เว็บบอร์ดสนทนาภาษาปืน
กันยายน 25, 2024, 06:25:00 AM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: อวป. มีจำหน่ายที่ สนามยิงปืนราชนาวี/สนามยิงปืนบางบัวทอง/สนามยิงปืนศรภ./
/สนามยิงปืนทอ./
สิงห์ทองไฟร์อาร์ม

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 16 17 18 [19] 20 21 22 ... 95
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: แนะนำตัวกันที่นี่นะครับ (ไม่ต้องตั้งใหม่นะครับ)  (อ่าน 126707 ครั้ง)
W.WUTTHI
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #270 เมื่อ: พฤศจิกายน 03, 2010, 12:55:58 PM »

ตกใจ โห มีปืนยาวแล้วก่อปอละก่า.....อะหยังมาขี้โลภอะหยังเป๋นล้ำเป๋นเหลือ..........(ปืน) ของผมมันเป๋นปืนสั้น วอลเธอร์ พี 22 ยิงก่อบ่อไค่ถูก คนอื่น ๆ เขาว่าปืนดี คนยิงบ่อดี แต่ผมว่าคนยิงดี ปืนบ่อไค่ดี ว่าจะขายจ๊ด...ซัก 5 -6 ปันบ่อดาย มันบ่อไค่ได้ยิงตวย บ่อมีซะตางซื้อลูก.....เก้าปันไค่หื้อแปงไปหน่อย แต่ก่อน่าสนใจ๋อยู่เหมือนกั๋น รอมันเป๋นขี้เมี้ยงแหมซักหน้อยก่อนน่อลุงก๋อง  ขำก๊าก  ขำก๊าก

ปืนบะเหลือสักบอก เมียเก่าลักไปขายหมด   ตกใจ

อ๋อย เป๋นดีเอ็นดูล้ำน้ออออออออออ....เอาจะอี้...1. เซาะเมียแหมคน เอาคนตี้ปอมีเงินพ่อง ซื้อปืนแหมซักสองบอก ย้อเมียเก่า  คิก คิก 2. ไปสนามหนองฮ่อเจ้าปืนบอกละ 200 บาท ยิงวันค่ำก่อได้......ไป ลุงก๋อง ไปกึ๊ดเอา จะเอาจะได ....แต่ถ้าจะยืมปืนเจ้าหมู่เขาตึงบ่อหื้อยืม เขากั๋ว เมียก่อฮักษาบ่อได้ ปื๋นก่อฮักษาบ่อได้ เฮ้อออออออ อิดใจ๋แตน  ยิ้มีเลศนัย
กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #271 เมื่อ: พฤศจิกายน 03, 2010, 06:10:48 PM »

ข้อ  3 รอซื้อปื๋นถูกจากผีเฮือนเจ้าหมู่ต๋ามนี้แหละครับ   Grin  ใผ๋จุ๊เมียว่าซื้อบอกละสามสี่ปัน ระวังตั๋วก่อแล้วกั๋น  คิก คิก  ยิ้มีเลศนัย
woottipl
Newbie
*

คะแนน 0

« ตอบ #272 เมื่อ: พฤศจิกายน 03, 2010, 07:25:40 PM »

เปิ้นแซวกันม๋วนแต้ นอ..เป็นดีใค่ไปยิงฮ่วมก๊วนตวยขนาด  เสียผมมันคนอยู่ไกล... เยี่ยม
W.WUTTHI
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #273 เมื่อ: พฤศจิกายน 04, 2010, 09:05:03 AM »

เปิ้นแซวกันม๋วนแต้ นอ..เป็นดีใค่ไปยิงฮ่วมก๊วนตวยขนาด  เสียผมมันคนอยู่ไกล... เยี่ยม

คิก คิก ดีละครับตี้อยู่ไก๋ บ่อต้องไปยิงกับเขาละครับ  หมู่นี้รุงรัง บ่อเจื้อลองผ่อเขาอู้กั๋นหั้นก่า .....ยังแควนเหลือเปิ้นก่อมีผมเนี๊ยะ อิ อิ...  คิก คิก
จอมยุทธไก่ป่า
ยามใดเมื่อไก่ขัน ศึกที่มานั้น หาได้กลัวเกรงไม่
Jr. Member
**

คะแนน 4

« ตอบ #274 เมื่อ: พฤศจิกายน 04, 2010, 10:31:25 AM »

ที่แน่ๆ สาวยองงามที่สู๊ดดดด  ยิ้มีเลศนัย

กระบี่อยู่ที่ใจ
maxs17
ชาว อวป.
Full Member

คะแนน 22

อ่อนน้อมถ่อมตน มีสติ รอบคอบ คิดก่อนกระทำ

« ตอบ #275 เมื่อ: พฤศจิกายน 21, 2010, 10:38:01 PM »

ยินดี ยินดีครับ ผมคนเจียงฮายและก๋าอยู่เจียงอาย เน้อครับ  ไหว้ ไหว้

ก๋ายขนาดดดดดด
Newbie
*

คะแนน 3

« ตอบ #276 เมื่อ: พฤศจิกายน 25, 2010, 11:21:25 AM »

สวัสดีครับ อ้ายๆๆ สมาชิกใหม่ แนะนำตั๋ว ครับ

ผม ละอ่อนเจียงฮาย  แต่บ่าดัยอยู่เจียงฮาย

ยะก๋านอยู่กุงเตบ  ท่าจะบ่าดัยปิกบ้านแฮ๋มเมิน

จื่อ ผม ก็ บุ้ง  ครับ

ฝากเนื้อฝากตั๋ว โดยเด้อ อ้ายๆๆ
กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #277 เมื่อ: พฤศจิกายน 25, 2010, 02:57:29 PM »

หวัดดีครับ อ้ายบุ้งครับ  Cheesy
komatsu
Hero Member

คะแนน 319

How far is near??

« ตอบ #278 เมื่อ: ธันวาคม 01, 2010, 08:57:45 PM »

สวัสดีครับ อ้ายๆๆ สมาชิกใหม่ แนะนำตั๋ว ครับ

ผม ละอ่อนเจียงฮาย  แต่บ่าดัยอยู่เจียงฮาย

ยะก๋านอยู่กุงเตบ  ท่าจะบ่าดัยปิกบ้านแฮ๋มเมิน

จื่อ ผม ก็ บุ้ง  ครับ

ฝากเนื้อฝากตั๋ว โดยเด้อ อ้ายๆๆ

ถ้าฮับฝากเนื้อก่กั๋วจะเมา   ตกใจ ตกใจ  ถ้าฮับฝากตั๋วก่บ่ถนัด เพราะมักก้าสาวๆ  คิก คิก คิก คิก
ผมก่น้องใหม่เหมือนกั๋นคับ  ไหว้ ไหว้

lanna1877
Newbie
*

คะแนน 0

« ตอบ #279 เมื่อ: ธันวาคม 06, 2010, 12:27:41 PM »

ขอฝากเนื้อ ฝากตัว และหัวใจด้วยครับ ไหว้
2..U
Hero Member

คะแนน 2094

Chumpai Club..

« ตอบ #280 เมื่อ: ธันวาคม 06, 2010, 04:11:40 PM »

ขอฝากเนื้อ ฝากตัว และหัวใจด้วยครับ ไหว้

สวัสดีครับอ้ายลานนา.... ไหว้

ชมรมจาวเหนือยินดีต้อนฮับครับ...เข้ามาอู้มาแอ่วกั๋นหมั่นๆเน้อครับ......

กำเดวจะหื้อขางศรีปาไปเลี้ยงของหวานฟรีๆครับ..... คิก คิก

เอ้า.....ขางศรี....ทำงาน....... เยาะเย้ย

The best way to predict the future is to invent it.
ต.แม่สาย
Moderator
Hero Member

คะแนน 490

« ตอบ #281 เมื่อ: ธันวาคม 06, 2010, 09:05:49 PM »

ยินดีต้อนฮับครับ

ผู้ใดทำใจให้เป็นกลางได้ ผู้นั้นจะพ้นจากความทุกข์ทั้งปวง
เขรางค์-รักในหลวง
.........สะบายดี.........
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 801

« ตอบ #282 เมื่อ: ธันวาคม 06, 2010, 10:30:51 PM »

ไหว้สาครับ   ไหว้สา... ไหว้

ชมรมจาวเหนือยินดีต้อนฮับครับ...เข้ามาอู้มาแอ่วกั๋นหมั่นๆเน้อครับ......

กำเดวจะหื้อขางศรีปาไปเลี้ยงของหวานฟรีๆครับ..... คิก คิก

เอ้า.....ขางศรี....ทำงาน....... เยาะเย้ย

หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน   ข้าเจ้าแหมแล้วก๋า   ยังเจ๋บบ่หายแต้เตื่อ   หื้อเจ้หมูก่อนได้ก่อ    หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน

...ไม้ใหญ่จะยืนต้านแรงช้างสารอยู่ได้   ก็ด้วยรากแข็งแรงที่หยั่งลึกลงในดิน...
NaiAod@รักในหลวง
ชาว อวป.
Full Member

คะแนน 61

สวัสดีครับ

« ตอบ #283 เมื่อ: ธันวาคม 07, 2010, 01:47:10 PM »

ไหว้  ขอฝากตัวน้องใหม่ชาวเหนืออีก 1 คนเน้อครับ กราบงามๆ พี่ๆทุกๆท่านครับ  ไหว้
W.WUTTHI
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #284 เมื่อ: ธันวาคม 07, 2010, 02:11:46 PM »

ไหว้สาครับ   ไหว้สา... ไหว้

หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน   ข้าเจ้าแหมแล้วก๋า   ยังเจ๋บบ่หายแต้เตื่อ   หื้อเจ้หมูก่อนได้ก่อ    หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน

Cool บอกหื้อกี่เตื้อ กี่เตื้อ แล้ว บ่อจ๋ำ หน้าตี้ไผ หน้าตี้มัน จะไปเกี่ยงกั๋น ไป ปาสมาชิกใหม่ไปกวดร่างก๋าย ละก่อจะไปไปยุ๊บ ไปซวามเปิ้นแหมขี้คร้านฟังเปิ้นมาฟ้องละนา ไป Cool
หน้า: 1 ... 16 17 18 [19] 20 21 22 ... 95
  พิมพ์