เว็บบอร์ดสนทนาภาษาปืน
กันยายน 25, 2024, 06:24:17 PM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: เวบบอร์ดอวป.เป็นเพียงสื่อกลางช่วยให้ผู้ซื้อ และผู้ขาย ได้ติดต่อกันเท่านั้นและไม่มีส่วนเกี่ยวข้องใดๆ กับประโยชน์หรือความเสียหายที่อาจจะเกิดขึ้น
ประกาศหรือแบนเนอร์ในเวบไม่ใช่ตัวบ่งชี้ว่าสินค้านั้นมีคุณภาพหรือไม่
โปรดใช้วิจารณญาณในการตัดสินใจซื้อด้วยตัวเอง

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 495
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: "ม่วนซื่นโฮแซวพูบ่าวแนวเมืองขอนแก่น"  (อ่าน 708783 ครั้ง)
ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #135 เมื่อ: พฤษภาคม 11, 2009, 01:31:00 PM »

ใส่แว่นดำปิดหน่าอำพราง  แมนเพิ่นขับรถหนีจากการปล้นฮ้านทองติ

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

เฮ็ดจังใด๋น้อสิเห็นน้ำท่วมโลก
พ่อบักเขตต์...รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 92

« ตอบ #136 เมื่อ: พฤษภาคม 11, 2009, 02:16:47 PM »

หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน น้ำลายหก น้ำลายหก คิก คิกมื้อนั้นค้างอยู่บ่ทันได้ซ่วงปานได๋ ขับรถผ่านไปพ้อ  เกือบออกทางเก่า คับ ต้องไปจอดรถสงบสติอารมย์ ดนเดิบ  ยิ้มีเลศนัย ยิ้มีเลศนัย คิก คิก คิก คิก น้ำลายหก หัวเราะร่าน้ำตาริน

อยากเห็นเด้อเนาะ...อยู่ใสละรูปนี้....   เป็นตาเมาหนี่

หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน เยาะเย้ย เยาะเย้ย เยาะเย้ย ตกใจ ผมไปหาซิดเบ็ด แถวๆ กบินทร์ พู้นละคับอ้ายจั่งได๋เขาถึงกล้าให้ติดโฆษณากะบ่ฮู้เนาะ เยาะเย้ย เยาะเย้ย เยาะเย้ย หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน คิก คิก

ซุมแว่นดำนี่ บ่แม่น เลยกบิน  ไปแถวฮ้านทอง เมืองชล อีหลีแหละผมว่า  ...

ฮักลูกฮักเมีย.....เหลือใจกิ๊ก ผู้อื่น..........

Uploaded with ImageShack.us
@_จั๋วน้อย_@
Sr. Member

คะแนน 282

« ตอบ #137 เมื่อ: พฤษภาคม 12, 2009, 11:12:53 AM »

ป้าด...ถ่ายรูปเเอ็บเเบ้วปาน ผู่บ่าวเกาหลี...       หือ...  แบร่        ถืกสิบล้อเเล่นฮะเอาเเนเเม้    คิก คิก

ขำก๊าก ขำก๊าก ยิ้มีเลศนัย ยิ้มีเลศนัย ยิ้มีเลศนัยสิบล้อฮะกะซ่างมันเถาะคับ พอดีที่ยกมือแก่แด่นั่นเป็นหัวมู่ผมนั่นหนา บ่ แม่นหัวผม ผมเป็นคนถ่ายซั่นดอกหวา 5555 คิก คิก ขำก๊าก ขำก๊าก

คันเจ้าได้ขี่ซ้างกั้งฮ่มเป็นพญาอย่าสิลืมซาวนาพุขี่ควายคอนกล้า
Sr. Member

คะแนน 282

« ตอบ #138 เมื่อ: พฤษภาคม 12, 2009, 11:17:07 AM »

ใส่แว่นดำปิดหน่าอำพราง  แมนเพิ่นขับรถหนีจากการปล้นฮ้านทองติ
หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน น้ำลายหก น้ำลายหก คิก คิกมื้อนั้นค้างอยู่บ่ทันได้ซ่วงปานได๋ ขับรถผ่านไปพ้อ  เกือบออกทางเก่า คับ ต้องไปจอดรถสงบสติอารมย์ ดนเดิบ  ยิ้มีเลศนัย ยิ้มีเลศนัย คิก คิก คิก คิก น้ำลายหก หัวเราะร่าน้ำตาริน

อยากเห็นเด้อเนาะ...อยู่ใสละรูปนี้....   เป็นตาเมาหนี่

หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน เยาะเย้ย เยาะเย้ย เยาะเย้ย ตกใจ ผมไปหาซิดเบ็ด แถวๆ กบินทร์ พู้นละคับอ้ายจั่งได๋เขาถึงกล้าให้ติดโฆษณากะบ่ฮู้เนาะ เยาะเย้ย เยาะเย้ย เยาะเย้ย หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน คิก คิก

ซุมแว่นดำนี่ บ่แม่น เลยกบิน  ไปแถวฮ้านทอง เมืองชล อีหลีแหละผมว่า  ...

ยิ้มีเลศนัย คิก คิก คิก คิก คิก คิกเหลียวเบิ่งหน้า เจ้าของร้านทองเขาคือสิย่านอยู่ติคับอ้าย มีแต่เขาสิเอาลูกซองตอกดากเอานั่นแหล่ว  กิ๊วก๊าว ขำก๊าก ขำก๊าก คิก คิก คิก คิก

คันเจ้าได้ขี่ซ้างกั้งฮ่มเป็นพญาอย่าสิลืมซาวนาพุขี่ควายคอนกล้า
น่ามบ่อาบ
Hero Member

คะแนน 617

« ตอบ #139 เมื่อ: พฤษภาคม 12, 2009, 02:45:05 PM »

หายไปไสมาน้อ.... เข้ามาถามไถ่กันเเนเป็นหยัง     Grin     เฒ่า รถปืน  คิก คิก
4-5 มื่อวางฮั่น ไป อส.มาคับ กะเลยบ่ได้เข่ามา เป็นจังได๋อ้ายๆ ซำบายดีบ่คับ จอง9ไว้ ผมกะเลยไปถามข่าวเบิ่ง  เพิ่นบอกวาขั่นสิเอาสด มีแต่คูก้า8000 กับ สไตเออร์ ผมกะเลยเสียหัวกับมา หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน อ้ายหม่องซำบายดีตั้วคับ ไหว้

ซำบายดีอยู่...ช่วงนี้ต้องประพฤติโตดีๆ  กะว่าสิขอแม่ทับ เอาลูกซองจั้กอัน   .....   อิจฉาคน อส. เเท้เด้.. ได้เเต่ของดีราคาถืก
    อยากย้อนเวลาได้เด้...สิไปสอบเรียน นายร้อยกะเขา..        เเล้วจองโตใด๋ไว้ละ   คั่นได้เเล้วเอามาโชว์เเน่เด๋อ
จอง PX4 STORM คับ มื่อผมถามเพิ่น(1 พ.ค.) เพิ่นบอกวา ของเข่ามาแล่วอยู่สนามบินสุวรรณภูมิ จองไว้โลด สิ้นเดือน น่าจะทัน  จั๊กแมนเพิ่นตั๋วผมบ่บู๊หนี่  ก่อสิวาจังซั่น บางคนจองกล็อคไว้แต่ปี 48 - 49 หัวตะไปฮับของ มื่อที่ผมไปกะมี ที่สำคัญ ป.3ผมกะสิเหมิด กางเดือนมิถุนาหนี่แหม สิเฮ็ดจังได๋น้อ  ยี๊ ยี๊โอ๊ย ย  ย ปวดหัว  หาแนวมาแก้ปวดหัวแน อ้ายหม่อง น้ำลายหก น้ำลายหก ยิ้มีเลศนัย ไหว้

น่ามบ่อาบ
Hero Member

คะแนน 617

« ตอบ #140 เมื่อ: พฤษภาคม 12, 2009, 02:47:25 PM »

หวัดดีคับอ้ายจั่วน้อย ไปจั่งได๋ มาจั่งได๋คับ ไหว้

BIGbanana
เชื่อผมเหอะ ความรักคือสิ่งที่สวยงาม
Hero Member

คะแนน 2879

« ตอบ #141 เมื่อ: พฤษภาคม 12, 2009, 03:10:37 PM »

หายไปไสมาน้อ.... เข้ามาถามไถ่กันเเนเป็นหยัง     Grin     เฒ่า รถปืน  คิก คิก
4-5 มื่อวางฮั่น ไป อส.มาคับ กะเลยบ่ได้เข่ามา เป็นจังได๋อ้ายๆ ซำบายดีบ่คับ จอง9ไว้ ผมกะเลยไปถามข่าวเบิ่ง  เพิ่นบอกวาขั่นสิเอาสด มีแต่คูก้า8000 กับ สไตเออร์ ผมกะเลยเสียหัวกับมา หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน อ้ายหม่องซำบายดีตั้วคับ ไหว้

ซำบายดีอยู่...ช่วงนี้ต้องประพฤติโตดีๆ  กะว่าสิขอแม่ทับ เอาลูกซองจั้กอัน   .....   อิจฉาคน อส. เเท้เด้.. ได้เเต่ของดีราคาถืก
    อยากย้อนเวลาได้เด้...สิไปสอบเรียน นายร้อยกะเขา..        เเล้วจองโตใด๋ไว้ละ   คั่นได้เเล้วเอามาโชว์เเน่เด๋อ
จอง PX4 STORM คับ มื่อผมถามเพิ่น(1 พ.ค.) เพิ่นบอกวา ของเข่ามาแล่วอยู่สนามบินสุวรรณภูมิ จองไว้โลด สิ้นเดือน น่าจะทัน  จั๊กแมนเพิ่นตั๋วผมบ่บู๊หนี่  ก่อสิวาจังซั่น บางคนจองกล็อคไว้แต่ปี 48 - 49 หัวตะไปฮับของ มื่อที่ผมไปกะมี ที่สำคัญ ป.3ผมกะสิเหมิด กางเดือนมิถุนาหนี่แหม สิเฮ็ดจังได๋น้อ  ยี๊ ยี๊โอ๊ย ย  ย ปวดหัว  หาแนวมาแก้ปวดหัวแน อ้ายหม่อง น้ำลายหก น้ำลายหก ยิ้มีเลศนัย ไหว้
เหมิดอายุ กะไปต่อไหม่ตัวเนาะ  บ่คือคนเหมิดอายุได๋   ต่อบ่ได่ ฮิๆๆๆๆๆ ยิ้มีเลศนัย ไหว้

น่ามบ่อาบ
Hero Member

คะแนน 617

« ตอบ #142 เมื่อ: พฤษภาคม 12, 2009, 03:17:45 PM »

เหมิดอายุ กะไปต่อไหม่ตัวเนาะ  บ่คือคนเหมิดอายุได๋   ต่อบ่ได่ ฮิๆๆๆๆๆ ยิ้มีเลศนัย ไหว้
สิ้นเดียนนี่ ผมวาสิลองไปเบิ่งอีกก่อนคับ ขั่นบ่ได้ของกับมา ผมจั่งสิไปต่อคับ  เยี่ยม

บ่าวอู๋
เพราะอากาศเปลี่ยนแปลงบ่อย...!
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 294

« ตอบ #143 เมื่อ: พฤษภาคม 12, 2009, 03:21:13 PM »

หมาบ้านได๋... มะคือโพดแท้..  เมาเหล้าขานอนกองกันยุ... Grin

น่ามบ่อาบ
Hero Member

คะแนน 617

« ตอบ #144 เมื่อ: พฤษภาคม 12, 2009, 03:32:41 PM »

หมาบ้านได๋... มะคือโพดแท้..  เมาเหล้าขานอนกองกันยุ... Grin
หมาทางขอนแจ่นหนี่หล่ะคับ มันบ่ทันได้พอกิน โตน้อยโพด กะเลยเอาเหล่าเลี้ยงมันไว่ก่อน  น้ำลายหก ยิ้มีเลศนัยยิ้มีเลศนัย พู่นหน่ะเบิ่งขาโอ้งมันแน น้ำลายหก น้ำลายหก
« แก้ไขครั้งสุดท้าย: พฤษภาคม 12, 2009, 03:43:07 PM โดย CIVIC 452 » บันทึกการเข้า

จ๊ะเอ๋
สิไปไสคูบา ให่ขอไปนำแหน่
Hero Member

คะแนน 343

« ตอบ #145 เมื่อ: พฤษภาคม 12, 2009, 04:05:17 PM »

หมาทางขอนแจ่นหนี่หล่ะคับ มันบ่ทันได้พอกิน โตน้อยโพด กะเลยเอาเหล่าเลี้ยงมันไว่ก่อน  น้ำลายหก ยิ้มีเลศนัยยิ้มีเลศนัย พู่นหน่ะเบิ่งขาโอ้งมันแน น้ำลายหก น้ำลายหก
น้อยๆซ่ำนี่หมกใส่หัวปีคือสิแซบ

ทำวันนี้ให้ดีที่สุด....ทำวันพรุ่งนี้ให้เหมือนวันนี้....ทำวันมะรืนนี้ให้เหมือนวันพรุ่งนี้....แล้ววันนี้จะทำอะไร....ทำทำใม...ทำเพื่อใคร......
Sr. Member

คะแนน 282

« ตอบ #146 เมื่อ: พฤษภาคม 13, 2009, 10:59:20 AM »

หวัดดีคับอ้ายจั่วน้อย ไปจั่งได๋ มาจั่งได๋คับ ไหว้

คิก คิก กะป้วนไปเปี้ยนมา อยู่แถวๆ นี้ล่ะครับ บ่ได้ไปใสใกลๆ ดอก ออกไปข้างนอกกะมีแต่ไปเบิ่งคะเจ้าซื่อๆ คับ คุยกับคะเจ้ากะบ่เป็นอีหยัง ย่านอายเพิ่น มาในห้องอีสานเฮา อย่างหน่อยอ้ายๆ เพิ่นกะซ่อยเว้าจานำอยุ่คับ พอได้ม่วนๆ  คับ   คิก คิก คิก คิก คิก คิก

Sr. Member

คะแนน 282

« ตอบ #147 เมื่อ: พฤษภาคม 13, 2009, 11:02:27 AM »

น้อยๆซ่ำนี่หมกใส่หัวปีคือสิแซบ

คิก คิก คิก คิก คิก คิก น้ำลายหกผมว่า อ่อมใส่ ผักใส่กับผักอีเลิด เอาข้าวเบีย ใส่นำ ขมๆ จักหน่อยนึงตามด้วย น้อยทิงจักบาดคือสิ ซ่วงวะๆ  อยู่คับ  น้ำลายหก คิก คิก คิก คิก คิก คิก

จ๊ะเอ๋
สิไปไสคูบา ให่ขอไปนำแหน่
Hero Member

คะแนน 343

« ตอบ #148 เมื่อ: พฤษภาคม 13, 2009, 11:24:56 AM »

คิก คิก คิก คิก คิก คิก น้ำลายหกผมว่า อ่อมใส่ ผักใส่กับผักอีเลิด เอาข้าวเบีย ใส่นำ ขมๆ จักหน่อยนึงตามด้วย น้อยทิงจักบาดคือสิ ซ่วงวะๆ  อยู่คับ  น้ำลายหก คิก คิก คิก คิก คิก คิก

อั่น....ขมๆ นิ่ ใส่บี หือ ว่าใส่เพี้ย ครับ ขั่นใส่เพี้ยผมบ่กินนำเด้อครับ แค่คิดกะปุ้นท้องแล้ว แบร่

ทำวันนี้ให้ดีที่สุด....ทำวันพรุ่งนี้ให้เหมือนวันนี้....ทำวันมะรืนนี้ให้เหมือนวันพรุ่งนี้....แล้ววันนี้จะทำอะไร....ทำทำใม...ทำเพื่อใคร......
น่ามบ่อาบ
Hero Member

คะแนน 617

« ตอบ #149 เมื่อ: พฤษภาคม 13, 2009, 02:22:58 PM »

หมาน่อยเด๊คับ บ่แมนบักหอยจูบ พอสิได้ใส๋เข่าเบีย ตกใจ ยี๊ แบร่

หน้า: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 495
  พิมพ์