เว็บบอร์ดสนทนาภาษาปืน
กันยายน 25, 2024, 04:27:17 AM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: เวบบอร์ดอวป.ยินดีต้อนรับสุภาพชนทุกท่าน กรุณาใช้คำสุภาพด้วยครับ

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 24 25 26 [27] 28 29 30 ... 375
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: อะละ อะละ...อู้เล่นบะดายบะย่ะ  (อ่าน 514795 ครั้ง)
prasit homecar a1
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 215

« ตอบ #390 เมื่อ: พฤษภาคม 15, 2009, 08:55:29 PM »

นะมัสการครับ  ท่านเจ้า   ไหว้   ตุ๊ลุงจะไปไหนครับ    เอ้อ.... มารอท่านมะป้าวกะทิอันว่าครับ  นัดกั๋นไว้ว่าจะเอาของมาหื้อตุ๊ลุงอี้  
ตุ๊ลุงท่าจะรอเมินน้อยน้อครับ   ถ้าจะอั้นผมจะปาตุ๊ลุงไปหาอ้ายน้ำปู๋ลมปู้นเตอะครับ   ขวดนั้นท่าจะตันอยู่ก๊ะ    ยิ้มีเลศนัย  ยิ้มีเลศนัย

บะป้าว เลิงปอย
Hero Member

คะแนน 258

อะละ อะละ ฮ้อนหย่ะ ฮ้อนหย่ะ

« ตอบ #391 เมื่อ: พฤษภาคม 15, 2009, 09:15:04 PM »

หืยย  แก๋งอ่อม อะหยังหา หนังหนา ๆ ลาย ๆ    ตกใจ

ลองเกี้ยวผ่อ  ขบดัง กรุ้บ กรุ้บ  แต้   เยี่ยม

เอ  จิ้น จรเข้หน้อย  ก้าหา   หันหางมันคล้าย ๆ  นา   น้ำลายหก

แหมถ้วย  อันนี้  ถ้าจะลาบไก่แจ้   กาบะอั้นก่อไก่ตั้ง   ตกใจ

หงอนบาน ผ่อขนสร้อยคอแดงฮ่าม  จิ้นแน่นขนาดแต้ ๆ   เยี่ยม

เลี้ยงฟาร์มกาว่า เลี้ยงแบบปล่อยครับเนี่ย  น้ำลายหก

ขอจิมก่อนเน้อ   บะเกยกิ๋นสักเตื้อ  ขอบคุณครับลุงจุ่น    ไหว้   ไหว้

เยียะจะได

ก้อใจ๋มันฮัก
Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #392 เมื่อ: พฤษภาคม 15, 2009, 09:26:27 PM »

ไหว้สา ครับไหว้สา  ตุ๊ลุงพระ   ไหว้

อ้ายงาดำ  ตักแก๋งอะหยังหุ  ถวายฉันแลง สักถ้วยลอครับ

ถ้ากั๋วคาว   น้ำปานะสักกึ่งองคุลีบ่อ ครับ   คิก คิก ไหว้

อ้ายน้ำปู๋  ถวายเครืองดื่ม  ฉันแบบเย็น ๆ   น้ำลายหก   น้ำลายหก

เยียะจะได

น้ำปู
Hero Member

คะแนน 273

« ตอบ #393 เมื่อ: พฤษภาคม 15, 2009, 10:14:40 PM »

ไหว้สา ครับไหว้สา  ตุ๊ลุงพระ   ไหว้

อ้ายงาดำ  ตักแก๋งอะหยังหุ  ถวายฉันแลง สักถ้วยลอครับ

ถ้ากั๋วคาว   น้ำปานะสักกึ่งองคุลีบ่อ ครับ   คิก คิก ไหว้

อ้ายน้ำปู๋  ถวายเครืองดื่ม  ฉันแบบเย็น ๆ   น้ำลายหก   น้ำลายหก

นี่ครับ ตุ๊ลุง ผมยังบ่ใด้กน เตื่อนาครับกลัวบาป ไหว้ ไหว้ ไหว้
ผมเป๋นคนธัมโม สังโฆ  โดนชกอ๊ะ ธัมมะ ธัมโมครับ ไหว้
เตวมาไก๋ นิมนต์นั่งก่อนครับ อ้ายบ่ะป้าว ปะเคนกั๊บแกล้ม เอ้ย ตกใจ เปิ้ลฮ้องอะหยัง ตกใจ
Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #394 เมื่อ: พฤษภาคม 15, 2009, 10:51:50 PM »

ออเดิ้บ กา  อ้ายน้ำปู๋   น้ำลายหก

เยียะจะได

น้ำปู
Hero Member

คะแนน 273

« ตอบ #395 เมื่อ: พฤษภาคม 15, 2009, 11:21:51 PM »

ออเดิ้บ กา  อ้ายน้ำปู๋   น้ำลายหก

เออน่ะ ฮ้องอะหยังก่จ้างเต๊อะ ซั๊วะ พ่องจ้อนน่ะ มีกันเดว คิก คิก
ขยับขันโตกมาก๋างๆวง ลอ ดึงไปยองอยู่หน้าตั๊กหั้น อ้ายบ่ะป้าวนี่นา บู่
Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #396 เมื่อ: พฤษภาคม 16, 2009, 09:29:18 AM »

ออเดิ้บ กา  อ้ายน้ำปู๋   น้ำลายหก

เออน่ะ ฮ้องอะหยังก่จ้างเต๊อะ ซั๊วะ พ่องจ้อนน่ะ มีกันเดว คิก คิก
ขยับขันโตกมาก๋างๆวง ลอ ดึงไปยองอยู่หน้าตั๊กหั้น อ้ายบ่ะป้าวนี่นา บู่

กะ  ยื้อบะเติงกา  Grin

จ้อนบะมีบะเป่นหยัง  ลงงมก่อได้   น้ำลายหก

ถ้าบะหื้องมจะ ยกซด ละเน้อ  ๆ  แบร่

เหอะ   แล้วขวดอันนั้น  ไปไหนล่ะ  มีก่าก๊อกเปล่า   ตกใจ

เยียะจะได

กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #397 เมื่อ: พฤษภาคม 16, 2009, 10:03:12 AM »

ไหว้  นมัสสะก๋าน ตุ๊ลุงครับ  ไหว้  ไว้สา  อ้ายบะป๊าว อ้ายน้ำปู๋   จูบบบบ  มานั่ง ซุมกั๋น แป๋ง ซูบซาบ หยั๋ง หลังก๋อก้วยนี่   ตกใจหน้าซีด  เหอ ๆ ตุ๊ลุงเป๋นหยั๋งนะ หยั๋งมา กานกุ๊กานกุ่ม  ตกใจ 
น้ำปู
Hero Member

คะแนน 273

« ตอบ #398 เมื่อ: พฤษภาคม 16, 2009, 10:08:49 AM »

ไหว้  นมัสสะก๋าน ตุ๊ลุงครับ  ไหว้  ไว้สา  อ้ายบะป๊าว อ้ายน้ำปู๋   จูบบบบ  มานั่ง ซุมกั๋น แป๋ง ซูบซาบ หยั๋ง หลังก๋อก้วยนี่   ตกใจหน้าซีด  เหอ ๆ ตุ๊ลุงเป๋นหยั๋งนะ หยั๋งมา กานกุ๊กานกุ่ม  ตกใจ 

อ้ายบ่ะป้าวน่ะก่า บ่ยอม ซั๊วะ จ้อน ผ่อลอ ผมกับตุ๊ลุง บ่ใด้กิ๋นหยัง งอน
ก่นั่งกิ๋นน้ำปานะ กั๋น ม๊ดลึ้ง เหลือก่า ขวดเปล่า อ้าย จะเตฟากมาก่ดีแล้ว  น้ำลายหก
ติ๊ดใม้ติ๊ดมือมาซักขวดก่อ ขะใจ๋ ขะใจ๋ ตุ๊ลุง ฟั่งไปทำวัด น้ำลายหก
กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #399 เมื่อ: พฤษภาคม 16, 2009, 10:18:17 AM »

อันตี่เป๋นขวด บะมี มีเป๋นมวน เอาก่อ  น้ำลายหก หรือว่าจะเอากำบ้อง   ซี๊ดดดดดดดด .. บรอดดดดดด ... อ่า ... ของหวานอยู่หน้าตระกร้ารถปู้นเน้อ ฝากอ้ายปู๋ลมไปเอาจิ่ม เอิ๊ก ๆๆๆ ตุ๊ลุงคร๊าบบบ ฉันเพล รอบค่ำ  อิ่มละยัง เอาสักมวนเน่อ  หลงรัก
ฮอก ไฟ บิน
Sr. Member

คะแนน 47

สุกไผ๋ ก่ ใจ๋มัน

« ตอบ #400 เมื่อ: พฤษภาคม 16, 2009, 01:34:53 PM »

เมา ตึง วัน 

บะหล่อ ลุงลัง เสียงดัง  บะมีสตางค์ แต่รักจริงนะจะ  อะฟิ้วๆ
Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #401 เมื่อ: พฤษภาคม 16, 2009, 06:27:19 PM »

อิอิ   ตะกี้ตุ๊ลุงหื้อกำปอนอ้ายจะเตฟากว่าหยังหุ 

หลงตางเสียเวลา    หลงสีกา เสียอนาคต    อีก๊ะ   Grin

เยียะจะได

prasit homecar a1
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 215

« ตอบ #402 เมื่อ: พฤษภาคม 16, 2009, 10:29:24 PM »

วันนี้โจ๊คดีมาป๊ะวงข้าว + เหล้า   อยู่กั๋นพร้อมหน้า  มีอ้ายม่าป้าวหน่อมเป๋นหัว, อ้ายน้ำปู๋ลม, อ้ายจะเตฟาก, อ้ายฮอกแดง
 โห๊...นั้น.. ตุ๊ลุงนั่งสุ่นเก้ากลวยค้าวน้ำหอมอยู่ฮั้น  พอดีล๊ะ  ผมเอาน้ำปานะมาตวยลังหนึ่ง  เอ้าหมู่เฮา  แจกกกกก.....

น้ำปู
Hero Member

คะแนน 273

« ตอบ #403 เมื่อ: พฤษภาคม 17, 2009, 01:38:10 AM »

วันนี้โจ๊คดีมาป๊ะวงข้าว + เหล้า   อยู่กั๋นพร้อมหน้า  มีอ้ายม่าป้าวหน่อมเป๋นหัว, อ้ายน้ำปู๋ลม, อ้ายจะเตฟาก, อ้ายฮอกแดง
 โห๊...นั้น.. ตุ๊ลุงนั่งสุ่นเก้ากลวยค้าวน้ำหอมอยู่ฮั้น  พอดีล๊ะ  ผมเอาน้ำปานะมาตวยลังหนึ่ง  เอ้าหมู่เฮา  แจกกกกก.....

โฮ๊ะๆ จะนี่ก่า ฮักกั๋นแต้ มา มา ตุ๊ลุงก่อน ต๋ามอาวุโส คิก คิก
จ้อน น่ะ จ้อน ซ๊วะ พ่อง ซ๊วะ พ่อง ตุ๊ลุง แก้น น้ำปานะ ละนี่ ซั๊วะ ซ๊วะ บู่  เอ เขาหมู่นี่ต๋ายอดต๋ายอยาก
Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #404 เมื่อ: พฤษภาคม 17, 2009, 07:10:25 AM »

วันนี้โจ๊คดีมาป๊ะวงข้าว + เหล้า   อยู่กั๋นพร้อมหน้า  มีอ้ายม่าป้าวหน่อมเป๋นหัว, อ้ายน้ำปู๋ลม, อ้ายจะเตฟาก, อ้ายฮอกแดง

โฮ๊ะๆ จะนี่ก่า ฮักกั๋นแต้ มา มา ตุ๊ลุงก่อน ต๋ามอาวุโส คิก คิก
จ้อน น่ะ จ้อน ซ๊วะ พ่อง ซ๊วะ พ่อง ตุ๊ลุง แก้น น้ำปานะ ละนี่ ซั๊วะ ซ๊วะ บู่  เอ เขาหมู่นี่ต๋ายอดต๋ายอยาก

โอ้  พระเจ้าทรงเมตตา  อ้ายงาไหม้  มาตันก๋านปอดี   ไหว้

วันนี้ฉลองพัดลม   เอ้ย บะใจ้  ฉลองพัดยศ   คิก คิก

ผ่อตุ้ลุงเปิ้น  ปิติยินดี  ยกน้ำปานะซด  กำ 6 องคุลี    ตกใจ

แป๋งคอโล่ง  ลืนกำเดว   เยาะเย้ย  สุดยอด  ๆ   เอ้าหมู่เอา  ตบมือ  ๆ ๆ  Grin

เยียะจะได

หน้า: 1 ... 24 25 26 [27] 28 29 30 ... 375
  พิมพ์