เว็บบอร์ดสนทนาภาษาปืน
กันยายน 29, 2024, 04:27:51 PM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: เวบบอร์ดอวป.เป็นเพียงสื่อกลางช่วยให้ผู้ซื้อ และผู้ขาย ได้ติดต่อกันเท่านั้นและไม่มีส่วนเกี่ยวข้องใดๆ กับประโยชน์หรือความเสียหายที่อาจจะเกิดขึ้น
ประกาศหรือแบนเนอร์ในเวบไม่ใช่ตัวบ่งชี้ว่าสินค้านั้นมีคุณภาพหรือไม่
โปรดใช้วิจารณญาณในการตัดสินใจซื้อด้วยตัวเอง

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 381 382 383 [384] 385 386 387 ... 495
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: "ม่วนซื่นโฮแซวพูบ่าวแนวเมืองขอนแก่น"  (อ่าน 711560 ครั้ง)
พรานปลาแดกบอง(นวย นาวัง)
ความรัก มิตรภาพ ความห่วงใย
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 138

แก้วตา ดวงใจ

« ตอบ #5745 เมื่อ: ธันวาคม 23, 2011, 01:34:01 PM »

แมนครับ ถ้าแถวบ้านผม ป.อำนวยควมสะดวกให่คักป่านนั่นมันเรียบร้อยแต่โดนแล่วครับ เยี่ยม

ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #5746 เมื่อ: ธันวาคม 23, 2011, 02:14:42 PM »

ขอเอง กะสิปลัดเฮ็ดให้คือเก่านั่นตั๊วนอ......ให้เขาเฮ็ดให้โลด....ง่ายดี.....ไคกว่ามาลุ้นว่าสิได้บ่ได้.....เอาโลดท่าน....ได้ชัวร์

ปลัดบวกเข่าไปหมื่นสองหมื่นพุ่นน่ะ ถ่า 5 พันพ้อม ป.3 หรือว่าบ่สลักหลัง ห้ามโอนภายใน 5 ปี   แบบนี่กะสิคือยุ

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

เฮ็ดจังใด๋น้อสิเห็นน้ำท่วมโลก
wut_highways
สถานการณ์สร้างวีรบุรุษ
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 797

« ตอบ #5747 เมื่อ: ธันวาคม 23, 2011, 02:28:12 PM »

คั่นหมื่นสองหมื่น ผมสิอดสาถ่าเอาดอกเนาะ เสียดายเงินเอามาวื้อขนมไห่บักหำน้อยดีกั่ว บู่

ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 138

« ตอบ #5748 เมื่อ: ธันวาคม 23, 2011, 04:03:28 PM »

แมนนำครับซั่นน่ะ

น่ามบ่อาบ
Hero Member

คะแนน 617

« ตอบ #5749 เมื่อ: ธันวาคม 23, 2011, 04:34:43 PM »

อาทิดที่แล่วผมไปหาเลา  เลาบอกว่านายอำเภอคนใหม่แล่ววาซั่นคับ นายพูนี่ซงสิถามยุวาซั่นคับ
เอ๋า ติครับ คั่นยากกะเอาเก้าก่อนสาเนาะซั่นหน่ะ อาวต๊อบไปหาเพิ่นเฮ็ดหยังสิขอไม้ส่าวบ่ครับ
ไปขอไม่คานนำเลาคับ ยิงของครูหยังบุคับจำซื่อเลาบ่ได้  ยูบ้านบ่าวอำนวย ซงเข่าท่ายุคับ

lek
Moderator
Hero Member

คะแนน 1594

การแบ่งปัน ทำให้เราและคนอื่นมีความสุข

« ตอบ #5750 เมื่อ: ธันวาคม 23, 2011, 08:29:26 PM »

เลาะบ้านผมบอกผมโลด แบบฟอร์มขอป.3ผมตั้วถ่ายให้เพิ่น บ่ยากจักเทียเพิ่นเว่าไปจั้งซั่นล่ะ  นายไหนกะลองเบิ่งเถาะ  ขรก.คือกันบ่ปานได๋ดอกผมจัดการมาหลายรายแล้ว  ไปซุ่มสี่ซุ่มห้าเพิ่นกะวามันใหญ่โพดเพิ่นบ่ให้ดอก

มีความสุขแบบที่เรามีก็พอhttp://www.gunsandgames.com/smf/index.php?board=29.0  (รวมพลคนอีสาน)
หนุ่มภูไท+รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 288

ซ่ำเมีย เซาย้านแล้วเด้อ

« ตอบ #5751 เมื่อ: ธันวาคม 23, 2011, 09:44:19 PM »

หลังปีใหม่ผมสิไปกวนนายอำเภอใหม่ท่าอุเทนเบิ่งครับ  สิขอ  357  เพิ้นบ่ให้ กะ ขอ 11 มันจังน่อย Grin Grin Grin Grin

จากหนองห้าง บัวขาวเมืองเกิด เตลิดมาหากิน ถิ่นนครพนม
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 138

« ตอบ #5752 เมื่อ: ธันวาคม 23, 2011, 09:58:39 PM »

อาทิดที่แล่วผมไปหาเลา  เลาบอกว่านายอำเภอคนใหม่แล่ววาซั่นคับ นายพูนี่ซงสิถามยุวาซั่นคับ
เอ๋า ติครับ คั่นยากกะเอาเก้าก่อนสาเนาะซั่นหน่ะ อาวต๊อบไปหาเพิ่นเฮ็ดหยังสิขอไม้ส่าวบ่ครับ
ไปขอไม่คานนำเลาคับ ยิงของครูหยังบุคับจำซื่อเลาบ่ได้  ยูบ้านบ่าวอำนวย ซงเข่าท่ายุคับ
ของป๋าศักดิ์ครับบ่าวต็อบ ได่บ่ล่ะว่าได๋

อ้ายโย
Sr. Member

คะแนน 47

นายซ่าง ณ ภูธร

« ตอบ #5753 เมื่อ: ธันวาคม 23, 2011, 11:00:10 PM »

ขอเอง กะสิปลัดเฮ็ดให้คือเก่านั่นตั๊วนอ......ให้เขาเฮ็ดให้โลด....ง่ายดี.....ไคกว่ามาลุ้นว่าสิได้บ่ได้.....เอาโลดท่าน....ได้ชัวร์

ปลัดบวกเข่าไปหมื่นสองหมื่นพุ่นน่ะ ถ่า 5 พันพ้อม ป.3 หรือว่าบ่สลักหลัง ห้ามโอนภายใน 5 ปี   แบบนี่กะสิคือยุ
อยู่ไสครับอ้าย ปลัดเพิ่นสิบวกแฮงปานนั้นบ่ ป้าด ขั่นมันคักปานนั้น ผมจิยอมถอยลงไปเอาลูกกรดกะได้

นายซ่างน้อย ตะกายดอย
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 138

« ตอบ #5754 เมื่อ: ธันวาคม 24, 2011, 10:17:49 AM »

อยู่ไสครับอ้าย ปลัดเพิ่นสิบวกแฮงปานนั้นบ่ ป้าด ขั่นมันคักปานนั้น ผมจิยอมถอยลงไปเอาลูกกรดกะได้
อย่าถอยเด้อครับมักอันได๋เอาอันนั่นโลด ได่ของบ่มักมามันสิโอ้อ่าวนำก้นเด้อโอกาดสิได่ซ้ือได่เอาบ่ค่อยมีดู๋  สิส่ำกันกับเข้าห้องน้ำบ่แล้วเด้ผมว่า
  แต่ถ้าเอายามได๋กะได่เอายามได๋กะสะดวกบ่มีพุเว่าพุว่าให่เอาอันได๋กะเอาก่อนโลดครับ บอก2 บอก3 บอก4 บอก5 มักอันได๋กะเมี่ยนมันโลด เยี่ยม

อ้ายโย
Sr. Member

คะแนน 47

นายซ่าง ณ ภูธร

« ตอบ #5755 เมื่อ: ธันวาคม 24, 2011, 10:26:47 AM »

อย่าถอยเด้อครับมักอันได๋เอาอันนั่นโลด ได่ของบ่มักมามันสิโอ้อ่าวนำก้นเด้อโอกาดสิได่ซ้ือได่เอาบ่ค่อยมีดู๋  สิส่ำกันกับเข้าห้องน้ำบ่แล้วเด้ผมว่า
  แต่ถ้าเอายามได๋กะได่เอายามได๋กะสะดวกบ่มีพุเว่าพุว่าให่เอาอันได๋กะเอาก่อนโลดครับ บอก2 บอก3 บอก4 บอก5 มักอันได๋กะเมี่ยนมันโลด เยี่ยม
เอาละ เดี๋ยวกลับจากเที่ยวปีใหม่มา สิเข้าไปขอ 9 รึ 11 กะได้ แต่ผมอยากได้แนว 1911 มากๆเลยครับ แต่มันมีโตใด๋อยู่ในงบบ่เกิน 60,000 แนะบ่ครับ(มัก 1911 คัก)

นายซ่างน้อย ตะกายดอย
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 138

« ตอบ #5756 เมื่อ: ธันวาคม 24, 2011, 11:58:44 AM »

+ พุละแต้มก่อนเค่าเที่ยงครับ (ฮา)

ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #5757 เมื่อ: ธันวาคม 24, 2011, 12:04:43 PM »

เลาะบ้านผมบอกผมโลด แบบฟอร์มขอป.3ผมตั้วถ่ายให้เพิ่น บ่ยากจักเทียเพิ่นเว่าไปจั้งซั่นล่ะ  นายไหนกะลองเบิ่งเถาะ  ขรก.คือกันบ่ปานได๋ดอกผมจัดการมาหลายรายแล้ว  ไปซุ่มสี่ซุ่มห้าเพิ่นกะวามันใหญ่โพดเพิ่นบ่ให้ดอก

เสี่ยเล็ก ยืมเงินมาซื้อปืนจักบอกแนนา  ป.3 ผมขอบ่ยากดอก

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

เฮ็ดจังใด๋น้อสิเห็นน้ำท่วมโลก
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 138

« ตอบ #5758 เมื่อ: ธันวาคม 24, 2011, 12:16:30 PM »

เสี่ยเล็ก ยืมเงินมาซื้อปืนจักบอกแนนา  ป.3 ผมขอบ่ยากดอก
บ่ต้องยืมดอกครับ ขอแบ่งอเาโตที่เพิ่นเบื่อ+เซาใซ้+เซามักแล่วกะได่ดอกผมว่า เนาะเฮียเล็กเนาะ หลงรัก

หนุ่มภูไท+รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 288

ซ่ำเมีย เซาย้านแล้วเด้อ

« ตอบ #5759 เมื่อ: ธันวาคม 25, 2011, 11:38:21 AM »

บ่ต้องยืมดอกครับ ขอแบ่งอเาโตที่เพิ่นเบื่อ+เซาใซ้+เซามักแล่วกะได่ดอกผมว่า เนาะเฮียเล็กเนาะ หลงรัก
มื้ออื่นสิไปขอเบิ่งปืนนำครูกอล์ฟกาสินที่เพิ้นเอามานำเฮียเล็ก Grin Grin Grin Grin Grin

จากหนองห้าง บัวขาวเมืองเกิด เตลิดมาหากิน ถิ่นนครพนม
หน้า: 1 ... 381 382 383 [384] 385 386 387 ... 495
  พิมพ์