เว็บบอร์ดสนทนาภาษาปืน
กันยายน 24, 2024, 08:23:13 PM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: เวบบอร์ดอวป.เป็นเพียงสื่อกลางช่วยให้ผู้ซื้อ และผู้ขาย ได้ติดต่อกันเท่านั้นและไม่มีส่วนเกี่ยวข้องใดๆ กับประโยชน์หรือความเสียหายที่อาจจะเกิดขึ้น
ประกาศหรือแบนเนอร์ในเวบไม่ใช่ตัวบ่งชี้ว่าสินค้านั้นมีคุณภาพหรือไม่
โปรดใช้วิจารณญาณในการตัดสินใจซื้อด้วยตัวเอง

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 12 13 14 [15] 16 17 18 ... 375
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: อะละ อะละ...อู้เล่นบะดายบะย่ะ  (อ่าน 514422 ครั้ง)
กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #210 เมื่อ: เมษายน 30, 2009, 07:13:16 AM »

ไหว้   ไปนั่งป๋างปู้กั๋นสามคน อ้ายยู ลุงหน๋ามฯ...... อ้ายแก้วโวมาหา แป๋งหน้าเข่ง ต๋าเข่ง .... เลยฮ้องมากิ๋น คั่วแฮ้มฟานโตยกั๋น เอาเหล้าข้าวโพด หื้อยกสี่ห้าแก้ว .. แกบอกว่า หมาแกหาย  ... ผมเลยจิ๊ มาตางอ้ายบะป๊าวกับอ้ายน้ำปู๋ จะใดก่อเคลียกั๋นคนเดวเด้อ....  แบร่   แบร่   แบร่
BG 15
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #211 เมื่อ: เมษายน 30, 2009, 07:22:29 AM »

อ้ายแก้วโวถามหาอ้ายบะป้าวอยู่ ว่าปะหน้าจะจ๊ดเหมาะๆซักกำอี้โล๊ะ ตกใจ
กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #212 เมื่อ: เมษายน 30, 2009, 07:30:45 AM »

ไหว้  คืนแล้ว ..... แก้วโว ท่าจะยุบเหล้าก๋างตางไปละ เจอข้าวโพด ไปหลายแก้ว ..... ถ้าอ้ายบะป๊าวยังอยู่ ขอหื้อฮู้ว่า น้อง ๆ เป็นห่วง  หลงรัก  วันนี้เจ๊า อ้ายบะป๊าวขะใจ๋ ไป หาพ่อหลวง ขอเปิ้ล ฮ้อง แก้วโว มาเคลีย เหียเด้อ.....   Cheesy  แต่ถ้าอ้ายบะป๊าวเป๋นหยั๋งไป น้องไฮเนก้น ตี่อ้ายอ่อมไว้ ผมจะขอ ฮับผิดชอบเอง บะต้องเป๋นห่วง อยากกิ๋นหยั๋ง ก่อมาเข้าฝัน บะดีมาเป๋นตั๋วเป๋นติ่น ผมกั๋ว  ตกใจ  เศร้า
บะป้าว เลิงปอย
Hero Member

คะแนน 258

อะละ อะละ ฮ้อนหย่ะ ฮ้อนหย่ะ

« ตอบ #213 เมื่อ: เมษายน 30, 2009, 08:16:01 AM »

ไหว้   ไปนั่งป๋างปู้กั๋นสามคน อ้ายยู ลุงหน๋ามฯ...... อ้ายแก้วโวมาหา แป๋งหน้าเข่ง ต๋าเข่ง .... เลยฮ้องมากิ๋น คั่วแฮ้มฟานโตยกั๋น เอาเหล้าข้าวโพด หื้อยกสี่ห้าแก้ว .. แกบอกว่า หมาแกหาย  ... ผมเลยจิ๊ มาตางอ้ายบะป๊าวกับอ้ายน้ำปู๋ จะใดก่อเคลียกั๋นคนเดวเด้อ....  แบร่   แบร่   แบร่
อ้ายแก้วโวถามหาอ้ายบะป้าวอยู่ ว่าปะหน้าจะจ๊ดเหมาะๆซักกำอี้โล๊ะ ตกใจ
ไหว้  คืนแล้ว ..... แก้วโว ท่าจะยุบเหล้าก๋างตางไปละ เจอข้าวโพด ไปหลายแก้ว ..... ถ้าอ้ายบะป๊าวยังอยู่ ขอหื้อฮู้ว่า น้อง ๆ เป็นห่วง  หลงรัก  วันนี้เจ๊า อ้ายบะป๊าวขะใจ๋ ไป หาพ่อหลวง ขอเปิ้ล ฮ้อง แก้วโว มาเคลีย เ***ยเด้อ.....   Cheesy  แต่ถ้าอ้ายบะป๊าวเป๋นหยั๋งไป น้องไฮเนก้น ตี่อ้ายอ่อมไว้ ผมจะขอ ฮับผิดชอบเอง บะต้องเป๋นห่วง อยากกิ๋นหยั๋ง ก่อมาเข้าฝัน บะดีมาเป๋นตั๋วเป๋นติ่น ผมกั๋ว  ตกใจ  เศร้า

ตกใจ  ตกใจ  โดนชก    หัวเราะร่าน้ำตาริน   หัวเราะร่าน้ำตาริน   ไหว้

เยียะจะได

ก้อใจ๋มันฮัก
Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #214 เมื่อ: เมษายน 30, 2009, 08:24:00 AM »

ฝากฮูปหื้อปู่แก้วกำเน้อ   เขาซอบแตงหวย เผื่อเปิ้นจะยกโต้ดหื้ออายน้ำปู๋  ผมบะเกี่ยว  ผมจะไปแอ่วเก็บผักกูดแต่เจ้า  ตกใจไปล่ะ  บาย

ใบ้หื้อ  จั๊กกิ้ม หื่นกั๋น  จ ก ห  ก ( 7  9  6 9) เยี่ยม   คิก คิก

เยียะจะได

Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #215 เมื่อ: เมษายน 30, 2009, 08:26:50 AM »

บ่ดักเตื่อเน้อ มามอยผ่อตลอด คิกๆๆๆ คิก คิก คิก คิก คิก คิก

อ้ายนานต๋ำ  ลักผกผ่อ เฮาแง้นซี่โครงดีนัก  เอาไป 1 คะแนน  บุ้บ ๆ เยี่ยม

เยียะจะได

BG 15
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #216 เมื่อ: เมษายน 30, 2009, 08:33:37 AM »

บ่ดักเตื่อเน้อ มามอยผ่อตลอด คิกๆๆๆ คิก คิก คิก คิก คิก คิก

อ้ายนานต๋ำ  ลักผกผ่อ เฮาแง้นซี่โครงดีนัก  เอาไป 1 คะแนน  บุ้บ ๆ เยี่ยม

เปิ่อนโผ้มมมมมมมมมมม คิก คิก
กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #217 เมื่อ: เมษายน 30, 2009, 08:55:03 AM »

ฝากฮูปหื้อปู่แก้วกำเน้อ   เขาซอบแตงหวย เผื่อเปิ้นจะยกโต้ดหื้ออายน้ำปู๋  ผมบะเกี่ยว  ผมจะไปแอ่วเก็บผักกูดแต่เจ้า  ตกใจไปล่ะ  บาย

ใบ้หื้อ  จั๊กกิ้ม หื่นกั๋น  จ ก ห  ก ( 7  9  6 9) เยี่ยม   คิก คิก

ท่านผู้ดูแล โปรดพิจารณา  ในภาพมีการแสดง การร่วมเพศ อย่างโจ่งแจ้ง..... เยี๊ยะหื้อ เหล่าสมาชิกอาวุโส อ้ายหน๋ามไม้บ่ว ใจ๋ บะดี จะลบ บะ ลบ ก่อ แล้วแต่ท่าน ผู้ดูแลครับ
BG 15
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #218 เมื่อ: เมษายน 30, 2009, 09:01:31 AM »

อ้ายบะป้าวไปฮ้ายตางไดมา มานอนนับจั๊กจิ้มเฮี่ยล่ะ เศร้า
Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #219 เมื่อ: เมษายน 30, 2009, 04:06:42 PM »

อ้ายบะป้าวไปฮ้ายตางไดมา มานอนนับจั๊กจิ้มเฮี่ยล่ะ เศร้า

ขนาดผมจะถ่ายฮูปมัน นะ  ยังมาแป๋งปากว่า   จุ๊ จุ๊ จุ๊  แลบลิ้น  อี้หวะ

เยียะจะได

น้ำปู
Hero Member

คะแนน 273

« ตอบ #220 เมื่อ: เมษายน 30, 2009, 07:25:48 PM »

เฮ่อ  อ๋อย อิ๊ดขนาด ล่นหนีปู่แก้ว
กว่าจะอู้กั๋นฮู้เรื่อง บอกว่าบ่ใจ้ผม บ่ใจ้ผม ผมกะหามานี่ โดนชก
กว่าเปิ้ลจะเจื่อ ว่าเป๋น อ้าย จะเตฟาก  อ้ายยู  อ้ายหนาม
ผมปออิ๊ด เฮ้อ แล้วเรื่องละ เปิ้ลเข้าใจ๋ละ ยิ้มีเลศนัย
หิ้วเหล้ามาก่ตกแตกเฮี๋ย  บู่เดวไปซื้อใหม่ก่อน  วันพุก ก่เป๋นวันของผมละ
วันขี้ข้าแห่งชาติ วันของผม ผมใด้หยุดละ คืนนี่ขอเมาฉลองวันของผมน้อยเต๊อะ  บู่
« แก้ไขครั้งสุดท้าย: เมษายน 30, 2009, 08:48:47 PM โดย น้ำปู » บันทึกการเข้า
น้ำปู
Hero Member

คะแนน 273

« ตอบ #221 เมื่อ: เมษายน 30, 2009, 09:12:39 PM »

เหลียวซ้ายแลขวา ไผยังบ่มา เฮาเข้ามาก่อน ก๋วนเขาก่อน แล้วล่น อิ อิ คิก คิก
ป๋างนี่ บ่มีค่าว บ่มีเพลง บ่ม่วนก่า อยู่คนเดวมันง่อม เศร้า
แฮ่ม อ่ะแฮ่ม  บู่
สุริยน ย่ำสนธยา เอ้ย นกกา ก็กลับคืนรัง  บู่ฮู้ว์ บ่าม่วน เอาใหม่ "มันใม่เข้าคอนเส็ป ที่ดาวตั้งใว้อ่ะ" งอน
แฮ่ม เอาใหม่ กิ๊วก๊าว

แดดร่มร่มซุ้ม ขี้ลมหลวง  ตั้งวงกลางข่วง ว่าหน้าบ้าน
เหล้ายกมา พากันปูเสื่อ กั๊บแกล้มเหลือเฟือ ยกมากลางลาน
แมงปากบืนใด้มาคืนก่อน แก๋งเผ็ดพังพอน ของอ้ายเพี้ยฟาน
อ้ายฮอกแดงคั่วแมงหางปุ๊ สองยูปื๋นลุ๊ เลย บ่ใด้ฟาน
นี่ของลำ ว่ายำแมงยาว ของอ้ายบ่ะป้าว ใด้มาวันวาน
แอ๊บป๋าซิวของอ้ายน้ำปู๋  อ้ายสองยูลาบลู้ ลำหวาน
มาตั้งวง ยกแก้วชนจอก อย่าหื้อกระฉอกเหล้ามันกลั่นนาน
ร่วมชมรมซุ้ม ขี้ลมหลวง กั๊บแกล้มหายห่วง กินล้างกินผลาญ
เฮากินกัน ม่วนนันฮาเฮ บ่ใด้เสเพลเกะกะระราน

ป่านฉะนี้แม่นงเยาว์ เจ้าจะคิดถึงเราหรือเปล่าเอ๋ย เอ๋ย โอละหน่ายหน่อย เอย
 ฮิ้วว  ฮิ้วว ม่วนอยู่คเดว กิ๊วก๊าว กิ๊วก๊าว
อ้วกกก! มาวเบียร์ จ้างกระทืบโลง ยี๊
Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #222 เมื่อ: เมษายน 30, 2009, 10:05:09 PM »

เฮ่อ  อ๋อย อิ๊ดขนาด ล่นหนีปู่แก้ว
กว่าจะอู้กั๋นฮู้เรื่อง บอกว่าบ่ใจ้ผม บ่ใจ้ผม ผมกะหามานี่ โดนชก
กว่าเปิ้ลจะเจื่อ ว่าเป๋น อ้าย จะเตฟาก  อ้ายยู  อ้ายหนาม
ผมปออิ๊ด เฮ้อ แล้วเรื่องละ เปิ้ลเข้าใจ๋ละ ยิ้มีเลศนัย
หิ้วเหล้ามาก่ตกแตกเฮี๋ย  บู่เดวไปซื้อใหม่ก่อน  วันพุก ก่เป๋นวันของผมละ
วันขี้ข้าแห่งชาติ วันของผม ผมใด้หยุดละ คืนนี่ขอเมาฉลองวันของผมน้อยเต๊อะ  บู่

ตกใจ    ตกใจ    ตกใจ

ไผ๋นักเลงบะแต้  หลบไป  อ้ายน้ำปู๋เมาแล้ว   ไหว้

ผมขอไปก่อน  ฝากป๋างเก้าก้วย 3 วันเน้อครับ  ผมไปเสาะจั๊กค่าน ในห้วยกำ   ไหว้

ห้ามกองหาเน้อครับ   ไหว้   ไหว้

เยียะจะได

น้ำปู
Hero Member

คะแนน 273

« ตอบ #223 เมื่อ: เมษายน 30, 2009, 10:48:40 PM »

ตกใจ    ตกใจ    ตกใจ

ไผ๋นักเลงบะแต้  หลบไป  อ้ายน้ำปู๋เมาแล้ว   ไหว้

ผมขอไปก่อน  ฝากป๋างเก้าก้วย 3 วันเน้อครับ  ผมไปเสาะจั๊กค่าน ในห้วยกำ   ไหว้

ห้ามกองหาเน้อครับ   ไหว้   ไหว้
[/quote]

เกียมคัวไปพร้อมละยังน่ะ
ข้าวเปลือกไปอ่อยแมงปากเลี่ยม เยี่ยม
ผ้าปันหน้าแข้ง ใว้เตะตัดหน้าแมงปากบืน หัวเราะร่าน้ำตาริน
อ่อ แล้วป๋ากระป๋องไปยำกั๊บปลีก้วย น้ำลายหก
ถ้าปิ๊กมาบ่มีหยังติ๊ดมือมา ผมบ่เปิดป๋างหื้อเข้าเน้อ เดวจะว่าบ่บอก งอน
ฮอก ไฟ บิน
Sr. Member

คะแนน 47

สุกไผ๋ ก่ ใจ๋มัน

« ตอบ #224 เมื่อ: พฤษภาคม 01, 2009, 06:16:11 AM »

เหลียวซ้ายแลขวา ไผยังบ่มา เฮาเข้ามาก่อน ก๋วนเขาก่อน แล้วล่น อิ อิ คิก คิก
ป๋างนี่ บ่มีค่าว บ่มีเพลง บ่ม่วนก่า อยู่คนเดวมันง่อม เศร้า
แฮ่ม อ่ะแฮ่ม  บู่
สุริยน ย่ำสนธยา เอ้ย นกกา ก็กลับคืนรัง  บู่ฮู้ว์ บ่าม่วน เอาใหม่ "มันใม่เข้าคอนเส็ป ที่ดาวตั้งใว้อ่ะ" งอน
แฮ่ม เอาใหม่ กิ๊วก๊าว

แดดร่มร่มซุ้ม ขี้ลมหลวง  ตั้งวงกลางข่วง ว่าหน้าบ้าน
เหล้ายกมา พากันปูเสื่อ กั๊บแกล้มเหลือเฟือ ยกมากลางลาน
แมงปากบืนใด้มาคืนก่อน แก๋งเผ็ดพังพอน ของอ้ายเพี้ยฟาน
อ้ายฮอกแดงคั่วแมงหางปุ๊ สองยูปื๋นลุ๊ เลย บ่ใด้ฟาน
นี่ของลำ ว่ายำแมงยาว ของอ้ายบ่ะป้าว ใด้มาวันวาน
แอ๊บป๋าซิวของอ้ายน้ำปู๋  อ้ายสองยูลาบลู้ ลำหวาน
มาตั้งวง ยกแก้วชนจอก อย่าหื้อกระฉอกเหล้ามันกลั่นนาน
ร่วมชมรมซุ้ม ขี้ลมหลวง กั๊บแกล้มหายห่วง กินล้างกินผลาญ
เฮากินกัน ม่วนนันฮาเฮ บ่ใด้เสเพลเกะกะระราน

ป่านฉะนี้แม่นงเยาว์ เจ้าจะคิดถึงเราหรือเปล่าเอ๋ย เอ๋ย โอละหน่ายหน่อย เอย
 ฮิ้วว  ฮิ้วว ม่วนอยู่คเดว กิ๊วก๊าว กิ๊วก๊าว
อ้วกกก! มาวเบียร์ จ้างกระทืบโลง ยี๊

สงสัย รายนี้ถ้าจะอาการหนัก แฮมคนละ น้ำลายหก น้ำลายหก น้ำลายหก น้ำลายหก น้ำลายหก

บะหล่อ ลุงลัง เสียงดัง  บะมีสตางค์ แต่รักจริงนะจะ  อะฟิ้วๆ
หน้า: 1 ... 12 13 14 [15] 16 17 18 ... 375
  พิมพ์