เว็บบอร์ดสนทนาภาษาปืน
กันยายน 25, 2024, 12:22:35 PM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: เว็บบอร์ด อวป. สามารถเข้าได้ทั้งสองทาง คือ www.gunsandgames.com และ www.gunsandgames.net ครับ

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 37 38 39 [40] 41 42 43 ... 375
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: อะละ อะละ...อู้เล่นบะดายบะย่ะ  (อ่าน 515210 ครั้ง)
ฮอก ไฟ บิน
Sr. Member

คะแนน 47

สุกไผ๋ ก่ ใจ๋มัน

« ตอบ #585 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 06:21:44 AM »

โหะ  ๆ  ล่นกั๋นหมด   Huh

ฟั่งเตื้อ ๆ  ทุน ๆ มีไหน   เหล้ามีไหน  สะตาง ๆ

เหลือก้าแผง  ปิ๊กมาก่อน ๆ  

ล่นกั๋นหมด เหลืออ้ายฮอกขะหลำแดงคนเดว ปั้ดเว้อ ปั้ดว้า   ตกใจ

เฮาก่อบะอยู่ล่ะ  เสือเก่า  ถอดเกิบละ    อะฟิ้ววววววววว อ๋อย

เหล้า ก็ หมด   กลับแกล้มก็บะมี    สะตางก็ เสียง      ล้นไปอยู่ตีนดอยป่ออิด  สวัสดี จบก่อน   แบร่ แบร่ แบร่ แบร่ แบร่

บะหล่อ ลุงลัง เสียงดัง  บะมีสตางค์ แต่รักจริงนะจะ  อะฟิ้วๆ
กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #586 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 07:22:14 AM »

โล่นไป ป๋ายแป๋ ดอยน้อย อิด ก่อ อิด ..... ไป ป๊ะ อ้าย ๆ ตี่ใส่ชุด กากี ก๋ำ HK  ตกใจ ....  เฮา ก่อ ก่อย ๆ เตวผ่าน เปิ้นเอิ้นมา...  น้อง เป๋นอะหยั๋ง เหงื่อ แตก เหงื่อแต๋น .......  ตกใจหน้าซีด ... เอ่อ อ้ายครับ ผมเป๋นเจ้ามือ  เศร้า  ปาก น๊อ ปาก หลุดปากไป .. ตึงเก๊า ตึงตืน โดนยึดหมด  Cry  เฮ้อ หมู่เฮา ปอบะมีใผ๋ ไปแอ่วหา  Huh นิ  ถ้าบะได้ ท่าน นายกฯ ไปประกั๋นตั๋ว ท่าจะบะได้ออกมาเตื่อ  เศร้า
ฮอก ไฟ บิน
Sr. Member

คะแนน 47

สุกไผ๋ ก่ ใจ๋มัน

« ตอบ #587 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 07:42:51 AM »

อ้ายจะเตฟาก โดนยับไปแล้ว ต่อไป ไผ๋ จะเป็นเจ้าต่อนิ

บะหล่อ ลุงลัง เสียงดัง  บะมีสตางค์ แต่รักจริงนะจะ  อะฟิ้วๆ
บะป้าว เลิงปอย
Hero Member

คะแนน 258

อะละ อะละ ฮ้อนหย่ะ ฮ้อนหย่ะ

« ตอบ #588 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 08:08:05 AM »

โล่นไป ป๋ายแป๋ ดอยน้อย อิด ก่อ อิด ..... ไป ป๊ะ อ้าย ๆ ตี่ใส่ชุด กากี ก๋ำ HK  ตกใจ ....  เฮา ก่อ ก่อย ๆ เตวผ่าน เปิ้นเอิ้นมา...  น้อง เป๋นอะหยั๋ง เหงื่อ แตก เหงื่อแต๋น .......  ตกใจหน้าซีด ... เอ่อ อ้ายครับ ผมเป๋นเจ้ามือ  เศร้า  ปาก น๊อ ปาก หลุดปากไป .. ตึงเก๊า ตึงตืน โดนยึดหมด  Cry  เฮ้อ หมู่เฮา ปอบะมีใผ๋ ไปแอ่วหา  Huh นิ  ถ้าบะได้ ท่าน นายกฯ ไปประกั๋นตั๋ว ท่าจะบะได้ออกมาเตื่อ  เศร้า

โดนเยี้ยบแบบจัดตั้ง  แลบลิ้น

ผมตันหันอยู่  หาว่าคนกำปื๋นยึดสะตางค์  แต้ ๆ  เอาไปแบ่งกันกับไผ๋หุ  ใส่แว่นต๋าตวย   ตกใจ

กำเงินก๋างวงล่น ไปแบ่งกั๋นปื้นกอไม้ไร่  เหรียญตกยังบะเก็บ เหิ่ยเบ้อ

ขี้แต่งว่านายกฯ  ไปประกั๋น  ลักแต้ปากั๋นไปกินไปแอ่วเวงเจงใหม่มา  Huh

บะได้หลับต่าหยั่งหมีแพนด้า   Huh

เยียะจะได

ก้อใจ๋มันฮัก
กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #589 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 08:29:55 AM »

ฮึ ๆ ๆ ๆ  งอน   งอน  บะมาแอ่ว หา  บะจ่วยประกั๋น ยัง จะมาซ้ำแหม .... ผ่อฮอยยุงเหลาะ บะเจื่อ ก่อ บะต้องเจื่อ  แลบลิ้น
Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #590 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 08:39:58 AM »

ฮึ ๆ ๆ ๆ  งอน   งอน  บะมาแอ่ว หา  บะจ่วยประกั๋น ยัง จะมาซ้ำแหม .... ผ่อฮอยยุงเหลาะ บะเจื่อ ก่อ บะต้องเจื่อ  แลบลิ้น

ก้อหยังยุบเหล้าหน้าฮ้านคาราโอเกะล้อ

เปิงยุง ปอจะหาม   ขำก๊าก

เยียะจะได

2..U
Hero Member

คะแนน 2094

Chumpai Club..

« ตอบ #591 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 09:46:22 AM »

สะตางค์ยักไฮโลตะวา....เมาใบ้...เมาใบ้...... อ๋อย  อ๋อย  อ๋อย

The best way to predict the future is to invent it.
BG 15
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #592 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 02:19:08 PM »

ผมขอแบ่งสองตองบ่ยอมฮื้อผมจ๋ำไว้ งอน งอน งอน
Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #593 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 02:54:10 PM »

สะตางค์ยักไฮโลตะวา....เมาใบ้...เมาใบ้...... อ๋อย  อ๋อย  อ๋อย

ผมขอแบ่งสองตองบ่ยอมฮื้อผมจ๋ำไว้ งอน งอน งอน

สะตางค์  อ้ายน้ำปู่ขายงัวตะวา   

เขาเอาไปแบ่งกั๋น  เอาไปกิ๋นเหล้าหมดละอี้หว่ะ  ตกใจ

เยียะจะได

BG 15
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #594 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 04:02:44 PM »

กำนี้มีเหล้าตึ้งบ่แบ่งฮื้อไผ๋ล่ะ สองตองก่อข่างแต้ข่างว่า มีเหล้ากำนี้เฮากิ๋นสองคนเนาะอ้ายบะป้าว เฮาไปหลบเขากิ๋นในก๋อก้วยก่อได้เนาะ ตอนนี้กำลังโป่งหน่อใหม่ล่ะ Grin
Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #595 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 04:44:36 PM »

กำนี้มีเหล้าตึ้งบ่แบ่งฮื้อไผ๋ล่ะ สองตองก่อข่างแต้ข่างว่า มีเหล้ากำนี้เฮากิ๋นสองคนเนาะอ้ายบะป้าว เฮาไปหลบเขากิ๋นในก๋อก้วยก่อได้เนาะ ตอนนี้กำลังโป่งหน่อใหม่ล่ะ Grin

ลุงหนามไม้ฮวก อู้ถูกใจ๋เอาไป  1 ป้าบ   เยี่ยม

อู้ดีมีน้ำใจ๋ สตางค์หมดเหมือนกั๋น  โดนเขาโก๋ง 

ผมอาสา กำเดวผมจะไปลัก น้ำยาตุ๊ลุงมาสู่ปี้หนานเน้อ 

จะเทน้ำยาดองสีแดงๆ  ออก แล้วเอาน้ำเฮลบลูบอย ผสมน้ำยาอุทัยใส่แตน

ตุ๊ลุงบ่ใจ๊ฮู้ ความแตกต่าง   คิก คิก

จี่หน่อบุ่นไม้ซางป่ากับก่อได้   น้ำลายหก

เยียะจะได

กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #596 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 05:00:43 PM »

ลุงหนามไม้ฮวก อู้ถูกใจ๋เอาไป  1 ป้าบ   เยี่ยม

อู้ดีมีน้ำใจ๋ สตางค์หมดเหมือนกั๋น  โดนเขาโก๋ง  

ผมอาสา กำเดวผมจะไปลัก น้ำยาตุ๊ลุงมาสู่ปี้หนานเน้อ 

จะเทน้ำยาดองสีแดงๆ  ออก แล้วเอาน้ำเฮลบลูบอย ผสมน้ำยาอุทัยใส่แตน

ตุ๊ลุงบ่ใจ๊ฮู้ ความแตกต่าง   คิก คิก

จี่หน่อบุ่นไม้ซางป่ากับก่อได้   น้ำลายหก

Angry  อ้ายบะป๊าวหน่อม ทำเนียน ทำเนียน  ใผ๋ โกง ใผ๋  Huh  สตางค์ ก่านำจับ วง น้ำเต้า ปู๋ ปล๋า  ตะวาไปใหน  Angry   
Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #597 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 05:35:54 PM »

ลุงหนามไม้ฮวก อู้ถูกใจ๋เอาไป  1 ป้าบ   เยี่ยม

ตุ๊ลุงบ่ใจ๊ฮู้ ความแตกต่าง   คิก คิก

จี่หน่อบุ่นไม้ซางป่ากับก่อได้   น้ำลายหก

Angry  อ้ายบะป๊าวหน่อม ทำเนียน ทำเนียน  ใผ๋ โกง ใผ๋  Huh  สตางค์ ก่านำจับ วง น้ำเต้า ปู๋ ปล๋า  ตะวาไปใหน  Angry  

บะเกี่ยวผมบะเกี่ยว   ผมได้เกิ่งเดว  เหอะ  ๆ  บะใจ้ ๆ   ตกใจ

ผมบะได้   ผมบะได้ยะ  ผมบริสุทธ์ใจ๋  ไหว้

ถ้าบะเจื้อถามปี้หนานหนามไม้บั่วผ่อก่า  ถ้าบะอั้นไปได้ลักเหล้าดองยาตุ๊ลุงมากิ๋นยะหยัง

แก้เตี่ยวปี้หนานหนาม  ค้นผ่อแหละ   คิก คิก

เยียะจะได

Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #598 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 05:53:21 PM »

หลักฐานชัด ๆ อ้ายจะเตฟากกำลังหื้อก๋านกับ จนท

บอกหมดว่าไผ๋ เป๋นเจ้ามือ  ไผ๋ล่น  ไผ๋เยี่ยวใส่เตี่ยว    ตกใจ

สังเกตุได้ว่าบะมีการควบคุมตั๋วแต่อย่างใด

แต่งตั๋วจ้าดหล่อ  หยั่งจะไปแอ่วคาราโอเกะนิ  แลบลิ้น
« แก้ไขครั้งสุดท้าย: มิถุนายน 10, 2009, 05:55:10 PM โดย มะพร้าวลาย » บันทึกการเข้า

เยียะจะได

2..U
Hero Member

คะแนน 2094

Chumpai Club..

« ตอบ #599 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 06:26:48 PM »

โฮ๊ะ....ขอสำมาเตอะครับ...ถามต๋อนไหนผมบ่ตันฮู้ครับ..... Grin

The best way to predict the future is to invent it.
หน้า: 1 ... 37 38 39 [40] 41 42 43 ... 375
  พิมพ์