเดาเรื่องที่ผ่าน
                                               อ้ายสงสารยามเห็นหน้า เพียงบอก "หล่าบ่เป็นหยัง"
                                มื้อความหวังเจ้าแพ้พ่าย ขอพี่ชายค่อยสร้างแต่ง
                                               ขอเป็นแสงกระบองใต้ แทนไฟฟ้าที่ฮุ่งเฮือง
                                หนีจากเมืองคืนมาบ้าน ลืมเหตุการณ์อดีตเก่า
                                               มาพักเซาข้างบ่าอ้าย มื้อฮักพ่ายอ้ายฮักแทน เด้อหล่าเอย

ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 712

« ตอบ #4874 เมื่อ: พฤษภาคม 11, 2010, 08:37:22 AM »

โอน้อนางเอย.....

คาดสิได่บินมาคือนกเจ่า....คาดสิบ่ได่บินเจ้ยเจิดหนี
คาดสิมีเฮ็ดหยังกะได่เค้า....คาดสิเอา...หวังไว่กะบ่สม...ดอกนางเอย คิก คิก

หน้า: 1 ... 322 323 324 [325] 326 327 328 ... 502
  พิมพ์