เว็บบอร์ดสนทนาภาษาปืน
กันยายน 29, 2024, 10:29:18 PM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: เวบบอร์ดอวป.ยินดีต้อนรับสุภาพชนทุกท่าน กรุณาใช้คำสุภาพด้วยครับ

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 223 224 225 [226] 227 228 229 ... 429
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: มีใผ๋ หุมแอ่วป่าผ่อง.... แอ่วป่า เชิง อนุรักษ์ เน้อ  (อ่าน 628921 ครั้ง)
น้ำปู
Hero Member

คะแนน 273

« ตอบ #3375 เมื่อ: เมษายน 20, 2010, 10:49:37 PM »

เฉลยครับ.... ยิ้มีเลศนัย

****เป๋นเห็ดโคนปลวกแต้ ๆ ครับ เจ้าหมู่ตี้ไปตวยกั๋นกก๋ำลังย่อง ๆ ไปปื้นต้นบ๊ะส้านหาตี้แขวนเปลรอถ่ายฮูปแมงปากบืนเหลียวไปหันใส่ โจคลาภโดยบังเอิญก่อเลยตั๊ดไม้ไร่บ้องตั๋นนั่งขุ๊ดเอามา ลองนึกผ่อลอดินจ๋อมปลวกสันดอย + หน้าแล้ง มันแข็งขนาดใหน Grin  Grin อู้เล่นบ่ะดายความจริงแล้ววิธีเอาแค่ขุ๊ดน้อยเด็ว แล้วก็ก้อย ๆ ดึงมันออกมาได้เลย เนื่องจากเห็ดหน้านี้มันแตงดินออกมาเองตึงบ่ได้มันออกมาตวยฮูปลวกครับ (สังเกตุฮากมันจะบ๊ะค่อยตรงเหมือนเห็ดหน้าฝน  Grin  Grin ) สาเหตุตี้มันออกหน้านี้น่าจะมาจากอากาศที่ฮ้อนอบอ้าวในโพรงด้นไต้จ๋อมปลวกคงเหมือนโรงเพาะเชื้อเห็ดกะเลยก๋ายเป็นของแปลก
*****แต่รสชาดตึงกรอบ ตึงหอม เลยครับ + กับแก๋งใส่จิ้นแมง . . . + น้ำมันแดง ๆ  รสชาด เข้ากั๋นๆ   น้ำลายหก  น้ำลายหก  น้ำลายหก

สวัสดีครับ.. ไหว้

อันนี้ตี้ล้างแล้ว...

[/quote]

เป๋นดีขอยเนาะ เห็ดโคนปลวกยามนี้ บ่ามีบุญบ่าใด้กิ๋นนา  น้ำลายหก  แค่เห็ดโคนปลวกต้นฝน หมกเกลือแอ๊บ ลำติ๊ดปากไป สิบวันปู้นก่อน น้ำลายหก น้ำลายหก น้ำลายหก
prasit homecar a1
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 215

« ตอบ #3376 เมื่อ: เมษายน 21, 2010, 03:12:58 PM »

เป๋นดีขอยเนาะ เห็ดโคนปลวกยามนี้ บ่ามีบุญบ่าใด้กิ๋นนา  น้ำลายหก  แค่เห็ดโคนปลวกต้นฝน หมกเกลือแอ๊บ ลำติ๊ดปากไป สิบวันปู้นก่อน น้ำลายหก น้ำลายหก น้ำลายหก

สงสัยไปโล๊ะกิ๋นเห็ดต๋อนดึกเหือก้า  ไค่ไปกิ๋นตวยแต้  เฮาไปตวยฮอยหาเห็ดกั๋นเลยน้องน้ำปู ซ้อนต้ายรถถีบอ้ายงาเลย ....  คิก คิก
น้ำปู
Hero Member

คะแนน 273

« ตอบ #3377 เมื่อ: เมษายน 21, 2010, 10:45:45 PM »

สงสัยไปโล๊ะกิ๋นเห็ดต๋อนดึกเหือก้า  ไค่ไปกิ๋นตวยแต้  เฮาไปตวยฮอยหาเห็ดกั๋นเลยน้องน้ำปู ซ้อนต้ายรถถีบอ้ายงาเลย ....  คิก คิก

ไปครับ อ้ายงา ไป.... ขวาอ้าย ขั๋ว โฮ๊ะ ...โครม!  โดนชก.... ผมบอกแล้ว เลี้ยวขวาก่อนขั๋ว ตกใจ
อ้ายงาเล่น จนขั๋วก่อนเลี้ยวขวา โดนชก  หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน ปิ๊ก ปิ๊ก อ้ายปิ๊กบ้าน หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน
กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #3378 เมื่อ: เมษายน 22, 2010, 09:56:02 AM »

ไปครับ อ้ายงา ไป.... ขวาอ้าย ขั๋ว โฮ๊ะ ...โครม!  โดนชก.... ผมบอกแล้ว เลี้ยวขวาก่อนขั๋ว ตกใจ
อ้ายงาเล่น จนขั๋วก่อนเลี้ยวขวา โดนชก  หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน ปิ๊ก ปิ๊ก อ้ายปิ๊กบ้าน หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน

ลุงงาบอก ... เดวก่อนเดวก่อน จ่วยลุงงัดเขี้ยวหน้าปล๋อมออกจากขัวไม้กำ เขี้ยวมันขำ เอาออกบะดั้ย...  ตกใจ
**พิทักษ์ไพร**รักในหลวง**
Jr. Member
**

คะแนน 2

เสียงของหัวใจและการเหนี่ยวไกปืน

« ตอบ #3379 เมื่อ: เมษายน 22, 2010, 02:18:12 PM »

หมเหมือนกั๋นครับ แต่เป๋นแหมแนวน่ะครับ  ยิ้มีเลศนัย

ลุยป่าเมื่อใด ตวยผ๋มไปตลอด ผ๋มมันเป๋นคนใจ๋อ่อนน่ะครับ ก่อเลยเอาไปตวยเหีย ผมกั๋วมันจะน้อยใจ๋น่ะครับ  คิก คิก  คิก คิก  คิก คิก  คิก คิก

แหวกแนวกระทู้ไปน้อยเน้อครับ  ยิ้มีเลศนัย  เยี่ยม  ไหว้  ไหว้  ไหว้
การ์ตูน รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 379

« ตอบ #3380 เมื่อ: เมษายน 22, 2010, 02:26:19 PM »

มาแนวนี้หละวังโดนแก๋นครกเน้อ ปี้ๆน้องๆต๋ำหมู่นี้มือก๋ำแก๋นครกเกือบกู้คนเมาแล้วชอบเอาแก๋นครกบุบกั๊นเล่น  Grin Grin
กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #3381 เมื่อ: เมษายน 22, 2010, 02:49:13 PM »

มือถือสาก  ตกใจ
**พิทักษ์ไพร**รักในหลวง**
Jr. Member
**

คะแนน 2

เสียงของหัวใจและการเหนี่ยวไกปืน

« ตอบ #3382 เมื่อ: เมษายน 22, 2010, 02:59:44 PM »

มาแนวนี้หละวังโดนแก๋นครกเน้อ ปี้ๆน้องๆต๋ำหมู่นี้มือก๋ำแก๋นครกเกือบกู้คนเมาแล้วชอบเอาแก๋นครกบุบกั๊นเล่น  Grin Grin
จาวตังปู้นหยั๋งมาสวกแต้ว่า จาวตังเผ๊เปิ้นเอาแก๋นครกมองบุ๊มกั๋นเล่นเหมือนกั๋นครับ กั๋นต๊อ กั๋นตอ อู้เล่นมะดายเน้อ จะไปเกี๊ยดกั๋นเน้อครับ
การ์ตูน รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 379

« ตอบ #3383 เมื่อ: เมษายน 23, 2010, 02:35:02 PM »

วันศุกแหมแล้ว  เดือนก่เริ่มแจ้งแหมละ ไปแอ่วไหนถ่ายฮูปมาฝากพ่องเน้อ  หลงรัก หลงรัก
prasit homecar a1
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 215

« ตอบ #3384 เมื่อ: เมษายน 23, 2010, 10:27:13 PM »

ลุงงาบอก ... เดวก่อนเดวก่อน จ่วยลุงงัดเขี้ยวหน้าปล๋อมออกจากขัวไม้กำ เขี้ยวมันขำ เอาออกบะดั้ย...  ตกใจ

อะ ละ หล้า .... ขัว .. ขัวขำเขี้ยว  น้องน้ำปู๋หายไปไหน ..  ตกใจ

โห๊ะ .. น้องน้ำปู๋โดนขัวหนีบหำนอนจ๊าดหลาดอยู่นี้ หมอ .. หมอครับ ...  โดนชก

ต่านก๋ามาปอดี  มาจ่วยอ้ายงางัดหำน้องน้ำปู๋ออกจากขัวกำละ ..  คิก คิก

อ้ายกะนึกว่าโดนเอ็ม 79 กับเปิ่นหู๊ ....  หัวเราะร่าน้ำตาริน
น้ำปู
Hero Member

คะแนน 273

« ตอบ #3385 เมื่อ: เมษายน 23, 2010, 10:38:38 PM »

อะ ละ หล้า .... ขัว .. ขัวขำเขี้ยว  น้องน้ำปู๋หายไปไหน ..  ตกใจ

โห๊ะ .. น้องน้ำปู๋โดนขัวหนีบหำนอนจ๊าดหลาดอยู่นี้ หมอ .. หมอครับ ...  โดนชก

ต่านก๋ามาปอดี  มาจ่วยอ้ายงางัดหำน้องน้ำปู๋ออกจากขัวกำละ ..  คิก คิก

อ้ายกะนึกว่าโดนเอ็ม 79 กับเปิ่นหู๊ ....  หัวเราะร่าน้ำตาริน

ผมบ่าเป๋นหยังครับ อ้ายงา เสียดายขัวน่ะก่า.......หักเลย คิก คิก คิก คิก
บะป้าว เลิงปอย
Hero Member

คะแนน 258

อะละ อะละ ฮ้อนหย่ะ ฮ้อนหย่ะ

« ตอบ #3386 เมื่อ: เมษายน 24, 2010, 10:20:17 AM »

ผมบ่าเป๋นหยังครับ อ้ายงา เสียดายขัวน่ะก่า.......หักเลย คิก คิก คิก คิก

โหะ  ๆ  เป๋นจ๊ะใดกั๋นเป๋นล้ำเป๋นเหลือนิ 

ผ่อลอ  วงล้อรถถีบปอเป๋นเลข 8

อ้ายงา ไปงมๆ ซวามเซาะหาหยังกา

หว้ายมาผ่อ อ้ายน้ำปู๋  เอาอะหยังฟาดขัวเปิ้นหั้นกา

ขัวไม้เสาหลองข้าวเก่า อ้อมปอบะจอด  จ๊ะใดหักเกิ่ง

สงสัย แต้ว่า   ตกใจ

ผมบะจ้วยละเน้อ  กั๋วเป๋นโต้ดตวย  ไปละคร้าบบ  ตกใจ

เยียะจะได

ก้อใจ๋มันฮัก
kasamesun
ชาว อวป.
Full Member

คะแนน 13

« ตอบ #3387 เมื่อ: เมษายน 28, 2010, 09:02:50 AM »

สวัสดีสมาชิกทุกท่าน....ท่านใดจะไปแอ่วป่าแม่แจ่มบอกล่วงหน้าตวยเน้อ....จะปาไปกิ๋นจิ้นโอ่(เน่า)ตี้รำตี้สุดในอำเภอฯ
หน่อไม้ส้ม-รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 1316

« ตอบ #3388 เมื่อ: เมษายน 28, 2010, 09:06:00 AM »

ได้ไปล่ะจะเอิ้นหาครับลุงจุ่น ไหว้
กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #3389 เมื่อ: เมษายน 28, 2010, 11:02:34 AM »

สวัสดีสมาชิกทุกท่าน....ท่านใดจะไปแอ่วป่าแม่แจ่มบอกล่วงหน้าตวยเน้อ....จะปาไปกิ๋นจิ้นโอ่(เน่า)ตี้รำตี้สุดในอำเภอฯ

ใค่ไปขนาดครับ  Cheesy
หน้า: 1 ... 223 224 225 [226] 227 228 229 ... 429
  พิมพ์