เว็บบอร์ดสนทนาภาษาปืน
กันยายน 25, 2024, 02:29:42 PM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: อวป. มีจำหน่ายที่ สนามยิงปืนราชนาวี/สนามยิงปืนบางบัวทอง/สนามยิงปืนศรภ./
/สนามยิงปืนทอ./
สิงห์ทองไฟร์อาร์ม

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 38 39 40 [41] 42 43 44 ... 375
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: อะละ อะละ...อู้เล่นบะดายบะย่ะ  (อ่าน 515333 ครั้ง)
2..U
Hero Member

คะแนน 2094

Chumpai Club..

« ตอบ #600 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 06:32:28 PM »

หลักฐานชัด ๆ อ้ายจะเตฟากกำลังหื้อก๋านกับ จนท

บอกหมดว่าไผ๋ เป๋นเจ้ามือ  ไผ๋ล่น  ไผ๋เยี่ยวใส่เตี่ยว    ตกใจ

สังเกตุได้ว่าบะมีการควบคุมตั๋วแต่อย่างใด

แต่งตั๋วจ้าดหล่อ  หยั่งจะไปแอ่วคาราโอเกะนิ  แลบลิ้น

อ้ายจะเตฟากถูกใส่ความครับปี้น้อง....แต้ๆฮูปบนนั้นเป๋นฮูปป้อหลวงบะป้าวหน่อมจี้เป้าหื้อต๋ำหนวดก่อนจะแฝงตั๋วมาเล่นสวนสัตว์กับหมู่เฮาครับ... แลบลิ้น  แลบลิ้น

หน้าต๋าอ้ายจะเตฟากต้องแบบนี้... แบร่

The best way to predict the future is to invent it.
น้ำปู
Hero Member

คะแนน 273

« ตอบ #601 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 08:53:24 PM »

ม๊ดกั๋น ม๊ดเสี้ยง งัวกะหาขาย ตังค์ ก่ หาย เฮ้อ เศร้า แล้วจะเอาอะหยังไถนา   งอน
บะป้าว เลิงปอย
Hero Member

คะแนน 258

อะละ อะละ ฮ้อนหย่ะ ฮ้อนหย่ะ

« ตอบ #602 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 11:07:55 PM »

ม๊ดกั๋น ม๊ดเสี้ยง งัวกะหาขาย ตังค์ ก่ หาย เฮ้อ เศร้า แล้วจะเอาอะหยังไถนา   งอน

บะเป๋นหยังครับ  อ้ายน้ำปู๋  ผมขายหมู  อ้ายน้ำปู๋ขายงัว  เฮาไปโดน เป๋าน้ำเต้า   หัวเราะร่าน้ำตาริน

แต่ว่าถูกหมู่เดียวกั๋นเปี๋ยล่น  บะเป๋นหยั๋ง  เฮาไปบนผีเจ้าตี้  หื้อผีป๋างเขเขาเอาสะตางค์มาคืนเฮา   ไหว้

เฮายังมีหวังตางไสยศาสตร์   ไหว้    ไหว้    หัวเราะร่าน้ำตาริน

หื้อเขาโดนผีเฮียนบุ้บหัว  โดนชก   โดนชก

เยียะจะได

ก้อใจ๋มันฮัก
JOKER48111 **รักเมืองไทย_รักในหลวง**
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 92

« ตอบ #603 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 11:11:57 PM »

ไปทำไรมากันครับท่าน

ประเทศไทยรวมเลือดเนื้อชาติเชื้อไทย
    เป็นประชารัฐ ไผทของไทยทุกส่วน
    อยู่ดำรงคงไว้ได้ทั้งมวล
    ด้วยไทยล้วนหมาย รักสามัคคี

ไทยนี้รักสงบ แต่ถึงรบไม่ขลาด
    เอกราชจะไม่ให้ใครข่มขี่
    สละเลือดทุกหยาดเป็นชาติพลี
    เถลิงประเทศชาติไทยทวี มีชัย ชโย
Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #604 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2009, 11:20:32 PM »

ไปทำไรมากันครับท่าน

โดนหมู่เดวกั๋นหักหลังครับ   สารวัตร  จกเก้อ    หัวเราะร่าน้ำตาริน   หัวเราะร่าน้ำตาริน

โกงตั้งแต่  น้ำเต้า  ปู๋  หอย  ล่ะ

หมูเขา ลักแกะกระดาษผ่อ  ละก้อหมาย  มีนายยูโว กับ นาย จะเตฟากครับ  ร่วมกั๋นโกงเจ้าหนี้

ยับเลยครับ  สารวัตร  จกเก้อ    หัวเราะร่าน้ำตาริน

เยียะจะได

กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #605 เมื่อ: มิถุนายน 11, 2009, 07:39:53 AM »

อ้ายจะเตฟากถูกใส่ความครับปี้น้อง....แต้ๆฮูปบนนั้นเป๋นฮูปป้อหลวงบะป้าวหน่อมจี้เป้าหื้อต๋ำหนวดก่อนจะแฝงตั๋วมาเล่นสวนสัตว์กับหมู่เฮาครับ... แลบลิ้น  แลบลิ้น

หน้าต๋าอ้ายจะเตฟากต้องแบบนี้... แบร่

อ้ายสองยู ... ขอบคุณตี่เข้าใจ๋  เอาไปหนึ่งแต้ม .....ใค่ได้ สตางค์ บะบอกกั๋นดี ๆ   จิ๊ป่าไม้ จิ๊ ต๋ำหนวด มายับเฮา เพื่อเอาก่าหัว  แถมยังมาใส่ความกั๋นแหม  Huh
2..U
Hero Member

คะแนน 2094

« ตอบ #606 เมื่อ: มิถุนายน 11, 2009, 09:55:20 AM »

อ้ายสองยู ... ขอบคุณตี่เข้าใจ๋  เอาไปหนึ่งแต้ม .....ใค่ได้ สตางค์ บะบอกกั๋นดี ๆ   จิ๊ป่าไม้ จิ๊ ต๋ำหนวด มายับเฮา เพื่อเอาก่าหัว  แถมยังมาใส่ความกั๋นแหม  Huh

ใส่คืนไป 1 เป๊ะครับ....หัวอกเดียวกั๋น...โดนยับโตยกั๋น..... เศร้า  เศร้า

The best way to predict the future is to invent it.
ฮอก ไฟ บิน
Sr. Member

คะแนน 47

สุกไผ๋ ก่ ใจ๋มัน

« ตอบ #607 เมื่อ: มิถุนายน 11, 2009, 10:21:43 AM »

หลักฐานชัด ๆ อ้ายจะเตฟากกำลังหื้อก๋านกับ จนท

บอกหมดว่าไผ๋ เป๋นเจ้ามือ  ไผ๋ล่น  ไผ๋เยี่ยวใส่เตี่ยว    ตกใจ

สังเกตุได้ว่าบะมีการควบคุมตั๋วแต่อย่างใด

แต่งตั๋วจ้าดหล่อ  หยั่งจะไปแอ่วคาราโอเกะนิ  แลบลิ้น

เป็นว่า ลุงบะป้าวกะนิ  ตี้เป็นคน แจ้งตำหนวด       โดนชก โดนชก โดนชก โดนชก        ผมว่าแล้วผ่อสีถ้ามายังใดยังใดอยู่ ตั้งแตมาเก็บก่าต๋งแล้ว แป๋งแก่นต๋าล๋อกแล๋ก        เป็นเจ้าขอป๋างแจ้งตำหนวดพร้อม แบร่ แบร่ แบร่ แบร่ แบร่

บะหล่อ ลุงลัง เสียงดัง  บะมีสตางค์ แต่รักจริงนะจะ  อะฟิ้วๆ
2..U
Hero Member

คะแนน 2094

« ตอบ #608 เมื่อ: มิถุนายน 11, 2009, 10:46:34 AM »

.....ปะกาด...ปะกาด.....

ทั่นใด..พบ/เห็น/ป๊ะ/สุ๊บใส่..ป้อหลวงบะป้าวหน่อม..

หื้อทั่นยะหยังใดกะได้..หื้อเลือดป้อหลวงบะป้าวออก...

หลังจากทั่นยะเลือดออกแล้ว..หื้อทั่นหาอ้องป้าวใส่เลือดมาหนึ่งอ้อง...

นำอ้องป้าวใส่เลือดส่งมอบหื้อน้องสองยู....

น้องสองยูจะมีรางวัลหื้ออย่างงาม....

จบปะกาด

สองยู...ผู้ปะกาด

« แก้ไขครั้งสุดท้าย: มิถุนายน 12, 2009, 10:31:00 AM โดย 2..U » บันทึกการเข้า

ฮอก ไฟ บิน
Sr. Member

คะแนน 47

« ตอบ #609 เมื่อ: มิถุนายน 11, 2009, 11:30:21 AM »

ตาย ตาย แน่ อ้ายบะป้าวโดด  ผ่องละบ่อ   

แล้วรางวันนำจับ ลอ  อ้ายยู

บะหล่อ ลุงลัง เสียงดัง  บะมีสตางค์ แต่รักจริงนะจะ  อะฟิ้วๆ
กาสะลอง
Hero Member

คะแนน 255

ย่อง

« ตอบ #610 เมื่อ: มิถุนายน 11, 2009, 12:04:03 PM »

เศร้า  เอ็นดู แกก๊า ... เอาก่า นำจับมาคืน ก่อปอละก๊า หกหมื่นบะดาย  เศร้า
Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #611 เมื่อ: มิถุนายน 11, 2009, 08:46:16 PM »

.....ปะกาด...ปะกาด.....

ทั่นใด..พบ/เห็น/ป๊ะ/สุ๊บใส่..ป้อหลวสงบะป้าวหน่อม..

หื้อทั่นยะหยังใดกะได้..หื้อเลือดป้อหลวงบะป้าวออก...

หลังจากทั่นยะเลือดออกแล้ว..หื้อทั่นหาอ้องป้าวใส่เลือดมาหนึ่งอ้อง...

นำอ้องป้าวใส่เลือดส่งมอบหื้อน้องสองยู....

น้องสองยูจะมีรางวัลหื้ออย่างงาม....

จบปะกาด

สองยู...ผู้ปะกาด

เศร้า  เอ็นดู แกก๊า ... เอาก่า นำจับมาคืน ก่อปอละก๊า หกหมื่นบะดาย  เศร้า

( ซูบซาบ   คิก คิก )

อ้ายจะเตฟาก  ไปซื้อเลือดหมูในกาดมา 1 ถุง

เตฮดเสื้อผมแล้วถ่ายฮูป  โดนชก    โดนชก ตี้เหลือเอาใส่อ้องบะป้าว

ไปจุ้แลก สะตางค์อ้ายยูโวเต้อะ    แลบลิ้น

แล้วมาเอาตี้ผมแหม  2 หมื่น   อ้ายยูโว ใจ้ฮู้หยัง

วอ 5  นา  ห้ามอู้ไผ๋นา   คิก คิก

เยียะจะได

ฮอก ไฟ บิน
Sr. Member

คะแนน 47

« ตอบ #612 เมื่อ: มิถุนายน 11, 2009, 08:51:59 PM »

ลักซุ่มกัน นิิ

Hero Member

คะแนน 258

« ตอบ #613 เมื่อ: มิถุนายน 11, 2009, 09:46:29 PM »

ลักซุ่มกัน นิิ

อ้ายฮอกปะเข้าใส่   ตกใจ

มานิ  มานิ  เอาไป 5 ปัน  และจะไปเดือดเน้อ   ไหว้

เยียะจะได

น้ำปู
Hero Member

คะแนน 273

« ตอบ #614 เมื่อ: มิถุนายน 11, 2009, 11:53:30 PM »

งัวผมลอครับ งัวผม ฝนต๊กแล้ว ผมจะเอาอะหยังไถนา  หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน(กระซิก กระซิก)
หน้า: 1 ... 38 39 40 [41] 42 43 44 ... 375
  พิมพ์