เว็บบอร์ดสนทนาภาษาปืน
กันยายน 25, 2024, 02:21:56 AM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: เวบบอร์ดอวป.ยินดีต้อนรับสุภาพชนทุกท่าน กรุณาใช้คำสุภาพด้วยครับ

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 14 15 16 [17] 18 19 20 ... 429
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: มีใผ๋ หุมแอ่วป่าผ่อง.... แอ่วป่า เชิง อนุรักษ์ เน้อ  (อ่าน 624373 ครั้ง)
กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #240 เมื่อ: พฤศจิกายน 28, 2008, 03:26:36 PM »

ใค่ฮู้ ก่อลองผ่อเต๊อะ อ้ายดับบิวน้อย สำหรับผม บะเอาแล้ว... หลาบ  บู่
2..U
Hero Member

คะแนน 2094

Chumpai Club..

« ตอบ #241 เมื่อ: พฤศจิกายน 28, 2008, 03:35:15 PM »

ระวังเจ้าหมู่หันต๋าอ้าย ก๋าคำ เป็นต๋าแมงปากบืน..ละกะหันลำกล้องอีเดี่ยวใส่เด้อ... ตกใจ

The best way to predict the future is to invent it.
กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #242 เมื่อ: พฤศจิกายน 28, 2008, 03:53:08 PM »

ระวังเจ้าหมู่หันต๋าอ้าย ก๋าคำ เป็นต๋าแมงปากบืน..ละกะหันลำกล้องอีเดี่ยวใส่เด้อ... ตกใจ

เวลาซุ่ม ซุ่มเดี่ยวครับ จะป๊ะกั๋นแหมกำ ก่อ เมื่อแจ้ง  Grin
การ์ตูน รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 379

« ตอบ #243 เมื่อ: พฤศจิกายน 28, 2008, 04:04:45 PM »

หวัดดีครับปี้น้องบ้านเฮา ฝากอ้ายก๋าคำโทรหาผมกำเนัอครับ 0868251452 ขอบคุณครับ
กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #244 เมื่อ: พฤศจิกายน 28, 2008, 04:19:16 PM »

หวัดดีครับปี้น้องบ้านเฮา ฝากอ้ายก๋าคำโทรหาผมกำเนัอครับ XXX XXXX XXXX  ขอบคุณครับ

เย้.... มาแล้ว กึ๊ดเติงหาขนาด ... 
« แก้ไขครั้งสุดท้าย: พฤศจิกายน 28, 2008, 04:21:48 PM โดย ก๋าคำ » บันทึกการเข้า
การ์ตูน รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 379

« ตอบ #245 เมื่อ: พฤศจิกายน 28, 2008, 04:24:56 PM »

อยู่บ้านนอกบะมีเนตใจ้ครับ  หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน
กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #246 เมื่อ: พฤศจิกายน 28, 2008, 04:47:51 PM »

อยู่บ้านนอกบะมีเนตใจ้ครับ  หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน

เกียมตั๋วหื้อว่าง  วัน น เวลา ว  เมื่อใด จะตั้งวงเน้อ  Cheesy
2..U
Hero Member

คะแนน 2094

« ตอบ #247 เมื่อ: พฤศจิกายน 28, 2008, 05:02:41 PM »

เกียมตั๋วหื้อว่าง  วัน น เวลา ว  เมื่อใด จะตั้งวงเน้อ  Cheesy

เออนั่นเตอะ..อั้นแหมเมาะ.. น้ำลายหก น้ำลายหก

The best way to predict the future is to invent it.
บะป้าว เลิงปอย
Hero Member

คะแนน 258

อะละ อะละ ฮ้อนหย่ะ ฮ้อนหย่ะ

« ตอบ #248 เมื่อ: พฤศจิกายน 28, 2008, 09:23:33 PM »

กำนี้นา ถ้าอ้ายก๋า ลืมยาสูบนา  หื้อสูบยากั๋นยุงไปก่อนเน้อ

ปอบรรเทาได้   เยี่ยม   อ๋อย

บะไหวก๊า อ้าย ....  แค่นอนฮมยากั๋นยุงก่อปอจะต๋ายแล้วครับ อ้ายบะป๊าว  อ๋อย   อ๋อย  เรื่องยาสูบ มีหั้นเตื่อ เจ้าหมู่เอา หญ้าหรรษา เข้าไป เดินออกบ้านเจ้าหมู่ มะค่ำ ไปถึงตี่ หมาย ปอเตี่ยงคืน นั่งอู้กั๋น เอาหญ้าหรรษา มามวนสูบ แล้วก่อ ยิ้มปุ่ย ยิ้มป่าย เตวขึ้นแป๋ดอย  นั่งซุ่ม รอถ่ายฮูปแมงปากบืน  เข้ากิ๋นหน่วยบะมื่น ยามใกล้แจ้ง ... โค๊ะ คึแต๊ ๆ  เงา วาบ ๆ เวบ ๆ ในห้วย ผมยกกล้องขึ้นผ่อ  เปิดหน้าเลนซ์ โหมดถ่ายภาพมะคืน  นิ้วชี้ เกียมกด ชัตเตอร์ B ปั๊ดโท๊ะ  แมงการ์ตูน พิ้งแพนเตอร์  ยื่นหน้า  เป๋ง ต๋าใสมาบ ๆ เต๋มกล้อง  สดุ้งหมด  อ๋อย  

อ้ายก๋า อู้ถึงก้องถ่ายฮูปแมงปากบืนนี่หันภาพเลยล่ะ

นึกถึงต๋อนมันกำลังปามหน่วยบะมื่น มันถึงบ่าฟังเสียงอะหยังน่อ

ซูมเข้าคอต่อเลยอี้  แสงแฟลช แจ้ง วาบ  ยิ้มหื้อก้องตวยอี้

ถ้าถ่าน ก้อนแรกหมด ขะใจ๋ เปลี่ยนถ่ายเวย ๆ เน้อ ถ่าน 3x3 ก้อนแดงๆ  ถ่ายซ้ำก่อได้ กันภาพแรกมันเสีย

หมู่ผมเกยถ่ายได้เตื่อ เป๋นตั๋วปู้  น้ำหนักคงจะนักกว่าสมจิตร จงจอหอ สัก ซาวโล นอนต๋าใสมาบๆ  ปอหย่องกลีบ  ปาดขะหลำ เรียบร้อย มันลุกโล่น

เอาหัวไปซุกก๋อไม้ไร่ลุ่มห้วยปู้น  น่าบุญ ไปแหมบ่าไก๋ ผมเลยถ่ายซ้ำไปแหมฮูป    เจ้าหมู่ และ หมา ก้อไปห้วยหน้าติก ๆ มันกำลังออกเหล่า

ตั๋วตี้ว่ามันล้องเหล่า  แปลกเหมือนกั๋น มันขาบอยู่ข้างก๋อไม้ไร่  หมาหยังบ่อสาบ  หรือว่า ฮอยและกลิ่นมันสับสน

เยียะจะได

ก้อใจ๋มันฮัก
2..U
Hero Member

คะแนน 2094

« ตอบ #249 เมื่อ: พฤศจิกายน 28, 2008, 09:57:07 PM »

กำนี้นา ถ้าอ้ายก๋า ลืมยาสูบนา  หื้อสูบยากั๋นยุงไปก่อนเน้อ

ปอบรรเทาได้   เยี่ยม   อ๋อย

บะไหวก๊า อ้าย ....  แค่นอนฮมยากั๋นยุงก่อปอจะต๋ายแล้วครับ อ้ายบะป๊าว  อ๋อย   อ๋อย  เรื่องยาสูบ มีหั้นเตื่อ เจ้าหมู่เอา หญ้าหรรษา เข้าไป เดินออกบ้านเจ้าหมู่ มะค่ำ ไปถึงตี่ หมาย ปอเตี่ยงคืน นั่งอู้กั๋น เอาหญ้าหรรษา มามวนสูบ แล้วก่อ ยิ้มปุ่ย ยิ้มป่าย เตวขึ้นแป๋ดอย  นั่งซุ่ม รอถ่ายฮูปแมงปากบืน  เข้ากิ๋นหน่วยบะมื่น ยามใกล้แจ้ง ... โค๊ะ คึแต๊ ๆ  เงา วาบ ๆ เวบ ๆ ในห้วย ผมยกกล้องขึ้นผ่อ  เปิดหน้าเลนซ์ โหมดถ่ายภาพมะคืน  นิ้วชี้ เกียมกด ชัตเตอร์ B ปั๊ดโท๊ะ  แมงการ์ตูน พิ้งแพนเตอร์  ยื่นหน้า  เป๋ง ต๋าใสมาบ ๆ เต๋มกล้อง  สดุ้งหมด  อ๋อย  

อ้ายก๋า อู้ถึงก้องถ่ายฮูปแมงปากบืนนี่หันภาพเลยล่ะ

นึกถึงต๋อนมันกำลังปามหน่วยบะมื่น มันถึงบ่าฟังเสียงอะหยังน่อ

ซูมเข้าคอต่อเลยอี้  แสงแฟลช แจ้ง วาบ  ยิ้มหื้อก้องตวยอี้

ถ้าถ่าน ก้อนแรกหมด ขะใจ๋ เปลี่ยนถ่ายเวย ๆ เน้อ ถ่าน 3x3 ก้อนแดงๆ  ถ่ายซ้ำก่อได้ กันภาพแรกมันเสีย

หมู่ผมเกยถ่ายได้เตื่อ เป๋นตั๋วปู้  น้ำหนักคงจะนักกว่าสมจิตร จงจอหอ สัก ซาวโล นอนต๋าใสมาบๆ  ปอหย่องกลีบ  ปาดขะหลำ เรียบร้อย มันลุกโล่น

เอาหัวไปซุกก๋อไม้ไร่ลุ่มห้วยปู้น  น่าบุญ ไปแหมบ่าไก๋ ผมเลยถ่ายซ้ำไปแหมฮูป    เจ้าหมู่ และ หมา ก้อไปห้วยหน้าติก ๆ มันกำลังออกเหล่า

ตั๋วตี้ว่ามันล้องเหล่า  แปลกเหมือนกั๋น มันขาบอยู่ข้างก๋อไม้ไร่  หมาหยังบ่อสาบ  หรือว่า ฮอยและกลิ่นมันสับสน

แมงปากบืนนี่..เป๋นความฉลาดตามธรรมชาติของมันครับมัน

แมงปากบืนมันมักนอนเกลือกขี้เปอะ..

ตามตัวมันมีแต่ขี้เปอะเป๋นก้อนๆหนาๆ..

หมากะเลยสาบแต่ขี้เปอะบ่ได้กลิ่นมันครับ... ไหว้

Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #250 เมื่อ: พฤศจิกายน 28, 2008, 10:04:11 PM »

ถ้าจะแต้ปี้หนาน  เยี่ยม

เฮาผ่อผิว ขน มันตึงหม่น ขาก หลาก ตาใสมาบ ๆ

นึกถึงต๋ามันตอน ยืนนิ่ง ๆ แล้ว  ก้มหัว แป๋งตาใสมาบ ๆ ปาก ฮูตัง ต๊วง ยิบ ๆ

ได้ยินเสียงใบไม้ดัง แคบ  เดียวมันตึงหยังจรวจแต้  เศร้า

เยียะจะได

2..U
Hero Member

คะแนน 2094

« ตอบ #251 เมื่อ: พฤศจิกายน 28, 2008, 10:07:52 PM »

แหมอย่างครับ..

เวลาโตยฮอยแมงปากบืนนี่ระวังจะย่ำใส่งูตี่มันขบปุดกึ่งไว้เน้อ..

งูตี่มันขบไว้ไปไหนบะได้กะจะขบคนที่มาย่ำใส่มันหละครับ.. ไหว้

Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #252 เมื่อ: พฤศจิกายน 28, 2008, 10:16:23 PM »

แหมอย่างครับ..

เวลาโตยฮอยแมงปากบืนนี่ระวังจะย่ำใส่งูตี่มันขบปุดกึ่งไว้เน้อ..

งูตี่มันขบไว้ไปไหนบะได้กะจะขบคนที่มาย่ำใส่มันหละครับ.. ไหว้

น่ากั๋วแต้เน้องูกึ่งตั๋วนี่

ผมตึงบ่าเอาแต้ ตวยฮอยแมงปากบืนนี่นา

ผมกั๋วมันลักแมบ ผ่อเฮา เหมือนเฮาลักผ่อมัน

ถ้ามันหนีก่อดี  แต่เขาว่าถ้ามันมี ไอ้ตั๋วหน้อย นี่ถ้าจะสวกขนาด

บ้านผมต๋อนมันมีไอ้ปากบืนข้างลาย ตัวหน้อยเขาฮ้อง แม่สะกอย

เปิ้นเล่าว่ามันสวกบ่าฮู้แต้ก่อครับปี้หนาน

เยียะจะได

ต.แม่สาย
Moderator
Hero Member

คะแนน 490

« ตอบ #253 เมื่อ: พฤศจิกายน 28, 2008, 10:19:15 PM »

เข้าป่า ข้าวอดได้ .. เหล้า อดได้ แต่ขาด บุหรี่มะใด ใค่ออกป่า บะดิบ บะเด่ว  Grin

5 5 5 อ้ายก๋ายังเลิกบ่อได้เตื่อกาครับ ผมเลิกได้ ปี๋ปายแล้วครับ

ปล.ถ้ากิ๋นเหล้าตุ๋บบ่อต้าเน้อครับ

ผู้ใดทำใจให้เป็นกลางได้ ผู้นั้นจะพ้นจากความทุกข์ทั้งปวง
2..U
Hero Member

คะแนน 2094

« ตอบ #254 เมื่อ: พฤศจิกายน 28, 2008, 10:24:22 PM »

ธรรมชาติของสัตว์ทุกชนิด

ถ้ามีลูกน้อยนี่เป๋นต๋าว่าสวกหมดหละครับ

แต่แมงปากบืนนี่มันมีแหมอย่างครับ

ถ้ามันได้ไล่จัวะเฮาแล้ว..ถ้ามันจัวะบะโดนเฮานี่..มันบะหนีเด้อ

แมงอย่างอื่นถ้ามันปุ้งใสเฮาบะโดนมันกะวิ่งหนีไปต้างหน้าเลยครับ

แต่แมงปากบืนนี่ถ้ามันปุ้งจัวะเฮาบะโดนมันจะหันหลังกลับมาปุ้งใส่เฮาแหมครับ

ถ้าเฮาตั้งตัวบะตันกะแหลวครับ

หันท่าบะดีสวะปืนโล่นขึ้นเก้าไม้เหียก่อนเน้อ... คิก คิก คิก คิก

หน้า: 1 ... 14 15 16 [17] 18 19 20 ... 429
  พิมพ์