เว็บบอร์ดสนทนาภาษาปืน
กันยายน 25, 2024, 10:23:13 PM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: อวป. มีจำหน่ายที่ สนามยิงปืนราชนาวี/สนามยิงปืนบางบัวทอง/สนามยิงปืนศรภ./
/สนามยิงปืนทอ./
สิงห์ทองไฟร์อาร์ม

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 14 15 16 [17] 18 19 20 ... 2116
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: สบาย...สบาย...สไตล์สาวอิสาน  (อ่าน 1235843 ครั้ง)
สหายเล็กน้อย
ความรักเป็นเรื่องตลก...อกหักเป็นเรื่องขำ ๆ
Hero Member

คะแนน 2113

...มีแต่ตัวกับหัวใจ... เธอจะรักฉันไหม ... !!!

« ตอบ #240 เมื่อ: ตุลาคม 23, 2009, 01:05:23 PM »

...เอามาฝาก...ครูฝุ่น...กับ...มณีขา.......................คับ... Grin Grin Grin

ขอบคุณหลายๆค่ะ  จังซี้ค่อยเป็นตาเบิ่งแหน่  ไคกว่าเบิ่งงูยุ Cheesy Cheesy

งูงามๆก็มีเด้ครับครู  Grin (อันนี่ยืมรูปเขามา)

...กินได่บ่... น้ำลายหก น้ำลายหก น้ำลายหก

...ล้มแล้วจงลุกใหม่...จนกว่าลูกแกะจะกลายเป็นราชสีห์...
soveat ชุมไพร
มือสังหารคันคากหมุ่น พรานปลาวัด พราน28k สมช. เลขที่ 1475
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 3429

เลือดกรุ๊ป โอละนออออออออออออ

« ตอบ #241 เมื่อ: ตุลาคม 23, 2009, 01:11:13 PM »

...เอามาฝาก...ครูฝุ่น...กับ...มณีขา.......................คับ... Grin Grin Grin

ขอบคุณหลายๆค่ะ  จังซี้ค่อยเป็นตาเบิ่งแหน่  ไคกว่าเบิ่งงูยุ Cheesy Cheesy

งูงามๆก็มีเด้ครับครู  Grin (อันนี่ยืมรูปเขามา)

...กินได่บ่... น้ำลายหก น้ำลายหก น้ำลายหก
  ลอกหนังทาเกลือ เหน็บไม้หีบ ปิ้ง  แซบคักครับ   เยี่ยม น้ำลายหก

จะปิดทอง หลังองค์ พระปฏิมา
ความรักเป็นเรื่องตลก...อกหักเป็นเรื่องขำ ๆ
Hero Member

คะแนน 2113

...มีแต่ตัวกับหัวใจ... เธอจะรักฉันไหม ... !!!

« ตอบ #242 เมื่อ: ตุลาคม 23, 2009, 01:17:33 PM »

...เหล้าขาวจักเป็ก... คิก คิก คิก คิก คิก คิก

...ล้มแล้วจงลุกใหม่...จนกว่าลูกแกะจะกลายเป็นราชสีห์...
wut_highways
สถานการณ์สร้างวีรบุรุษ
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 797

« ตอบ #243 เมื่อ: ตุลาคม 23, 2009, 01:28:50 PM »

หัวหน้ากวางคาแต่ไปจับงูอยู่หม่องอื่น สำพองูเลาะนี่เพ่นพ่านหลายคักเนาะครับ มา ๆ มาตื่มไห่อีกโตนึงซั้น  ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก

บ่าวอู๋
เพราะอากาศเปลี่ยนแปลงบ่อย...!
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 294

« ตอบ #244 เมื่อ: ตุลาคม 23, 2009, 05:32:13 PM »

มิแม้นเว๋รดึ๋ก ซิเว้าภู้ไทเฮ็ดผะเหลอ เฮ็อผมหัดเฮ้ออยู๋เบาะคับ พี้ หลงรัก

ภู้ไทเขาวงเด้อ Cheesy

เอ้า..  อ้าย..!  เจ้าเว่าภูไทติ...  ข้อยกะเว้าได้คือกัน...   บ้านข้อยกะเป็นภูไท   Grin

หินเหล็กไฟ
ถึงตายไปก็ช่างมัน...ขอให้ชีวิตยังอยู่ก็พอ..
Moderator
Hero Member

คะแนน 1319

« ตอบ #245 เมื่อ: ตุลาคม 23, 2009, 08:51:58 PM »

ให้ผมจีบนำแหน่ครับ พักนี้เหงาคัก เดียวดายอ้างว้างว้าเหว่ สำปะปิควมฮู้สึกครับ คิดไปคิดมากะเลยว่าสิไปหาตึกแหปลาหลดดีกั่วมื้ออื่น มื้อวานนี้เขาได้มาเกียบพอสอบปุ๋ย เอียบเกียดีๆแล้วฝากไปให่ครูฝุ่นปี้งกินกับตำบักฮุ่งกะน้า Grin Grin

[img]http://i7.tinypic.com/333hiqw.jpg[/img
newfoon
Hero Member

คะแนน 2482

« ตอบ #246 เมื่อ: ตุลาคม 23, 2009, 08:59:34 PM »

ให้ผมจีบนำแหน่ครับ พักนี้เหงาคัก เดียวดายอ้างว้างว้าเหว่ สำปะปิควมฮู้สึกครับ คิดไปคิดมากะเลยว่าสิไปหาตึกแหปลาหลดดีกั่วมื้ออื่น มื้อวานนี้เขาได้มาเกียบพอสอบปุ๋ย เอียบเกียดีๆแล้วฝากไปให่ครูฝุ่นปี้งกินกับตำบักฮุ่งกะน้า Grin Grin

ขอบคุณหลายๆค่ะ  พึ่งกินข้าวแลงมาค่ะ  กินต้มงูสิง  กะเลยมาซ่าจักหน่อย น้ำลายหก

หินเหล็กไฟ
ถึงตายไปก็ช่างมัน...ขอให้ชีวิตยังอยู่ก็พอ..
Moderator
Hero Member

คะแนน 1319

« ตอบ #247 เมื่อ: ตุลาคม 23, 2009, 09:10:22 PM »

ป้าดดดดดดดดดมักใจเด้ ผู้สาวกินต้มงูสิงได้นี่แมะ  เหลียใว้ให่ผมจักถ้วยแหน่เด้อครับ  แล้วผมสิไปอ่อมเอี่ยนให้กินดอกครับ Grin

[img]http://i7.tinypic.com/333hiqw.jpg[/img
Hero Member

คะแนน 2113

« ตอบ #248 เมื่อ: ตุลาคม 23, 2009, 09:11:39 PM »

ขอบคุณหลายๆค่ะ  พึ่งกินข้าวแลงมาค่ะ  กินต้มงูสิง  กะเลยมาซ่าจักหน่อย น้ำลายหก

...งู...พอต้มอยู่ติจ้า...............ขั่นบ่พอ......มาเอาอยู่นี้เด้อจ้า... คิก คิก คิก คิก คิก คิก

newfoon
Hero Member

คะแนน 2482

« ตอบ #249 เมื่อ: ตุลาคม 23, 2009, 09:13:24 PM »

ป้าดดดดดดดดดมักใจเด้ ผู้สาวกินต้มงูสิงได้นี่แมะ  เหลียใว้ให่ผมจักถ้วยแหน่เด้อครับ  แล้วผมสิไปอ่อมเอี่ยนให้กินดอกครับ Grin

เอี่ยนหนะต้องผัดเผ็ดค่ะ  เฮ็ดแนวอื่นบ่อค่อยมัก น้ำลายหก

newfoon
Hero Member

คะแนน 2482

« ตอบ #250 เมื่อ: ตุลาคม 23, 2009, 09:15:47 PM »

...งู...พอต้มอยู่ติจ้า...............ขั่นบ่พอ......มาเอาอยู่นี้เด้อจ้า... คิก คิก คิก คิก คิก คิก

สิบ่อเสียใจ๋ติ๊ค่ะ  ถ้าบ่อมีงูน่ะ คิก คิก คิก คิก

หินเหล็กไฟ
Moderator
Hero Member

คะแนน 1319

« ตอบ #251 เมื่อ: ตุลาคม 23, 2009, 09:20:06 PM »

เอี่ยนหนะต้องผัดเผ็ดค่ะ  เฮ็ดแนวอื่นบ่อค่อยมัก น้ำลายหก

เนาะไส่ผักอี่ตู่ไทแท้แมะ  แต่คุมื้อนี้ผมว่ามันมันแหม กำลังลดหุ่นอยู่ครับมันซักสิล้ำหน้าไปไกลแล้ว
แต่อ่อมกะแซ่บเด้ ไส่ผักกะแยงแหม น้ำปลาแดกจักหน่อยนัวปานหยัง มันบ่ค่อยมันตั้ว กินแล้วบ่อ้วน
แต่กะอ้วนคือเก่าหละ กินแต่ละเที่ยมีแต่เข่าสามจานพุ้นนะ Grin

newfoon
Hero Member

คะแนน 2482

« ตอบ #252 เมื่อ: ตุลาคม 23, 2009, 09:30:58 PM »

[/quote]เนาะไส่ผักอี่ตู่ไทแท้แมะ  แต่คุมื้อนี้ผมว่ามันมันแหม กำลังลดหุ่นอยู่ครับมันซักสิล้ำหน้าไปไกลแล้ว
แต่อ่อมกะแซ่บเด้ ไส่ผักกะแยงแหม น้ำปลาแดกจักหน่อยนัวปานหยัง มันบ่ค่อยมันตั้ว กินแล้วบ่อ้วน
แต่กะอ้วนคือเก่าหละ กินแต่ละเที่ยมีแต่เข่าสามจานพุ้นนะ Grin
[/quote]

นานๆจังสิเห็นคนยอมรับว่าเจ้าของอ้วนแมะค่ะ  ขอตบมือให้ดังๆเลย เยี่ยม

หินเหล็กไฟ
Moderator
Hero Member

คะแนน 1319

« ตอบ #253 เมื่อ: ตุลาคม 23, 2009, 09:53:57 PM »

กะบ่อ้วนปานได๋ดอก  ไปข่างหน่าบ่แน่ครับ จั่งว่าอยากลดจักหน่อยตามใจปากบ่ดีตั้วเนาะ Grin
ครูฟุ่นปิดเทอมแล้วมีแนวเฮ็ดบ่ครับ มาขายลาบซ่อยผมแหน่เด้อ

newfoon
Hero Member

คะแนน 2482

« ตอบ #254 เมื่อ: ตุลาคม 23, 2009, 10:05:40 PM »

กะบ่อ้วนปานได๋ดอก  ไปข่างหน่าบ่แน่ครับ จั่งว่าอยากลดจักหน่อยตามใจปากบ่ดีตั้วเนาะ Grin
ครูฟุ่นปิดเทอมแล้วมีแนวเฮ็ดบ่ครับ มาขายลาบซ่อยผมแหน่เด้อ

ป้าดดดดด  หน้าตาแบบนี้สิให่ขายลาบว่าติ๊ค่ะ  บ่อได้ดอกค่ะ  บ่อเหมาะสมค่า ขำก๊าก ขำก๊าก

หน้า: 1 ... 14 15 16 [17] 18 19 20 ... 2116
  พิมพ์