เว็บบอร์ดสนทนาภาษาปืน
กันยายน 29, 2024, 06:30:22 AM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: เว็บบอร์ด อวป. สามารถเข้าได้ทั้งสองทาง คือ www.gunsandgames.com และ www.gunsandgames.net ครับ

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 129 130 131 [132] 133 134 135 ... 429
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: มีใผ๋ หุมแอ่วป่าผ่อง.... แอ่วป่า เชิง อนุรักษ์ เน้อ  (อ่าน 628208 ครั้ง)
บะป้าว เลิงปอย
Hero Member

คะแนน 258

อะละ อะละ ฮ้อนหย่ะ ฮ้อนหย่ะ

« ตอบ #1965 เมื่อ: พฤษภาคม 27, 2009, 10:51:28 PM »

แต้กาอ้ายบ๊ะป้าวน้ำหอม .. Grin  Grin  Grin
      หน่วยลาดตะเวนตี่บ้านผมบอกหื้อไป 2 คน คนหนึ่งแบกกล้องถ่ายฮูป แหมคนแบกตี้มีฟันเป๋นซี่ๆ  ถ้าเจอตั๋วแล้วมันล่นเข้าก๋วงไม้ ก๊ะจ่วยกั๋นจั๊กอี้หว๊ะ.. Grin  Grin  Grin บ่เกิ๋นเกิ่งจั้วโมง....หล๊ะ ๆ ๆ โต๊ม...ลงตึงต้น...แล้วเฮาก่อสะหลายตั๋วโวย ๆ ก่อนตี้แมงลายใบไม้จะมา... หัวเราะร่าน้ำตาริน  หัวเราะร่าน้ำตาริน  หัวเราะร่าน้ำตาริน

แต้นา  อ้ายเอสเปรสโซ่  คิก คิก

แมงหมู่นี้ต้องจับเป๋น ยิ่งไปหลายวันถ้ามันมรณะ กลิ่นมันแฮง  สาบ   เศร้า

ถ้ามันล่นเข้าโก๋น  ใจ้ คนลู่เหล็ก จั้กกั๋นไปมา  มัดหมาโตยเน้อครับ

ไม้โก้น  มันจั้งล่นไปรอ  หมาเปื้อนผมต๋ายปีแล้ว  เสียดายขนาด

แมงก่าบะได้  หมาก้อต๋าย   ขอกิ๋นหมามันก่อบะยอม  ใจ้เฮาฝังแหม   หัวเราะร่าน้ำตาริน   หัวเราะร่าน้ำตาริน

หันเปิ้นว่า แกล้งฝังตื้นๆ แล้วไปลักขุดเอาบ่าใจ้กา คิก คิก

ฮูปตี่อ้ายS ถ่ายมา อี่ฮวก หยังมาใหญ่แต้ว่า ตกใจ
มันขนาดนี่เลยกาครับ ตั๋วปอเต่าป๋าก้างก่อนน่ะ ตกใจ
ผมยังบ่าเกยกิ๋นเลยครับ แมงนี่ แถวบ้านผมเขาบ่กิ๋นกั๋น เลยบ่เกยฮู้รสชาด เศร้า
แต่อย่างอี้แหล่ะเน๊าะ ธรรมชาติ บริสุทธิ์ อ่ะหยังก่ลำ เยี่ยม ขอยครับ ขอย เศร้า

ฮู้ตันแหม  งอน

แมงอี่ฮวกตั๋วหลวงนี้   ตางบ้านผมฮ้องแมงอี่โอ๋น  แม่นก่อหา  น้ำลายหก

มันเป๋นทายาทบ้านทรายทอง  ผู้สืบสกุลของกบจุกแม่นก่อครับ

เกยกิ๋นเหมือนกั๋น แต่บะเดี่ยวเซาะหายาก  เยาะเย้ย

แหมอย่างผมเป่นเปลี่ยนรสนิยมการทานอาหารล่ะ

อาหารป่า บ้าน ๆ แบบนี้  มะพร้าว ทานไม่ได้อ่ะ คาวติดปาก  แลบลิ้น

เยียะจะได

ก้อใจ๋มันฮัก
2..U
Hero Member

คะแนน 2094

Chumpai Club..

« ตอบ #1966 เมื่อ: พฤษภาคม 27, 2009, 11:51:09 PM »

แมงอี่ฮวกตั๋วหลวงนี้   ตางบ้านผมฮ้องแมงอี่โอ๋น  แม่นก่อหา  น้ำลายหก

มันเป๋นทายาทบ้านทรายทอง  ผู้สืบสกุลของกบจุกแม่นก่อครับ

เกยกิ๋นเหมือนกั๋น แต่บะเดี่ยวเซาะหายาก  เยาะเย้ย

แหมอย่างผมเป่นเปลี่ยนรสนิยมการทานอาหารล่ะ

อาหารป่า บ้าน ๆ แบบนี้  มะพร้าว ทานไม่ได้อ่ะ คาวติดปาก  แลบลิ้น

ป้อหลวงบะป้าวหน่อม...กิ๋นดิบก๊ะ...... ตกใจ  ตกใจ  ตกใจ  ตกใจ

The best way to predict the future is to invent it.
การ์ตูน รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 379

« ตอบ #1967 เมื่อ: พฤษภาคม 28, 2009, 07:45:14 AM »

ตังเจียงดาวเขาก่ฮ้องแมงอี่โอ๋นเหมือนกั๋นครับ  Grin Grin แอ๊ปสู้อี่ฮวกกบฮวกเขียดบะได้
แต่ถ้าเอามาต้มใส่ยอดส้มป่อยนี่ลำปอใจ้แต่ก่บะสู้เห็ดถอบ  น้ำลายหก น้ำลายหก
Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #1968 เมื่อ: พฤษภาคม 28, 2009, 08:21:52 AM »

ตังเจียงดาวเขาก่ฮ้องแมงอี่โอ๋นเหมือนกั๋นครับ  Grin Grin แอ๊ปสู้อี่ฮวกกบฮวกเขียดบะได้
แต่ถ้าเอามาต้มใส่ยอดส้มป่อยนี่ลำปอใจ้แต่ก่บะสู้เห็ดถอบ  น้ำลายหก น้ำลายหก

อ้ายก้านตูน   เอาแมงอี่โอ๋น ขึ้นสังเวียนตี๋กับเห็ดถอบ อี้หว่ะ   ตกใจ

แมงอี่โอ๋น ปู๋เหล็ก ปู๋จว่า ป๋ากั้ง ป๋าก๋มมัน ป๋าจรทราย  ล้างใส่บอกไม้

ต้มตวยกั๋น  ใส่พริกฮ้าต๋าแดงเข้าไป     น้ำลายหก   น้ำลายหก

เยียะจะได

SIN_JUNG
ชาว อวป.
Full Member

คะแนน 35

« ตอบ #1969 เมื่อ: พฤษภาคม 28, 2009, 09:58:37 AM »

แมงอี่ฮวกตั๋วหลวงนี้   ตางบ้านผมฮ้องแมงอี่โอ๋น  แม่นก่อหา  น้ำลายหก

แม่นแล้วครับ..บ้านผมฮ้อง อี่ฮวกลุ้ย... Grin
บ้านอ้ายบ๊ะป้าวน้ำหอมต๋อนหลามในบอกไม้เอาใส้มันออกก่ ผมจะบิบเอาออกหัวหน้าคณะ(ผู้สุงวัย) ไผเอาออกบ่าต้องกิ๋น อี้หว๊ะ เปินชอบขม ๆ  หัวเราะร่าน้ำตาริน  หัวเราะร่าน้ำตาริน  หัวเราะร่าน้ำตาริน

ต้นชมภู่ป่า...
น้ำใส ใหลเย็น....

SIN_JUNG
ชาว อวป.
Full Member

คะแนน 35

« ตอบ #1970 เมื่อ: พฤษภาคม 28, 2009, 10:06:53 AM »

จอดรถ...
หย๊ะหยั๋งกั๋นหา... Grin  Grin  Grin
« แก้ไขครั้งสุดท้าย: พฤษภาคม 28, 2009, 11:07:53 AM โดย นาย S » บันทึกการเข้า
BG 15
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #1971 เมื่อ: พฤษภาคม 28, 2009, 11:15:06 AM »

ป่าจะนี้ขุดหาแย้เด็ดขาดนิ Grin
SIN_JUNG
ชาว อวป.
Full Member

คะแนน 35

« ตอบ #1972 เมื่อ: พฤษภาคม 28, 2009, 11:49:18 AM »

หุ หุ หุ  Grin  Grin  Grin  เอาไบเลี้ยงตี้บ้าน  น้ำลายหก  น้ำลายหก  น้ำลายหก .... +1 เน้ออ้ายหนามไม้บั่ว... หัวเราะร่าน้ำตาริน  หัวเราะร่าน้ำตาริน  หัวเราะร่าน้ำตาริน

Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #1973 เมื่อ: พฤษภาคม 28, 2009, 03:50:55 PM »

แม่นแล้วครับ..บ้านผมฮ้อง อี่ฮวกลุ้ย... Grin
บ้านอ้ายบ๊ะป้าวน้ำหอมต๋อนหลามในบอกไม้เอาใส้มันออกก่ ผมจะบิบเอาออกหัวหน้าคณะ(ผู้สุงวัย) ไผเอาออกบ่าต้องกิ๋น อี้หว๊ะ เปินชอบขม ๆ  หัวเราะร่าน้ำตาริน  หัวเราะร่าน้ำตาริน  หัวเราะร่าน้ำตาริน

ต้นชมภู่ป่า...
น้ำใส ใหลเย็น....

โค้ะ  เล่นตึงเพี้ย เลยก้ะนี่   ตกใจ   ตกใจ

จอดรถ...
หย๊ะหยั๋งกั๋นหา... Grin  Grin  Grin

ถ้าบะเฉลยเหิ่ยก่อน ผมต้องตอบว่า  ชุดเก็บกู้ระเบิดแน่   Grin

ผ่อแต่งตั่วอย่าง หน่วยฮบพิเศษ แต้ ๆ ไปขุดจั๊กเข้หน้อย  ตกใจ คิก คิก
« แก้ไขครั้งสุดท้าย: พฤษภาคม 28, 2009, 03:57:00 PM โดย มะพร้าวลาย » บันทึกการเข้า

เยียะจะได

กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #1974 เมื่อ: พฤษภาคม 28, 2009, 04:13:53 PM »

บะเกยหันแย้ จักเตื่อ ฮู้จักก่า จั๊กก่าหัวเขียว  Cheesy
prasit homecar a1
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 215

« ตอบ #1975 เมื่อ: พฤษภาคม 28, 2009, 07:06:09 PM »

สวัสดีครับ  จ.ส. ร้อย   เอ้อ....บ่าใจ่   ส.จ. ลุ้ย..   ฮ้องเหมือนบ้านผมเลยครับ   อี่ลุ้ย   แก๋งใส่ยอดส้มป่อย  สูตรเดียวกั๊บ
ต่าน การ์ตูน  มี  สรถ. นั่งบนห้างกล๋างดอย   โอ้....   น้ำลายหก   น้ำลายหก 

น้ำปู
Hero Member

คะแนน 273

« ตอบ #1976 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2009, 07:24:43 PM »

สวัสดีครับ  จ.ส. ร้อย   เอ้อ....บ่าใจ่   ส.จ. ลุ้ย..   ฮ้องเหมือนบ้านผมเลยครับ   อี่ลุ้ย   แก๋งใส่ยอดส้มป่อย  สูตรเดียวกั๊บ
ต่าน การ์ตูน  มี  สรถ. นั่งบนห้างกล๋างดอย   โอ้....   น้ำลายหก   น้ำลายหก 

โอ้...นี่เป๋นอย่างใด ครับ อ้ายงาจ้าง Grin
เอาไปขว้าง , แมงเข้าก่ จ้างมันก่อน , กาว่า ไผแก๋ง เนี๊ย ไผแก๋ง มาจิมผ่อล๊อ ฮู้วว์ ขำก๊าก
ต.แม่สาย
Moderator
Hero Member

คะแนน 490

« ตอบ #1977 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2009, 09:51:33 PM »

ขอแสดงความเสียใจ๋กับอ้ายบะป้าวตวยครับ จาวบ้านเปิ่นโหวต บ่อหื้ออยู่บ้านนอกแล้วครับ ต้องย้ายด่วนภายใน 15 วัน โสน้านา ผมบอกแล้ว เรื่องวัดเรืองวาบ่อดีไปยุ่งเปิ่น ป๋าวัดผ่อง ไก่วัดผ่อง แก๋งแล้วกิ๋นคนเดียวบ่อปั๋นหื้อตุ๊ลุง

โสน้าน่า โสน้าน่า ได้ปิ๊กมาอยู่ในเวียงเหีย บ่อได้อยู่บนดอยแล้ว

5 5 5

ผู้ใดทำใจให้เป็นกลางได้ ผู้นั้นจะพ้นจากความทุกข์ทั้งปวง
กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #1978 เมื่อ: พฤษภาคม 30, 2009, 07:16:55 AM »

ไหว้  จะดีใจ๋ กาว่าเสียใจ๋ดีนิ ใก่ในเวียง มีป่าเรอะ  น้ำลายหก
เอก@ดอยฯ
ปฏิบัติอย่างถูกต้องตั้งแต่แรกเริ่ม
Moderator
Hero Member

คะแนน 183

Do it right the first time

« ตอบ #1979 เมื่อ: พฤษภาคม 30, 2009, 09:30:25 AM »

อยู่พัทลุงครับ   Grin Grin Grin
ปิ๊กมากั๋นยังครับ...เป๋นจะดัยกั๋นผ่องบ่ะฮู้ ดั้ยมากั๋นกี่แก๋น  Grin Grin Grin Grin

ปิ๊กมาด้วยความอิอ่อน ครับอ้ายวี  บู่  อ้ายน้องเก่งขนาดสร้างจื่อหื้อบ้านเฮา ชนะ ที่๑ ประเทศไทยได้  สุดยอดแต้ๆ  เยี่ยม

SPSC No.057       THPSA No.A-331
หน้า: 1 ... 129 130 131 [132] 133 134 135 ... 429
  พิมพ์