เว็บบอร์ดสนทนาภาษาปืน
กันยายน 25, 2024, 02:20:13 AM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: อวป. มีจำหน่ายที่ สนามยิงปืนราชนาวี/สนามยิงปืนบางบัวทอง/สนามยิงปืนศรภ./
/สนามยิงปืนทอ./
สิงห์ทองไฟร์อาร์ม

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 15 16 17 [18] 19 20 21 ... 429
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: มีใผ๋ หุมแอ่วป่าผ่อง.... แอ่วป่า เชิง อนุรักษ์ เน้อ  (อ่าน 624360 ครั้ง)
กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #255 เมื่อ: พฤศจิกายน 29, 2008, 07:21:55 AM »

เข้าป่า ข้าวอดได้ .. เหล้า อดได้ แต่ขาด บุหรี่มะใด ใค่ออกป่า บะดิบ บะเด่ว  Grin

5 5 5 อ้ายก๋ายังเลิกบ่อได้เตื่อกาครับ ผมเลิกได้ ปี๋ปายแล้วครับ

ปล.ถ้ากิ๋นเหล้าตุ๋บบ่อต้าเน้อครับ

เลิก บะได้ แต่ลดได้ครับ ตะก่อน สองวันซอง บะเด่ว เหลือวันละซอง  กิ๊วก๊าว
บะป้าว เลิงปอย
Hero Member

คะแนน 258

อะละ อะละ ฮ้อนหย่ะ ฮ้อนหย่ะ

« ตอบ #256 เมื่อ: พฤศจิกายน 29, 2008, 01:39:50 PM »

ธรรมชาติของสัตว์ทุกชนิด

ถ้ามีลูกน้อยนี่เป๋นต๋าว่าสวกหมดหละครับ

แต่แมงปากบืนนี่มันมีแหมอย่างครับ

ถ้ามันได้ไล่จัวะเฮาแล้ว..ถ้ามันจัวะบะโดนเฮานี่..มันบะหนีเด้อ

แมงอย่างอื่นถ้ามันปุ้งใสเฮาบะโดนมันกะวิ่งหนีไปต้างหน้าเลยครับ

แต่แมงปากบืนนี่ถ้ามันปุ้งจัวะเฮาบะโดนมันจะหันหลังกลับมาปุ้งใส่เฮาแหมครับ

ถ้าเฮาตั้งตัวบะตันกะแหลวครับ

หันท่าบะดีสวะปืนโล่นขึ้นเก้าไม้เหียก่อนเน้อ... คิก คิก คิก คิก

ผมเกย ซวะ ปืน ล่น เตื่อครับ เป๋นควาย  บ่อใจ้ควายป่านะ

เป๋นควายจาวบ้าน เขาเอามาปล่อยในห้วย ต๋อนเยียะนาเสร็จแล้ว มันบ่หมีตี้เลี้ยง ถอดสายอ้อม สายดังออกหมด

หมู่ผมไปห้วย เตียวอู้กั๋นซ้าว ๆ เดือดดังขนาด  แมงเหล่านี้สงสัยถ้าได้ยินเสียงคนมันคงจะขาบ  ดับปิ้ง

บ่อตันฮู้มันมาตังใด ดำคุมมุม หายใจ๋ดังผาด ๆ  ก้มหน้า เขาโง้ง   ผ่อมันเกียม ปุ้งใส่  ห่างกันสัก-3 4 วา

ผมซวะปืนล่น โดดเข้าก๋อไม้ไร่  เจ้าหมู่หายแซบหมด ตกใจหน้าซีด

ต๋อนเข้า เข้าใด้ ต๋อนออก ต้องเผ้ว ไม้ไร่ออก

สะดุ้งสุด ๆ เกือบได้เลี้ยงผี  ถามเจ้าหมู่คนอื่น  บะตั๋วหนึ่ง ขึ้นอยู่ป๋ายไม้

ไม้ต้นเต้าแขนขึ้นได้หยั่งใด หัวเราะร่าน้ำตาริน

กึดแล้วไค่หัวกั๋นขนาด  ต๋อนหลังมาได้ข่าว เจ้ามันเยียบบะได้  มันสวก

เขาเลยเอามันไปแก๋งอ่อม เหียแล้ว  เอ้อ   ตกใจ
« แก้ไขครั้งสุดท้าย: พฤศจิกายน 29, 2008, 06:17:06 PM โดย มะพร้าว@MPF » บันทึกการเข้า

เยียะจะได

ก้อใจ๋มันฮัก
2..U
Hero Member

คะแนน 2094

Chumpai Club..

« ตอบ #257 เมื่อ: พฤศจิกายน 29, 2008, 01:53:37 PM »

ถูกละครับ

แมงเขาโง้งถ้าเอาไปปล่อยป่าซ้ำฮ้าย..อย่างแหเลยครับ

ตี่มันได้ยินเสีงเฮาอู้กั๋นเสียงดังๆนี่..ถ้าเข้าไปใกล้มันแล้วมันจะบ่หนีครับ

มันจะขาบอยู่จะอั้นนะครับ...ถ้าเฮาบ่เตียวเข้าไปใกล้มันกะบ่เป๋นหยัง..มันกะขาบอยู่จะอั้นจนเฮาห่างออกจากมันไปครับ

แต่ถ้าเฮาเตียวเข้าไปใกล้มัน..มันกะโง้งเขาไล่ขวิดเฮาอย่างอั้นหละครับ

สังเกตุได้ตี่ปะใส่มันห่างกัน 2-3 วา..มันหันจ๋วนตั๋วมันกะไล่เอาจะอั้นหละครับ

แต่มันจะบ่หันหลังปิ๊กมาไล่เฮาแหม..มันจะปุ้งออกหน้าไปเลยครับ(แม่นก่อ)

แต่ถ้าบ้างเตี้ย..เฮาเตียวไปเหนือลมมัน..ถ้ามันได้ยินเสียงเฮาแต่ไกลๆมันกะจะหนีเหียก่อนครับ..

The best way to predict the future is to invent it.
กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #258 เมื่อ: พฤศจิกายน 29, 2008, 02:25:16 PM »

แมงเขาโง้ง ป๊ะ ตี่มีลูกน้อย เอาลูกมันมาลาบ....  Grin
2..U
Hero Member

คะแนน 2094

« ตอบ #259 เมื่อ: พฤศจิกายน 29, 2008, 02:37:53 PM »

แมงเขาโง้ง ป๊ะ ตี่มีลูกน้อย เอาลูกมันมาลาบ....  Grin

ถ้าใส้เฮาบะไหลเหียก่อน.. ตกใจกะท่าจะได้กิ๋นอยู่ครับ... Grin

The best way to predict the future is to invent it.
Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #260 เมื่อ: พฤศจิกายน 29, 2008, 06:32:22 PM »

ถูกละครับ

แมงเขาโง้งถ้าเอาไปปล่อยป่าซ้ำฮ้าย..อย่างแหเลยครับ

ตี่มันได้ยินเสีงเฮาอู้กั๋นเสียงดังๆนี่..ถ้าเข้าไปใกล้มันแล้วมันจะบ่หนีครับ

มันจะขาบอยู่จะอั้นนะครับ...ถ้าเฮาบ่เตียวเข้าไปใกล้มันกะบ่เป๋นหยัง..มันกะขาบอยู่จะอั้นจนเฮาห่างออกจากมันไปครับ

แต่ถ้าเฮาเตียวเข้าไปใกล้มัน..มันกะโง้งเขาไล่ขวิดเฮาอย่างอั้นหละครับ

สังเกตุได้ตี่ปะใส่มันห่างกัน 2-3 วา..มันหันจ๋วนตั๋วมันกะไล่เอาจะอั้นหละครับ

แต่มันจะบ่หันหลังปิ๊กมาไล่เฮาแหม..มันจะปุ้งออกหน้าไปเลยครับ(แม่นก่อ)

แต่ถ้าบ้างเตี้ย..เฮาเตียวไปเหนือลมมัน..ถ้ามันได้ยินเสียงเฮาแต่ไกลๆมันกะจะหนีเหียก่อนครับ..

โถ๊ะ  ปี้หนาน ดับเบิ้ลยู นี่เหน็ดขนาดเน้อ

นี่ก่า คนแอ่วห้วยของจิง   ผมแต้เอาหมู่หลายว่า

แอ่วมั่นแต้ กิ๋นก้าแก๋งปี๋กล้วยป่า  บางแลงลาบแมงเขี้ยวยี่ หางปุ๊ ตั๋วเดียว ขูดเปลือกมะลิดไม้

บ่าอั้นก่อเปลือกไม้แดง เหียเกิ่ง ตะไหล  ผักเยี่ยวงัวลนไฟ ขิงเต่า หนักไปตัง เครื่องดื่ม

เมาแล้วเตียวส่อง เสียงคนเดียวดังหยั่งเปิ้นเผ้วไฮ่   ส่องป๋ายไม้ หันดาว ยังว่าต๋าแมง

ยิงดาวหลายเตื่อแล้ว  บ่าได้กิ๋นครับ เมาแล้วดีอย่างเดียว ไผนอนกร๋น เฮาตึงบ่าเดือดมัน เพราะเฮากร๋นเหลือมันก่อน

เยียะจะได

คนดอย
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 45

« ตอบ #261 เมื่อ: พฤศจิกายน 29, 2008, 06:43:09 PM »

โถ๊ะ  ปี้หนาน ดับเบิ้ลยู นี่เหน็ดขนาดเน้อ

นี่ก่า คนแอ่วห้วยของจิง   ผมแต้เอาหมู่หลายว่า

แอ่วมั่นแต้ กิ๋นก้าแก๋งปี๋กล้วยป่า  บางแลงลาบแมงเขี้ยวยี่ หางปุ๊ ตั๋วเดียว ขูดเปลือกมะลิดไม้

บ่าอั้นก่อเปลือกไม้แดง เหียเกิ่ง ตะไหล  ผักเยี่ยวงัวลนไฟ ขิงเต่า หนักไปตัง เครื่องดื่ม

เมาแล้วเตียวส่อง เสียงคนเดียวดังหยั่งเปิ้นเผ้วไฮ่   ส่องป๋ายไม้ หันดาว ยังว่าต๋าแมง

ยิงดาวหลายเตื่อแล้ว  บ่าได้กิ๋นครับ เมาแล้วดีอย่างเดียว ไผนอนกร๋น เฮาตึงบ่าเดือดมัน เพราะเฮากร๋นเหลือมันก่อน

อ้างถึง
คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก

จะแน่วแน่ แก้ไข ในสิ่งผิด
E24HSD™
ตื่นเจ๊าได้กิ๋นผักตางป๋าย ตื่นขว๋ายได้กินผักตางเก๊า
ชาว อวป.
Jr. Member

คะแนน 3

คนเจียงฮาย

« ตอบ #262 เมื่อ: พฤศจิกายน 29, 2008, 07:50:26 PM »

หุม แต่บ่ เกยไปครับ ..

Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #263 เมื่อ: พฤศจิกายน 29, 2008, 08:58:12 PM »

หุม แต่บ่ เกยไปครับ ..

บนดอยวาวี บ่อมีแมงกาครับครูบนดอย โอพีเอ

เยียะจะได

prasit homecar a1
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 215

« ตอบ #264 เมื่อ: พฤศจิกายน 29, 2008, 09:07:15 PM »

ไปแอ่วป่ามันตึงม่วนแต้ครับ  ป๊ะอะหยังเอามาย๊ะกึ่นมันตึงลำแต้ น้ำพริกก่าตึงลำขนาด 
แต่บ่เกยไปสักเตื่อ    ตกใจ  ตกใจ
Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #265 เมื่อ: พฤศจิกายน 29, 2008, 09:39:15 PM »

ไค่เอาไปปลูกไว้ในห้วยนัก ๆ สักกำ  น้ำลายหก  เอาไว้ถ่ายฮูป การ์ฟิว หนังเลื่อม ตี้กลิ่นตั๋วหอม ๆ (อ้ม)

อ้ายก๋าซอบถ่ายฮูปโหมดมะคืน  ถ่ายต๋อนมันขึ้นเคือไม้  ใจ้ถ่านแฟลช สีน้ำเงิน ขนาด 70 เน้อ ครับ  น้ำลายหก

อ้ายw 2 ตั๋ว ครับ มันเป๋นมะเดือแบบในห้วยเฮาแม่นก่อครับ หน่วยมันหยังมางามแต้  อ๋อย
« แก้ไขครั้งสุดท้าย: พฤศจิกายน 29, 2008, 09:42:46 PM โดย มะพร้าว@MPF » บันทึกการเข้า

เยียะจะได

Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #266 เมื่อ: พฤศจิกายน 29, 2008, 09:55:04 PM »

หันฮูปนี้แล้ว อยากมัดเปลนอนติดใต้กิ่งนะครับ   ยิ่งต๋อนมะตอน ถ้าจะหลับม่วน Grin

ต๋อนมะแลง  มะเจ้า  เอาไว้ถ่ายฮูปแมงเขี้ยวยี่ขี้สะดุ้ง   หลงรัก

ต๋อนมะคืน เอาไว้ผ่อการ์ฟิว หนังเลื่อม เอาเล็บสับขึ้นตังเก๊า

หน่วยตี้มันหล่น    เอ  อะหยังจะมาหื้อถ่ายฮูปตังเก๊าต้น  หาปี้หนาน  น้ำลายหก

เยียะจะได

Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #267 เมื่อ: พฤศจิกายน 29, 2008, 10:06:57 PM »

ยืมฮูปเปิ้นมาเน้อครับ  คิก คิก  เข็ดขนาดแมงปากบืนมันบ่อเจ็บปากมัน Grin

เยียะจะได

2..U
Hero Member

คะแนน 2094

« ตอบ #268 เมื่อ: พฤศจิกายน 29, 2008, 11:14:25 PM »

ฮูบแรกกับฮูบที่สองเป๋นเก้ามะเดื่อ..ถูกแล้วครับ

มันจังขึ้นฮิมฮ้วยน้ำต้าครับ..สมัยผมเป๋นละอ่อนจังขนาดครับ

มันโต๋นเล่นน้ำต้าบะดีครับ..ยางมันหลาย

แมงเขี้ยวยี่มักกิ๋นหน่วยตี่มันสุกๆครับ(เพราะมันบ่มีหยังกิ๋น.. คิก คิก)

ยิงมันบะไค่ตันมันเร็วขนาด.. ตกใจ

ส่วนแมงการ์ฟิวหนังเลื่อม..มะวันบะได้หันมันหรอกครับ...

มันขึ้นตังเก้า..ขึ้นฮอดป๋าย..มันกะก๋างปีกฮ่อนไปเก้าใหม่ได้ครับ

ส่วนอันตี่จะมาหื้อถ่ายฮูปตังเก้านั้นมันเปน..บ่าว+สาว.ปากั๋นมาปู๋สาดจีบกันหละเนาะ Grin

ส่วนฮูปตี่สาม..

บ้านผมฮ้องหมากหนามครับ..

ตั้งในจะเหมือนหมากมื่น...กิ๋นลำขนาด

อันตี่แมงปากบืนมันบ่เจ็บปากมันนี่

ผมกึดว่าเปนธรรมชาติของมันครับ..

มันท่าจะใจเขี้ยวขบหื้อมันแตกก่อนก่อยกิ๋นครับ

หยังกับคนเฮาขบหมากเม็ดทานตะวันครับ.... ไหว้

Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #269 เมื่อ: พฤศจิกายน 30, 2008, 09:36:12 AM »

ยินดีปี้หนาน นัก ๆ ครับ

ได้ความฮุ้นักขนาดครับ ไหว้

เยียะจะได

หน้า: 1 ... 15 16 17 [18] 19 20 21 ... 429
  พิมพ์