เว็บบอร์ดสนทนาภาษาปืน
กันยายน 26, 2024, 02:19:20 AM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: เว็บบอร์ด อวป. สามารถเข้าได้ทั้งสองทาง คือ www.gunsandgames.com และ www.gunsandgames.net ครับ

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10 11 ... 77
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: คนไกลบ้าน  (อ่าน 162687 ครั้ง)
BIGbanana
เชื่อผมเหอะ ความรักคือสิ่งที่สวยงาม
Hero Member

คะแนน 2879

« ตอบ #105 เมื่อ: สิงหาคม 14, 2009, 09:14:08 AM »

หลายรดซาด เนาะครับ คนใกลบ้านนิ  ผมอยู่แต่แถวๆ บ้าน มีแต่บรรยากาศเก่าๆ เบี่ย คือกันครับ สิหนีไปหากินเบียร์วุ่นทางหน้ารามฯพู้นบ๊อ จั่งสิเซาเบีย  ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก
ทางขอนแก่นกะมีครับพี่   แต่ออกพันสาก่อนเด้อจังสิกินได่  เข่าพันสายุครับ

ขำก๊าก ขำก๊าก ยิ้มีเลศนัย ระวังเด้อครับ ถ้าออกเหล้าเข้าพันสา แล้วไปกิน  ระวังมันสิเมาเด้อครับ ขำก๊าก ขำก๊าก คิก คิก
คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก

somsakbck
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 974

เรามาเยือนโลกใบนี้แค่เพียงชั่วคราว...แล้วก็จะจากไป

« ตอบ #106 เมื่อ: สิงหาคม 14, 2009, 10:02:07 AM »

ฮ่วย...อาจัวน้อยคือเว้าเป็นตาอยากหัวแท้............เหล้าว่านิ..กินยามเข่าพรรษา-ออกพรรษา..มันกะสิเมาคือเก่าตั๊ว...คันบ่เมามันกะเหล้าปลอมท่อนั้นแหล่ว..

โลกมีทรัพยากรให้ทุกคนใช้ในการดำรงชีวิตได้อย่างเพียงพอ...แต่ไม่เพียงพอสำหรับคนโลภเพียงคนเดียว : มหาตะมะ คานธี
Hang
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #107 เมื่อ: สิงหาคม 14, 2009, 03:18:32 PM »

ครูแหงแต่ก่อนคือสิพ้อแต่ของเหม็นเนาะ  เซี่ยวซานขนาดเปียบเทียบได่ถืกเบิ๊ดว่ากิ่นคือหยังแหน่
สิว่าดังดีผั่นสิเข้าทางเผิ่นอีก.....................ดังดีมันกะต้องหน้าตาดีนำ..................พุ้นแหล่วเนาะ
บ่หละครับ ผมหน้าตาบ่ดีส่ำทางรามธานีดอก ยอมฮับหว่าแพ้ซุลูป
สิบ่แพ้กะคือสิมีแต่ควมเฒ่า ความแข็ง ท้าแข่งขันกะกินฟรีๆโลดล่ะไป๋  ขันเก่งกั่ว  อิอิ
somsakbck
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 974

เรามาเยือนโลกใบนี้แค่เพียงชั่วคราว...แล้วก็จะจากไป

« ตอบ #108 เมื่อ: สิงหาคม 14, 2009, 03:23:35 PM »

เถ่ากว่า..แต่ขันเก่งกว่าติครับ...บ๊ะ..คือดีแท้..

โลกมีทรัพยากรให้ทุกคนใช้ในการดำรงชีวิตได้อย่างเพียงพอ...แต่ไม่เพียงพอสำหรับคนโลภเพียงคนเดียว : มหาตะมะ คานธี
BIGbanana
เชื่อผมเหอะ ความรักคือสิ่งที่สวยงาม
Hero Member

คะแนน 2879

« ตอบ #109 เมื่อ: สิงหาคม 14, 2009, 03:56:13 PM »

ครูแหงแต่ก่อนคือสิพ้อแต่ของเหม็นเนาะ  เซี่ยวซานขนาดเปียบเทียบได่ถืกเบิ๊ดว่ากิ่นคือหยังแหน่
สิว่าดังดีผั่นสิเข้าทางเผิ่นอีก.....................ดังดีมันกะต้องหน้าตาดีนำ..................พุ้นแหล่วเนาะ
บ่หละครับ ผมหน้าตาบ่ดีส่ำทางรามธานีดอก ยอมฮับหว่าแพ้ซุลูป
สิบ่แพ้กะคือสิมีแต่ควมเฒ่า ความแข็ง ท้าแข่งขันกะกินฟรีๆโลดล่ะไป๋  ขันเก่งกั่ว  อิอิ
แมนบ่น้อครับ  ฮิๆๆๆ

สหายแป๋ง คนดง
ถึงตัวเจ้าจะจากไปแต่ชื่อและความดีของเจ้าจะอยู่ในใจพี่เสมอ
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 2284

ป่าสร้างคนแต่คนกลับสร้างป่า ด้วยลมปาก

« ตอบ #110 เมื่อ: สิงหาคม 14, 2009, 05:39:02 PM »

บ่เป็นตาเซื่อดอกอาวกล้วยเอ้ย  หว่างสองสามมื้อได่ยินครูจ่มหน่ายเมียยุ คันแข็งปานนั่นมันบ่จ่มไห่กันเดิ๊กคนเฮา  มีแต่สินอนหันหน้าเข้าหากันซั่นตั้วจั่งสิแหม่น

รักชาติ  ศาสน์  กษัตริย์ 
ยืนหยัดในความเป็นไทย

เกิดเป็นเซื้อซาดแฮ้ง  อย่าเหม็นสาบกุยกัน.......
  ข้าราษฎรประจำไทยควรคำนึง
http://www.youtube.com/watch?v=gM1D0xIwLVo
ต้นคระกูลไทย
http://www.youtube.com/watch?v=
somsakbck
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 974

« ตอบ #111 เมื่อ: สิงหาคม 15, 2009, 08:31:57 AM »

คั่นมันแข็ง...มันหั่งดีเองดอกเนาะป๋า.....

BIGbanana
Hero Member

คะแนน 2879

« ตอบ #112 เมื่อ: สิงหาคม 15, 2009, 08:52:51 AM »

บ่เป็นตาเซื่อดอกอาวกล้วยเอ้ย  หว่างสองสามมื้อได่ยินครูจ่มหน่ายเมียยุ คันแข็งปานนั่นมันบ่จ่มไห่กันเดิ๊กคนเฮา  มีแต่สินอนหันหน้าเข้าหากันซั่นตั้วจั่งสิแหม่น
มีเหตุผลครับ

somsakbck
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 974

« ตอบ #113 เมื่อ: สิงหาคม 15, 2009, 10:24:42 AM »

เรื่องแข็งนี่กะบ่ปานได๋...แต่เรื่องคุยนี่...เต็มร้อย...ครูแหงน่ะ..

BIGbanana
Hero Member

คะแนน 2879

« ตอบ #114 เมื่อ: สิงหาคม 15, 2009, 11:08:21 AM »

เรื่องแข็งนี่กะบ่ปานได๋...แต่เรื่องคุยนี่...เต็มร้อย...ครูแหงน่ะ..
ฮึ

somsakbck
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 974

« ตอบ #115 เมื่อ: สิงหาคม 15, 2009, 11:28:57 AM »

อากาศมื้อนี่เป็นตาออกไปทุ่งนาอีหลีหล่ะ...ตอนบ่ายอากล้วยออกไปทุ่ง...ผมตรวจงานแล้วกะสิออกไปตะเวนนอกเมืองคือกันหล่ะ...

Hang
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #116 เมื่อ: สิงหาคม 17, 2009, 03:13:06 PM »

โตจริงผมบ่คุยเด้อครับ  ลุยลูกเดียว
เว้าเรื่องกินเบียร์ เบิ้ดคืนซอดแจ้งกะได้  อิอิ
เว้าเรื่องแข็งนี่ เมียย่านล่ะไป๋ 
ว้าว พี่ แค่ชำเลื่อง เป็นเรื่องเลยเหรอ  พะนะ
BIGbanana
Hero Member

คะแนน 2879

« ตอบ #117 เมื่อ: สิงหาคม 17, 2009, 03:24:55 PM »

โตจริงผมบ่คุยเด้อครับ  ลุยลูกเดียว
เว้าเรื่องกินเบียร์ เบิ้ดคืนซอดแจ้งกะได้  อิอิ
เว้าเรื่องแข็งนี่ เมียย่านล่ะไป๋ 
ว้าว พี่ แค่ชำเลื่อง เป็นเรื่องเลยเหรอ  พะนะ
หลงรัก หลงรัก หลงรัก

@_จั๋วน้อย_@
Sr. Member

คะแนน 282

« ตอบ #118 เมื่อ: สิงหาคม 17, 2009, 03:45:56 PM »

ตกใจ ตกใจ ตกใจหน้าซีด ลุ่นใหญ่ เพิ่นคุยกัน ลุ่นน้อยๆ กะนั่งฟังน้ำลายเหือยถ่อนั่นแหล่ว ครับ::003:: ตกใจหน้าซีด น้ำลายหก น้ำลายหก ไหว้

คันเจ้าได้ขี่ซ้างกั้งฮ่มเป็นพญาอย่าสิลืมซาวนาพุขี่ควายคอนกล้า
สหายแป๋ง คนดง
ถึงตัวเจ้าจะจากไปแต่ชื่อและความดีของเจ้าจะอยู่ในใจพี่เสมอ
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 2284

ป่าสร้างคนแต่คนกลับสร้างป่า ด้วยลมปาก

« ตอบ #119 เมื่อ: สิงหาคม 17, 2009, 04:16:50 PM »

คุยกะได่แต่คุยฮอดเวลาซกจิงบ่คบยกดอก  ถือน็อกก่อนอ่อนแอ้แหล้ คิก คิก

รักชาติ  ศาสน์  กษัตริย์ 
ยืนหยัดในความเป็นไทย

เกิดเป็นเซื้อซาดแฮ้ง  อย่าเหม็นสาบกุยกัน.......
  ข้าราษฎรประจำไทยควรคำนึง
http://www.youtube.com/watch?v=gM1D0xIwLVo
ต้นคระกูลไทย
http://www.youtube.com/watch?v=
หน้า: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10 11 ... 77
  พิมพ์