เว็บบอร์ดสนทนาภาษาปืน
กันยายน 27, 2024, 06:23:12 AM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: เวบบอร์ดอวป.ยินดีต้อนรับสุภาพชนทุกท่าน กรุณาใช้คำสุภาพด้วยครับ

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 751
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: เมืองเเปะบุรีรัมย์  (อ่าน 921000 ครั้ง)
ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #75 เมื่อ: เมษายน 22, 2009, 04:44:08 PM »

คือเป็นตาเอาแท้เมียเจ้าแหม  ป๋าถิ่มถะแม้ เอาไว้หยังโดนแท้

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

เฮ็ดจังใด๋น้อสิเห็นน้ำท่วมโลก
น่ามบ่อาบ
Hero Member

คะแนน 617

« ตอบ #76 เมื่อ: เมษายน 22, 2009, 05:04:26 PM »

โอยๆๆ....มื้อนี้ฮ้อนคัก....   จักสิเฮ็ดอิหยังดี  ไปหาโดดน้ำเขากระโดงซะน้อ  ผู้สาวล้ายหลาย น้ำลายหก
     มาเด้อ อ้ายจ้ะเอ๋...
เขากะโดงเป็นซือสถานที ท่องเทียวบ่ครับพี่  เว่าเป็นตาไปนำยุ (ผูสาวหลายวานิแหม ) ขอนแก่นมีแต่กะเทียม กับเมียผูอื่น  ยิ้มีเลศนัย ยิ้มีเลศนัย
bananaBIG คนขอนแจ่นตี้คับ ผมกะคนขอนแจ่นเด้อ คั่นกายมาทางตะเว็นออกเมียงขอนแจ่น กะแวมายามกันแน่เด้อคับ สิเอาบักสองซาวเลาเหล็ก กับต้มเอียนมาต้อนดอก เซิญเด้อคับเด้อ ซุคนฮั่นหล่ะ ขั่นกายมาทางพี่กะดาย  น้ำลายหก น้ำลายหก ไหว้

NANAJOY
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #77 เมื่อ: เมษายน 22, 2009, 05:40:28 PM »

โอยๆๆ....มื้อนี้ฮ้อนคัก....   จักสิเฮ็ดอิหยังดี  ไปหาโดดน้ำเขากระโดงซะน้อ  ผู้สาวล้ายหลาย น้ำลายหก
เขากะโดงเป็นซือสถานที ท่องเทียวบ่ครับพี่  เว่าเป็นตาไปนำยุ (ผูสาวหลายวานิแหม ) ขอนแก่นมีแต่กะเทียม กับเมียผูอื่น  ยิ้มีเลศนัย ยิ้มีเลศนัย
bananaBIG คนขอนแจ่นตี้คับ ผมกะคนขอนแจ่นเด้อ คั่นกายมาทางตะเว็นออกเมียงขอนแจ่น กะแวมายามกันแน่เด้อคับ สิเอาบักสองซาวเลาเหล็ก กับต้มเอียนมาต้อนดอก เซิญเด้อคับเด้อ ซุคนฮั่นหล่ะ ขั่นกายมาทางพี่กะดาย  น้ำลายหก น้ำลายหก ไหว้
         คั่นพ้อกันเเล้ว กะเหยียบคันเร่งมาโดดน้ำ เขากระโดงเเน่เด๋อ  สิหากบกับนกไก่นาไว้ถ่า
วุฒิ คนเล+รักในหลวง
นำแนน้า..หัวหน้า
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 197

รักน้องกันต์

« ตอบ #78 เมื่อ: เมษายน 22, 2009, 06:37:17 PM »

มีไผอยากมาเที่ยวตากใบบ่น้อ......มีแต่แนวดังๆเด้ครับ Grin Grin

สุขเสมอมั่นเสมอมันเครือเก่า
worth
Hero Member

คะแนน 474

« ตอบ #79 เมื่อ: เมษายน 22, 2009, 09:14:09 PM »

คั่นพ้อกันเเล้ว กะเหยียบคันเร่งมาโดดน้ำ เขากระโดงเเน่เด๋อ  สิหากบกับนกไก่นาไว้ถ่า

หม่องที่คะเจ้าให่ไปเบิ่งนกนะแหม....ให้เพิ่นทาสีไม้ให่ใหม่แหน่.....ไปนอนเที่ยนึง ตื่นมาข่อยหว่าแม่นทาแป้งเอาโลด....ที่แท้มันแม่นขี่มอด เศร้า

รักเธอ....ประเทศไทย
พ่อบักเขตต์...รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 92

« ตอบ #80 เมื่อ: เมษายน 22, 2009, 10:36:46 PM »

ยากแต่นำเมียตีกัน..บ่ค่อยได่เข่ามาเว่านำเลย.......

เอ๋า มักตีกันปานนั่นกะคือบ่พาขึ่นเวทีโลด  ซุมื้อนี้เขามีมวยญิงตั้ว ใส่ชุดบิกินี่ ซกกัน

แม่นแล้วครับ  ไผ๋ชนะ เอาไป 3 มื้อ   ไผ๋ แพ้  เอา 2 มื้อ  รวมแล้ว 5 มื้อ อีก 1  มื้อไปหาใหม่   อีกมื้อ พักผ่อน

ฮักลูกฮักเมีย.....เหลือใจกิ๊ก ผู้อื่น..........

Uploaded with ImageShack.us
หินเหล็กไฟ
ถึงตายไปก็ช่างมัน...ขอให้ชีวิตยังอยู่ก็พอ..
Moderator
Hero Member

คะแนน 1319

« ตอบ #81 เมื่อ: เมษายน 23, 2009, 04:54:59 AM »

มื้อแห่ผ้าป่าอ้อมบ้านวันสงกรานต์กะเอาขวดเบียร์ดึกกัน...ซาวบ้านแตกซะทั่วทีป  ซื่อเสียงข่อยดังปานบั้งไฟหมื่นเมียงศรีเกด

บั้งไฟแสนตั้วเสกท่อ5

[img]http://i7.tinypic.com/333hiqw.jpg[/img
บ่าวอู๋
เพราะอากาศเปลี่ยนแปลงบ่อย...!
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 294

« ตอบ #82 เมื่อ: เมษายน 23, 2009, 09:57:31 AM »

มื้อแห่ผ้าป่าอ้อมบ้านวันสงกรานต์กะเอาขวดเบียร์ดึกกัน...ซาวบ้านแตกซะทั่วทีป  ซื่อเสียงข่อยดังปานบั้งไฟหมื่นเมียงศรีเกด

อ้ายตุ๊...บังไฟบั้งหนึ่งจักบาท...  ใกล้บุญแล้วสิเอามาจูดเล่นบุญเดือนหก...จูดแห่ถว่ายเจ้าปู่แหน่นี้น้า

BIGbanana
เชื่อผมเหอะ ความรักคือสิ่งที่สวยงาม
Hero Member

คะแนน 2879

« ตอบ #83 เมื่อ: เมษายน 23, 2009, 10:32:00 AM »

ตะเวนออกหม่องได๋น้อ  บอกพิกัดให่ละเอียดกั่วนี่แนครับ  สิได่ถล่มถืกหม่อง ได่เบอร์โทรแฮงดี  บ่ต้องมีแผนที่ให่ยาก ผมอยู่แถวบ้านทุ่มครับ (ซาวบ้านพื้นที่เพินเอิ้นบ้านทมครับพี่ ) ไหว้

BIGbanana
เชื่อผมเหอะ ความรักคือสิ่งที่สวยงาม
Hero Member

คะแนน 2879

« ตอบ #84 เมื่อ: เมษายน 23, 2009, 10:34:16 AM »

มีไผอยากมาเที่ยวตากใบบ่น้อ......มีแต่แนวดังๆเด้ครับ Grin Grin
ดังยุครับ แต่ดังเป็นตาย่านโพด  ไกลนำ  แต่กะมักอยู่ครับสวนยางและพูเขา เย็นสบายดีครับผม ไหว้

BIGbanana
Hero Member

คะแนน 2879

« ตอบ #85 เมื่อ: เมษายน 23, 2009, 10:36:34 AM »

ยากแต่นำเมียตีกัน..บ่ค่อยได่เข่ามาเว่านำเลย.......

เอ๋า มักตีกันปานนั่นกะคือบ่พาขึ่นเวทีโลด  ซุมื้อนี้เขามีมวยญิงตั้ว ใส่ชุดบิกินี่ ซกกัน

แม่นแล้วครับ  ไผ๋ชนะ เอาไป 3 มื้อ   ไผ๋ แพ้  เอา 2 มื้อ  รวมแล้ว 5 มื้อ อีก 1  มื้อไปหาใหม่   อีกมื้อ พักผ่อน
หลายคนปานนั่นมันสิบ่เมาเมียติครับ  กินเหล่าหลายมันยังเมาเนาะ ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก

น้าเสก คนเดิม
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 712

รับแขก...แจกเหล้า...เฝ้าสำนักงาน

« ตอบ #86 เมื่อ: เมษายน 23, 2009, 12:18:07 PM »

แม่นแล้วครับ  ไผ๋ชนะ เอาไป 3 มื้อ   ไผ๋ แพ้  เอา 2 มื้อ  รวมแล้ว 5 มื้อ อีก 1  มื้อไปหาใหม่   อีกมื้อ พักผ่อน

อย่าปากดีหลายน้า  ในใจอยากได่แค่ 3 ท่อนั้นแหละ ยี๊

น้าเสก คนเดิม
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 712

รับแขก...แจกเหล้า...เฝ้าสำนักงาน

« ตอบ #87 เมื่อ: เมษายน 23, 2009, 12:19:31 PM »

ท่อ 3 ท่อ 4 ท่อ 5 หือท่อ 6 กะแตกดังคือกันนั่นแหละขอรับ..........ดังจนแล่นหลบกะบ่ทัน ยี๊

น่ามบ่อาบ
Hero Member

คะแนน 617

« ตอบ #88 เมื่อ: เมษายน 23, 2009, 09:51:22 PM »

ตะเวนออกหม่องได๋น้อ  บอกพิกัดให่ละเอียดกั่วนี่แนครับ  สิได่ถล่มถืกหม่อง ได่เบอร์โทรแฮงดี  บ่ต้องมีแผนที่ให่ยาก ผมอยู่แถวบ้านทุ่มครับ (ซาวบ้านพื้นที่เพินเอิ้นบ้านทมครับพี่ ) ไหว้
ผมอยู่แถวหนองใหญ่ แอวมองนี่หล่ะคับ ขั่นสิมาถล่มอีหลีกะถือมานำแนเด็อบักเลาเหล็กหั่นหน่า หย่ามาโตเปล่า  ยิ้มีเลศนัย ยิ้มีเลศนัย

lek
Moderator
Hero Member

คะแนน 1594

การแบ่งปัน ทำให้เราและคนอื่นมีความสุข

« ตอบ #89 เมื่อ: เมษายน 23, 2009, 10:04:39 PM »

อยู่เลาะไหนเกาะ   ข้อยแฮงอยู่ขอนแก่นบักสิ50ปีแล้ว

มีความสุขแบบที่เรามีก็พอhttp://www.gunsandgames.com/smf/index.php?board=29.0  (รวมพลคนอีสาน)
หน้า: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 751
  พิมพ์