เว็บบอร์ดสนทนาภาษาปืน
กันยายน 30, 2024, 04:26:45 PM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: เวบบอร์ดอวป.เป็นเพียงสื่อกลางช่วยให้ผู้ซื้อ และผู้ขาย ได้ติดต่อกันเท่านั้นและไม่มีส่วนเกี่ยวข้องใดๆ กับประโยชน์หรือความเสียหายที่อาจจะเกิดขึ้น
ประกาศหรือแบนเนอร์ในเวบไม่ใช่ตัวบ่งชี้ว่าสินค้านั้นมีคุณภาพหรือไม่
โปรดใช้วิจารณญาณในการตัดสินใจซื้อด้วยตัวเอง

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 191 192 193 [194] 195 196 197 ... 2116
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: สบาย...สบาย...สไตล์สาวอิสาน  (อ่าน 1242392 ครั้ง)
maneeka
Hero Member

คะแนน 2146

@_@

« ตอบ #2895 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 10:27:38 AM »

เอื้อย เปนอิหยังจ้ะ  ยังบ่ห่วงอะค่า

เป็นกำลังใจให้อีกแรงจ้ะ  เยี่ยม Wink

...เอาฮูปผู้ได๋มาเฮ็ดโลโก้เจ่าของ... Grin Grin Grin

กระซิบๆ  (ทางนี้.....อยากรู้แต่ไม่อยากถาม)
สหายเล็กน้อย
ความรักเป็นเรื่องตลก...อกหักเป็นเรื่องขำ ๆ
Hero Member

คะแนน 2113

...มีแต่ตัวกับหัวใจ... เธอจะรักฉันไหม ... !!!

« ตอบ #2896 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 10:30:50 AM »

เอาเซื้อหยังมาปล่อยละคะ  บ่ค่อยรักษาเรื่องโรคเด่จ้า  รักษาอย่างอื่นเป็นส่วนหลายจ้า

...เชื้อ  ไวเลิฟ  จ้า...บ่แหม่นเชื้อไวรัส.....................บ่รักษาไห้แหน่บ้อ... คิก คิก คิก คิก คิก คิก

ฮ้อนโตเด่ค่ะ แบบนี่ จัดว่าเป็นบุคคลอันตราย   กิ๊วก๊าวทางพี่ๆค่ะคุณครูฝุ่น เพิ่นแสดงโตแล่วค่ะ  ยิงโลด  ยิงตงหัวเด้อจ้านัดเดียวจอด

มันคงสิคือเล่นในเกมน่ะแหละจ้า

...บ่อยากไห่ครุฝุ่นจ้าเฮ็ดบาป.....เฮ็ดหยังบ่คึดดี ๆ สิเสียใจและเสียดายในภายภาคหน้า... คิก คิก คิก คิก คิก คิก

...ถ่าสิยิง..กะเล็งยิงตรงหัวใจโลด.....สิบ่หลบบ่เบี้ยนไปไส....................ขอจ้องตาอย่างเดียวกะพอ... คิก คิก คิก คิก คิก คิก

...ล้มแล้วจงลุกใหม่...จนกว่าลูกแกะจะกลายเป็นราชสีห์...
แม่ไหย่สี
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 483

« ตอบ #2897 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 10:31:33 AM »

อุบลหนาวบ่ เล็ก  ทางสีเกดคือหนาวโพดแถ่  เว้าแล้วกะไปเลาะหาหนังสือก่อนเดอ
...ราวหมายเถิง......ล้านเทิงหัวราวเด้เดี๋ยวนี้.... คิก คิก คิก คิก คิก คิก

บ่แหม่นเด้เล็ก  สิออกให่เลาก่อนยามเลาได้กำไร จังสิไปเก็บหนี้เก็บสิน ดอกเบี้ยเงินกู้นอกระบบ กะสิแพงจักหน่อย คิก คิก

...เอาฮูปผู้ได๋มาเฮ็ดโลโก้เจ่าของ... Grin Grin Grin

โลโกเลา อ้ายขอหมีพูเลามากอดแก้หนาวอยุ  เลาบอกหว่า เขา ซื้อให่ หว่าซั่น อ้ายละเหมิดควมแว่ว

ความรักเป็นเรื่องตลก...อกหักเป็นเรื่องขำ ๆ
Hero Member

คะแนน 2113

...มีแต่ตัวกับหัวใจ... เธอจะรักฉันไหม ... !!!

« ตอบ #2898 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 10:32:32 AM »

เอื้อย เปนอิหยังจ้ะ  ยังบ่ห่วงอะค่า

เป็นกำลังใจให้อีกแรงจ้ะ  เยี่ยม Wink

กระซิบๆ  (ทางนี้.....อยากรู้แต่ไม่อยากถาม)

...ย้านแหม่นผู้สาวขี้ตั๋วอยู่เด้อจ๋า... คิก คิก คิก คิก คิก คิก

...ผู้สาวอีหยังคือสิเว้าห้าวแท้... ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก

...ล้มแล้วจงลุกใหม่...จนกว่าลูกแกะจะกลายเป็นราชสีห์...
Hero Member

คะแนน 2113

« ตอบ #2899 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 10:36:42 AM »

อุบลหนาวบ่ เล็ก  ทางสีเกดคือหนาวโพดแถ่  เว้าแล้วกะไปเลาะหาหนังสือโป้ก่อนเดอ
...ราวหมายเถิง......ล้านเทิงหัวราวเด้เดี๋ยวนี้.... คิก คิก คิก คิก คิก คิก

บ่แหม่นเด้เล็ก  สิออกให่เลาก่อนยามเลาได้กำไร จังสิไปเก็บหนี้เก็บสิน ดอกเบี้ยเงินกู้นอกระบบ กะสิแพงจักหน่อย คิก คิก

...หนาวแล้วอ้าย...คักขะนาด..................................หนาวปานนี้กะยังสิไปหาหนังสือโป้มาอ่านอยู่น้อ... Grin Grin Grin

โลโกเลา อ้ายขอหมีพูเลามากอดแก้หนาวอยุ  เลาบอกหว่า เขา ซื้อให่ หว่าซั่น อ้ายละเหมิดควมแว่ว

...ราวบ่ได่ตั้งใจว่าจั๋งซั่นดอกอ้าย............................ในใจราวว่า..........มีเงินเป็นล้านคือบ่ไปหาซื้อมากอดเองโลด....ยังมาขอหมู่อยู่พะนะ... ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก

maneeka
Hero Member

คะแนน 2146

@_@

« ตอบ #2900 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 10:37:46 AM »

เอาเซื้อหยังมาปล่อยละคะ  บ่ค่อยรักษาเรื่องโรคเด่จ้า  รักษาอย่างอื่นเป็นส่วนหลายจ้า

...เชื้อ  ไวเลิฟ  จ้า...บ่แหม่นเชื้อไวรัส.....................บ่รักษาไห้แหน่บ้อ... คิก คิก คิก คิก คิก คิก

โยนไปทางสกลโลดค่ะ ทางพี่บ่รับค่ะมีแต่สิตัดรากถอนโคนบ่ให่มีโอกาดแพ่เซื้อจ้า คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก
ฮ้อนโตเด่ค่ะ แบบนี่ จัดว่าเป็นบุคคลอันตราย   กิ๊วก๊าวทางพี่ๆค่ะคุณครูฝุ่น เพิ่นแสดงโตแล่วค่ะ  ยิงโลด  ยิงตงหัวเด้อจ้านัดเดียวจอด

...บ่อยากไห่ครุฝุ่นจ้าเฮ็ดบาป.....เฮ็ดหยังบ่คึดดี ๆ สิเสียใจและเสียดายในภายภาคหน้า... คิก คิก คิก คิก คิก คิก

...ถ่าสิยิง..กะเล็งยิงตรงหัวใจโลด.....สิบ่หลบบ่เบี้ยนไปไส....................ขอจ้องตาอย่างเดียวกะพอ... คิก คิก คิก คิก คิก คิก

ได่อีกค่ะ ได่อีก ..สิฮากเด่จ้า
แม่ไหย่สี
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 483

« ตอบ #2901 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 10:43:39 AM »

โอ่ยเล็กเอย..  เซ็งคัก ซ่างเฮ็ดลิ่มเพลาข้อเหวี่ยงเสีย ต้องสั่งซื้อ ถ่าโดนเติบแล่ว ขนาดบอกหว่าให่เก็บดีๆ มันน้อน มันหายาก ปานนั้นกะยังเสียอีก  เลยขี่ตะมอไซด์ผ่าความหนาว  อั่นรถเบ้นกะบ่กล้าซูน ย้านมันเฮ็ดเรื่องอีก
Hero Member

คะแนน 2113

« ตอบ #2902 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 10:43:51 AM »

โยนไปทางสกลโลดค่ะ ทางพี่บ่รับค่ะมีแต่สิตัดรากถอนโคนบ่ให่มีโอกาดแพ่เซื้อจ้า คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก

...สิตัดจังได๋ล่ะจ้า...............เชื้อนี้มันแพร่ไปทางความคิดถึง...ระบาดเข้าไปถึงหัวใจ... Grin Grin Grin

ได่อีกค่ะ ได่อีก ..สิฮากเด่จ้า
[/quote]

...เมาค้างติจ้า... คิก คิก คิก คิก คิก คิก ....จังซี้มันต้องถอนเด้อจ้า... Grin Grin Grin

Hero Member

คะแนน 2113

« ตอบ #2903 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 10:45:07 AM »

โอ่ยเล็กเอย..  เซ็งคัก ซ่างเฮ็ดลิ่มเพลาข้อเหวี่ยงเสีย ต้องสั่งซื้อ ถ่าโดนเติบแล่ว ขนาดบอกหว่าให่เก็บดีๆ มันน้อน มันหายาก ปานนั้นกะยังเสียอีก  เลยขี่ตะมอไซด์ผ่าความหนาว  อั่นรถเบ้นกะบ่กล้าซูน ย้านมันเฮ็ดเรื่องอีก

...ขี่มอไซด์...มาเลี้ยงเหล่าทางอุบลฯพี่หน่าอ้าย... น้ำลายหก น้ำลายหก น้ำลายหก

maneeka
Hero Member

คะแนน 2146

@_@

« ตอบ #2904 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 10:48:16 AM »

...สิตัดจังได๋ล่ะจ้า...............เชื้อนี้มันแพร่ไปทางความคิดถึง...ระบาดเข้าไปถึงหัวใจ... Grin Grin Grin

...เมาค้างติจ้า... คิก คิก คิก คิก คิก คิก ....จังซี้มันต้องถอนเด้อจ้า... Grin Grin Grin
[/quote]

หึ๋ยส์  ซ่างเว่า...ช่างเจรจาเน๊าะค่ะ  ปลาไหลไซเบอร์ คิก คิก
maneeka
Hero Member

คะแนน 2146

@_@

« ตอบ #2905 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 10:49:40 AM »

...ขี่มอไซด์...มาเลี้ยงเหล่าทางอุบลฯพี่หน่าอ้าย... น้ำลายหก น้ำลายหก น้ำลายหก

ขับกลายมาทางนาจะหลวยนำแนเด้อค่ะ  สิถ่ากิน  กินแต่กับดอกจ้า Grin
แม่ไหย่สี
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 483

« ตอบ #2906 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 10:51:11 AM »

เล็กกะแวะมากินเหล่าเหลืออยุทางสีเกดแหน่ หลายขวดอยุ  คันเทโฮมกันสิได้หว่าง 2 กลมนี่ละ ร้อยไปพ์

โอ่ย...นัดคนจ่ายเงินค่าหนังสือไปถ่าอยุร้านหนังสือโดนแล้ว  ไปก่อนเดอเดี๋ยวสิพลาดโอกาสดีๆ  ยิ้มีเลศนัย
Hero Member

คะแนน 2113

« ตอบ #2907 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 10:55:27 AM »

หึ๋ยส์  ซ่างเว่า...ช่างเจรจาเน๊าะค่ะ  ปลาไหลไซเบอร์

...นำผู้ลังคนถ่อนั้นแหละจ้า............... Wink Wink Wink

Hero Member

คะแนน 2113

« ตอบ #2908 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 10:56:41 AM »

เล็กกะแวะมากินเหล่าเหลืออยุทางสีเกดแหน่ หลายขวดอยุ  คันเทโฮมกันสิได้หว่าง 2 กลมนี่ละ ร้อยไปพ์

โอ่ย...นัดคนจ่ายเงินค่าหนังสือไปถ่าอยุร้านหนังสือโดนแล้ว  ไปก่อนเดอเดี๋ยวสิพลาดโอกาสดีๆ  ยิ้มีเลศนัย

...หาตะเรี่ยงออกจากเฮียนน้อ....อ้ายเฮา... Grin Grin Grin

maneeka
Hero Member

คะแนน 2146

@_@

« ตอบ #2909 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 10:57:04 AM »

หึ๋ยส์  ซ่างเว่า...ช่างเจรจาเน๊าะค่ะ  ปลาไหลไซเบอร์

...นำผู้ลังคนถ่อนั้นแหละจ้า............... Wink Wink Wink

ผู่ได๋ล่ะค่ะ  สู่น้องโอได่บ๊อล่ะจ้า
หน้า: 1 ... 191 192 193 [194] 195 196 197 ... 2116
  พิมพ์