เว็บบอร์ดสนทนาภาษาปืน
กันยายน 25, 2024, 10:10:40 AM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: เว็บบอร์ด อวป. สามารถเข้าได้ทั้งสองทาง คือ www.gunsandgames.com และ www.gunsandgames.net ครับ

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 31 32 33 [34] 35 36 37 ... 313
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: รายจื่อ/เบอร์โทรศัพท์ ท่านสมาชิก ป๋าง 2  (อ่าน 577306 ครั้ง)
2..U
Hero Member

คะแนน 2094

Chumpai Club..

« ตอบ #495 เมื่อ: มิถุนายน 09, 2009, 09:08:11 AM »

ขำก๊าก โทดลักเต่วใน ขำก๊าก

สองกระทงครับอ้าย ลักเต่วใน กับ เต๊ก หางเครื่อง ขำก๊าก

จะไปเดือด.... หัวเราะร่าน้ำตาริน  หัวเราะร่าน้ำตาริน  หัวเราะร่าน้ำตาริน

สงสัยลุงจุ่นลุกมาเข้าส้วมต้อนตี่สามครับ ดึกแต้ดึกว่า

ฮิ ฮิ ฮิ

บ่ายสามครับอ้ายต๋อเฟียง.... Grin

The best way to predict the future is to invent it.
ต.แม่สาย
Moderator
Hero Member

คะแนน 490

« ตอบ #496 เมื่อ: มิถุนายน 09, 2009, 11:51:42 AM »

สู่มาเตอะครับ ลุงแก่แล้วครับ ดูผิดไปครับ นึกว่า AM

ผู้ใดทำใจให้เป็นกลางได้ ผู้นั้นจะพ้นจากความทุกข์ทั้งปวง
บะป้าว เลิงปอย
Hero Member

คะแนน 258

อะละ อะละ ฮ้อนหย่ะ ฮ้อนหย่ะ

« ตอบ #497 เมื่อ: มิถุนายน 09, 2009, 04:12:07 PM »

สงสัยลุงจุ่นลุกมาเข้าส้วมต้อนตี่สามครับ ดึกแต้ดึกว่า

ฮิ ฮิ ฮิ

ผมว่าลุงจุ่น เฝ้าต้นหน่วย แน่ ๆ 

แมงบะเข้า  ทนหนาวบะได้  เลยเข้ามายื้อผ่อต๋ามป่าง  ตกใจ

และก้อนับโตยว่า ไผ๋หาย  คนใดหาย คนนั้นไปแอ่วเสาะหน่อ

ลุงจุ่นอาจจะเป๋น  จนท ป่าไม้ หมู่อนุรักษ์ ป๋อมตั๋วมา   ตกใจ   ตกใจ

ตกใจ    ตกใจ

เยียะจะได

ก้อใจ๋มันฮัก
น้ำปู
Hero Member

คะแนน 273

« ตอบ #498 เมื่อ: มิถุนายน 09, 2009, 11:00:53 PM »

ฮิ ฮิ ฮิ

ผมว่าลุงจุ่น เฝ้าต้นหน่วย แน่ ๆ 

แมงบะเข้า  ทนหนาวบะได้  เลยเข้ามายื้อผ่อต๋ามป่าง  ตกใจ

และก้อนับโตยว่า ไผ๋หาย  คนใดหาย คนนั้นไปแอ่วเสาะหน่อ

ลุงจุ่นอาจจะเป๋น  จนท ป่าไม้ หมู่อนุรักษ์ ป๋อมตั๋วมา    ตกใจ   ตกใจ

ป๋อมตั๋วแต้กา ตกใจ ตกใจ ตกใจ
prasit homecar a1
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 215

« ตอบ #499 เมื่อ: มิถุนายน 09, 2009, 11:38:52 PM »

ขำก๊าก โทดลักเต่วใน ขำก๊าก

สองกระทงครับอ้าย ลักเต่วใน กับ เต๊ก หางเครื่อง ขำก๊าก

ขำก๊าก  ขำก๊าก  ขำก๊าก

คนกะลังวัยรุ่น  เมียเลียงดีก๋ำลังมันเหลือ  กะเลยหาตางออกไปตางนี้..   ขำก๊าก  ขำก๊าก

2..U
Hero Member

คะแนน 2094

« ตอบ #500 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 12:51:13 AM »

ขำก๊าก  ขำก๊าก  ขำก๊าก

คนกะลังวัยรุ่น  เมียเลียงดีก๋ำลังมันเหลือ  กะเลยหาตางออกไปตางนี้..   ขำก๊าก  ขำก๊าก

ปะสบก๋านตรงกะครับลุงงาจ้างด่อน...... คิก คิก  คิก คิก

The best way to predict the future is to invent it.
Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #501 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 08:38:10 AM »

ฮิ ฮิ ฮิ

ลุงจุ่นอาจจะเป๋น  จนท ป่าไม้ หมู่อนุรักษ์ ป๋อมตั๋วมา    ตกใจ   ตกใจ

ป๋อมตั๋วแต้กา ตกใจ ตกใจ ตกใจ

ท่าจะแต้นา  ป่าไม้ป๋อมตั๋วมาแน่ ๆ

คนฮู้ดีต้องอ้ายจะเตฟาก  อ้ายยูโว  อ้ายฮอกขะหลำแดง  และอ้ายหนาม

หมู่นี้โดนไล่ มาเตื้อหนึ่งละ ตี้แม่แจ่ม ตกใจ

อ้ายยูเตี่ยวหลุด  อ้ายจะเตฟากไห้จ๋นเมื่อย  คิก คิก

เยียะจะได

2..U
Hero Member

คะแนน 2094

« ตอบ #502 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 01:22:36 PM »

ท่าจะแต้นา  ป่าไม้ป๋อมตั๋วมาแน่ ๆ

คนฮู้ดีต้องอ้ายจะเตฟาก  อ้ายยูโว  อ้ายฮอกขะหลำแดง  และอ้ายหนาม

หมู่นี้โดนไล่ มาเตื้อหนึ่งละ ตี้แม่แจ่ม ตกใจ

อ้ายยูเตี่ยวหลุด  อ้ายจะเตฟากไห้จ๋นเมื่อย  คิก คิก

อ้ายจะเตฟากครับ อ้ายฮอกขะหลำบวมครับ ลุงหนามครับ.... ไหว้

ผมจับตั๋วได้ละครับ..ป้อหลวงบะป้าวหน่อมแน่ๆครับตี่จี้เป้าหื้อหมู่ป่าไม้มาไล่ยับหมู่เฮาเตื่อฮั้นครับ..... Angry

กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #503 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 01:59:11 PM »

ป่อหลวงบะป๊าวกา  Angry  Angry  Angry  Angry  ตี่ผม โดนยับ วง น้ำเต้า ปู๋  ป๋า ตะวา ก่อท่าจะอ้ายบะป๊าว นี่แหละ  ผมโดนยับ ไปอยู่คอกคืนหนึ่ง ...  พี่แก มาทำเป๋น หาว่าผม แบ่งสตางค์กับเจ้าหน้าที่แหม อี้หลู่  Angry  Angry
Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #504 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 03:20:38 PM »

อ้ายจะเตฟากครับ อ้ายฮอกขะหลำบวมครับ ลุงหนามครับ.... ไหว้

ผมจับตั๋วได้ละครับ..ป้อหลวงบะป้าวหน่อมแน่ๆครับตี่จี้เป้าหื้อหมู่ป่าไม้มาไล่ยับหมู่เฮาเตื่อฮั้นครับ..... Angry

ป่อหลวงบะป๊าวกา  Angry  Angry  Angry  Angry  ตี่ผม โดนยับ วง น้ำเต้า ปู๋  ป๋า ตะวา ก่อท่าจะอ้ายบะป๊าว นี่แหละ  ผมโดนยับ ไปอยู่คอกคืนหนึ่ง ...  พี่แก มาทำเป๋น หาว่าผม แบ่งสตางค์กับเจ้าหน้าที่แหม อี้หลู่  Angry  Angry

โหะ  ๆ  ผมบะเกี่ยวเน้อ  ผมบะเกี่ยว  ตกใจ

ต๋อนป่าแม่แจ่ม นั้น ผมก่อล่นเหมือนกั๋น แต่ลนไปแหมตางคนเดวบะดายเหลาะ   Grin

ละอันตี้ตะวา เปิ้นทะลายวงสวนสัตว์นั้นก้อ  ผมบะได้บอกอะหยัง   จี๊นิ้ว มาตังเพ้บะดาย  Grin

ผมบะเกี่ยวเน้อ     ตกใจ   ตกใจ

เยียะจะได

2..U
Hero Member

คะแนน 2094

« ตอบ #505 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 06:21:18 PM »

โหะ  ๆ  ผมบะเกี่ยวเน้อ  ผมบะเกี่ยว  ตกใจ

ต๋อนป่าแม่แจ่ม นั้น ผมก่อล่นเหมือนกั๋น แต่ลนไปแหมตางคนเดวบะดายเหลาะ   Grin

ละอันตี้ตะวา เปิ้นทะลายวงสวนสัตว์นั้นก้อ  ผมบะได้บอกอะหยัง   จี๊นิ้ว มาตังเพ้บะดาย  Grin

ผมบะเกี่ยวเน้อ     ตกใจ   ตกใจ

กึดออกละ...ต๋อนป่าแม่แจ่มนั้นเป๋นหยังป้อหลวงบะป้าวล่นไปตางนั้นคนเดียว...ตี่แต้เป๋นว่านัดกับหมู่ป่าไม้ไว้หื้อล่นหนีไปตางนั้นก๊ะ...รอดคนเดียว...เจ้าหมู่โดนยับหมด....เคลียร์...งานนี้มีเคลียร์... Angry  Angry  Angry

Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #506 เมื่อ: มิถุนายน 11, 2009, 08:35:16 PM »

ต๋อนป่าแม่แจ่ม นั้น ผมก่อล่นเหมือนกั๋น แต่ลนไปแหมตางคนเดวบะดายเหลาะ   Grin

ละอันตี้ตะวา เปิ้นทะลายวงสวนสัตว์นั้นก้อ  ผมบะได้บอกอะหยัง   จี๊นิ้ว มาตังเพ้บะดาย  Grin

ผมบะเกี่ยวเน้อ     ตกใจ   ตกใจ

กึดออกละ...ต๋อนป่าแม่แจ่มนั้นเป๋นหยังป้อหลวงบะป้าวล่นไปตางนั้นคนเดียว...ตี่แต้เป๋นว่านัดกับหมู่ป่าไม้ไว้หื้อล่นหนีไปตางนั้นก๊ะ...รอดคนเดียว...เจ้าหมู่โดนยับหมด....เคลียร์...งานนี้มีเคลียร์... Angry  Angry  Angry

เอ  จะอธิบายจะใดดีหา   เศร้า

ผมบะใจ้ฮู้ว่าเขาเป๋นหมู่ป่าไม้ลอ  หันนุ่งชุดลายใบไม้  ก่อนักว่า หมู่เขามาแอ่วห้วยเหมือนเฮา

แต่แปลก ๆ หยังเอาเสื้อเข้าในเตี่ยว  มีป้าย  มีก๋าตวย  ลูกซอง 5 นัด  ยังนึกว่าเอาไปยิงอะหยัง

วอ ก้อมี  ยังกึดว่า  เขาเล่นวิทยุสมัครเล่น ตกใจ

ปอดีเปิ้นเอา  เหล้าหื้อผมจ้ด สองแก้ว ลุบลิบ แล้วถามว่า  ปะหมู่เปื้อน ๆ ผมมานอนแอ่วตางนี้ก่อ

ก้อเลยนึกว่าเปื้อนอ้ายยูโว  อ้ายจะเตฟาก อ้ายปู๋ อ้ายหนาม อ้ายฮอก อ้ายต๋อ อ้ายงา  คนใดคนหนึ่ง

ก้อหันต๋อนเมาอู้กั๋นตี้ป๋าง  อ้ายยู หยังบอกว่า   หมู่ป่าไม้  หมู่อนุรักษ์ บะเกยกั๋ว  ผมเส้นใหญ่  ลูกพี่ผมลุงจุ่น

ว่าแล้วก้อยิงปื๋นขึ้นฟ้า  ไผ๋ห้ามก่อบะฟัง  ก้อนึกว่าใหญ่แต้   ตกใจ

แล้วหยังล่น  อี้หวะ   คิก คิก

เยียะจะได

prasit homecar a1
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 215

« ตอบ #507 เมื่อ: มิถุนายน 11, 2009, 11:21:26 PM »

เอ  จะอธิบายจะใดดีหา   เศร้า

ผมบะใจ้ฮู้ว่าเขาเป๋นหมู่ป่าไม้ลอ  หันนุ่งชุดลายใบไม้  ก่อนักว่า หมู่เขามาแอ่วห้วยเหมือนเฮา

แต่แปลก ๆ หยังเอาเสื้อเข้าในเตี่ยว  มีป้าย  มีก๋าตวย  ลูกซอง 5 นัด  ยังนึกว่าเอาไปยิงอะหยัง

วอ ก้อมี  ยังกึดว่า  เขาเล่นวิทยุสมัครเล่น ตกใจ

ปอดีเปิ้นเอา  เหล้าหื้อผมจ้ด สองแก้ว ลุบลิบ แล้วถามว่า  ปะหมู่เปื้อน ๆ ผมมานอนแอ่วตางนี้ก่อ

ก้อเลยนึกว่าเปื้อนอ้ายยูโว  อ้ายจะเตฟาก อ้ายปู๋ อ้ายหนาม อ้ายฮอก อ้ายต๋อ อ้ายงา  คนใดคนหนึ่ง

ก้อหันต๋อนเมาอู้กั๋นตี้ป๋าง  อ้ายยู หยังบอกว่า   หมู่ป่าไม้  หมู่อนุรักษ์ บะเกยกั๋ว  ผมเส้นใหญ่  ลูกพี่ผมลุงจุ่น

ว่าแล้วก้อยิงปื๋นขึ้นฟ้า  ไผ๋ห้ามก่อบะฟัง  ก้อนึกว่าใหญ่แต้   ตกใจ

แล้วหยังล่น  อี้หวะ   คิก คิก

อิ๊ด...อิ๊ด.ด.ด...มาอยู่กับเขาหมู่นี้อิ๊ด... เศร้า  อ้ายเฒ้ากว่าเขาโล่นตวยกะบ่าตัน  ป่าไม้ไล่บ่ายอมยั้ง   โดนชก 
ดีว่าอ้ายมีความสามารถเฉพาะตั๋ว  ใจ้สพก๋านเก่าเอาตั๋วรอดมาได้    ยี๊ 
โล่นบ่าตันจาวหมู่ พอดีสะปายถุงหย่ามอยู่กะเลยทำเป๋นก้มเก็บเห็ดถอบ, เห็ดลม ฯลฯ  ตกใจ
หมู่ป่าไม้มาป๊ะใส่กะถามอ้ายว่า  หันคน 4 - 5 คน หน้าต๋าบ่าไค่ดีตะฮือวิ่งหนีไปตางได    Huh
อ้ายกะจี้ไปตาง อ้ายจะเตฟาก  ปู้นน๊ะ.....     ปู้นครับ... วิ่งตวยกั๋นไปตางปู้นเป๋นปุ๊กเลยครับ    แบร่
หมู่ป่าไม้กะวิ่งตวยไปปู้นน๊ะ     ยิ้มีเลศนัย   
ดีหนา....    ดีว่าอ้ายหน้าต๋าดีมะดาย..  อู้หยังป่าไม้กะเจื่อหม๊ด   บะอั้นบ่ารอด... บ่ารอด..    แบร่  แบร่

2..U
Hero Member

คะแนน 2094

« ตอบ #508 เมื่อ: มิถุนายน 12, 2009, 03:06:56 AM »

เอ  จะอธิบายจะใดดีหา   เศร้า

ก้อหันต๋อนเมาอู้กั๋นตี้ป๋าง  อ้ายยู หยังบอกว่า   หมู่ป่าไม้  หมู่อนุรักษ์ บะเกยกั๋ว  ผมเส้นใหญ่  ลูกพี่ผมลุงจุ่น

ว่าแล้วก้อยิงปื๋นขึ้นฟ้า  ไผ๋ห้ามก่อบะฟัง  ก้อนึกว่าใหญ่แต้   ตกใจ

แล้วหยังล่น  อี้หวะ   คิก คิก

ไค่ยะปืนลั่นใส่คนแต้...... Angry

กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #509 เมื่อ: มิถุนายน 12, 2009, 08:51:13 AM »

เอ  จะอธิบายจะใดดีหา   เศร้า

ก้อหันต๋อนเมาอู้กั๋นตี้ป๋าง  อ้ายยู หยังบอกว่า   หมู่ป่าไม้  หมู่อนุรักษ์ บะเกยกั๋ว  ผมเส้นใหญ่  ลูกพี่ผมลุงจุ่น

ว่าแล้วก้อยิงปื๋นขึ้นฟ้า  ไผ๋ห้ามก่อบะฟัง  ก้อนึกว่าใหญ่แต้   ตกใจ

แล้วหยังล่น  อี้หวะ   คิก คิก

อิ๊ด...อิ๊ด.ด.ด...มาอยู่กับเขาหมู่นี้อิ๊ด... เศร้า  อ้ายเฒ้ากว่าเขาโล่นตวยกะบ่าตัน  ป่าไม้ไล่บ่ายอมยั้ง   โดนชก 
ดีว่าอ้ายมีความสามารถเฉพาะตั๋ว  ใจ้สพก๋านเก่าเอาตั๋วรอดมาได้    ยี๊ 
โล่นบ่าตันจาวหมู่ พอดีสะปายถุงหย่ามอยู่กะเลยทำเป๋นก้มเก็บเห็ดถอบ, เห็ดลม ฯลฯ  ตกใจ
หมู่ป่าไม้มาป๊ะใส่กะถามอ้ายว่า  หันคน 4 - 5 คน หน้าต๋าบ่าไค่ดีตะฮือวิ่งหนีไปตางได    Huh
อ้ายกะจี้ไปตาง อ้ายจะเตฟาก  ปู้นน๊ะ.....      ปู้นครับ... วิ่งตวยกั๋นไปตางปู้นเป๋นปุ๊กเลยครับ    แบร่
หมู่ป่าไม้กะวิ่งตวยไปปู้นน๊ะ     ยิ้มีเลศนัย   
ดีหนา....    ดีว่าอ้ายหน้าต๋าดีมะดาย..  อู้หยังป่าไม้กะเจื่อหม๊ด   บะอั้นบ่ารอด... บ่ารอด..    แบร่  แบร่

ไค่ยะปืนลั่นใส่คนแต้...... Angry

ผมก่อว่าหยั่งอ้ายยู ฮั้นเนาะ ....  ซูบ ซาบ ฮู้กั๋น สองคน .... เฮาจวน อ้ายบะป๊าว อ้ายงาจ้างด่อน ไปไล่เหล่า ตี่ดอยแก้ว สักวันเนาะ  Wink  Angry
หน้า: 1 ... 31 32 33 [34] 35 36 37 ... 313
  พิมพ์