เว็บบอร์ดสนทนาภาษาปืน
กันยายน 30, 2024, 04:35:43 PM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: อวป. มีจำหน่ายที่ สนามยิงปืนราชนาวี/สนามยิงปืนบางบัวทอง/สนามยิงปืนศรภ./
/สนามยิงปืนทอ./
สิงห์ทองไฟร์อาร์ม

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 192 193 194 [195] 196 197 198 ... 2116
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: สบาย...สบาย...สไตล์สาวอิสาน  (อ่าน 1242423 ครั้ง)
สหายเล็กน้อย
ความรักเป็นเรื่องตลก...อกหักเป็นเรื่องขำ ๆ
Hero Member

คะแนน 2113

...มีแต่ตัวกับหัวใจ... เธอจะรักฉันไหม ... !!!

« ตอบ #2910 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 10:58:33 AM »

โอ่ยเล็กเอย..  เซ็งคัก ซ่างเฮ็ดลิ่มเพลาข้อเหวี่ยงเสีย ต้องสั่งซื้อ ถ่าโดนเติบแล่ว ขนาดบอกหว่าให่เก็บดีๆ มันน้อน มันหายาก ปานนั้นกะยังเสียอีก  เลยขี่ตะมอไซด์ผ่าความหนาว  อั่นรถเบ้นกะบ่กล้าซูน ย้านมันเฮ็ดเรื่องอีก

...ขี่มอไซด์...มาเลี้ยงเหล่าทางอุบลฯพี่หน่าอ้าย... น้ำลายหก น้ำลายหก น้ำลายหก

ขับกลายมาทางนาจะหลวยนำแนเด้อค่ะ  สิถ่ากิน  กินแต่กับดอกจ้า Grin

...ผู้ได๋อยู่นาจะด๋วยน้อ...

หึ๋ยส์  ซ่างเว่า...ช่างเจรจาเน๊าะค่ะ  ปลาไหลไซเบอร์

...นำผู้ลังคนถ่อนั้นแหละจ้า............... Wink Wink Wink

ผู่ได๋ล่ะค่ะ  สู่น้องโอได่บ๊อล่ะจ้า

...น้องโอได๋น้อจ้า............. Huh Huh Huh

...ล้มแล้วจงลุกใหม่...จนกว่าลูกแกะจะกลายเป็นราชสีห์...
maneeka
Hero Member

คะแนน 2146

@_@

« ตอบ #2911 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 11:02:35 AM »

เล็กกะแวะมากินเหล่าเหลืออยุทางสีเกดแหน่ หลายขวดอยุ  คันเทโฮมกันสิได้หว่าง 2 กลมนี่ละ ร้อยไปพ์

โอ่ย...นัดคนจ่ายเงินค่าหนังสือไปถ่าอยุร้านหนังสือโดนแล้ว  ไปก่อนเดอเดี๋ยวสิพลาดโอกาสดีๆ  ยิ้มีเลศนัย

...หาตะเรี่ยงออกจากเฮียนน้อ....อ้ายเฮา... Grin Grin Grin

เขาเรียกว่าออกไปซิ่งตั๊วจ้า   มาเด้อค่ะคุณเล็กกินผัดเผ็ดกบ

มื่อเซ้าไปตลาดนัดมาค่ะ มีเข่าเม่ามาขายนำซื่อมากินล่ะแข็งๆ  ซื้อเครื่องมาเฮ็ดส้มตำนำจ้า มีปูนาโตน่อยๆดอง แล่วกะหมากเขือเหล่นบ่แน่ใจว่า

เขาเคยได่ยินเขาฮ้องว่าหมากเขือเครือมันอันเดียวกันบ่จ้า หน่วยน่อยๆกลมๆมีทั่งเขียวสีส้มสีแดง แล่วกะสีออกเหลืองๆ
maneeka
Hero Member

คะแนน 2146

@_@

« ตอบ #2912 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 11:09:31 AM »

โอ่ยเล็กเอย..  เซ็งคัก ซ่างเฮ็ดลิ่มเพลาข้อเหวี่ยงเสีย ต้องสั่งซื้อ ถ่าโดนเติบแล่ว ขนาดบอกหว่าให่เก็บดีๆ มันน้อน มันหายาก ปานนั้นกะยังเสียอีก  เลยขี่ตะมอไซด์ผ่าความหนาว  อั่นรถเบ้นกะบ่กล้าซูน ย้านมันเฮ็ดเรื่องอีก

...ขี่มอไซด์...มาเลี้ยงเหล่าทางอุบลฯพี่หน่าอ้าย... น้ำลายหก น้ำลายหก น้ำลายหก

ขับกลายมาทางนาจะหลวยนำแนเด้อค่ะ  สิถ่ากิน  กินแต่กับดอกจ้า Grin

...ผู้ได๋อยู่นาจะด๋วยน้อ...

หึ๋ยส์  ซ่างเว่า...ช่างเจรจาเน๊าะค่ะ  ปลาไหลไซเบอร์

...นำผู้ลังคนถ่อนั้นแหละจ้า............... Wink Wink Wink

ผู่ได๋ล่ะค่ะ  สู่น้องโอได่บ๊อล่ะจ้า

...น้องโอได๋น้อจ้า............. Huh Huh Huh

น้องโอกะผู่เพิ่นใซ่ซือ God หยังนี่แหละ ผู่คนสดใสร่าเริงบ่ย่านผู่ได๋นั่นแหม   

นาจะหลวยกะบ่มีหยังดอกค่ะ เห็นในข่าวซื่อมันติดหูซือค่ะ อิอิ
ความรักเป็นเรื่องตลก...อกหักเป็นเรื่องขำ ๆ
Hero Member

คะแนน 2113

...มีแต่ตัวกับหัวใจ... เธอจะรักฉันไหม ... !!!

« ตอบ #2913 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 11:12:28 AM »

...เอ้า...เที่ยงแล้วติ................... Cheesy Cheesy Cheesy

...เรี่ยงผลไม้อีสาน...ผมบ่ค่อยถนัดคับ...ผมฮุ้จักตะ  แอปเปิ้ล ลูกผลับ สตอเบอรี่ ลูกแพร์...ไหมไทย...ไปซั่นน่ะ ... คิก คิก คิก คิก คิก คิก

...ล้มแล้วจงลุกใหม่...จนกว่าลูกแกะจะกลายเป็นราชสีห์...
maneeka
Hero Member

คะแนน 2146

@_@

« ตอบ #2914 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 11:15:00 AM »

...เอ้า...เที่ยงแล้วติ................... Cheesy Cheesy Cheesy

...เรี่ยงผลไม้อีสาน...ผมบ่ค่อยถนัดคับ...ผมฮุ้จักตะ  แอปเปิ้ล ลูกผลับ สตอเบอรี่ ลูกแพร์...ไหมไทย...ไปซั่นน่ะ ... คิก คิก คิก คิก คิก คิก

สตอฯนำบ่ค่ะ คือซงสิฮู้ดีจ้า
Hero Member

คะแนน 2113

« ตอบ #2915 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 11:17:46 AM »

น้องโอกะผู่เพิ่นใซ่ซือ God หยังนี่แหละ ผู่คนสดใสร่าเริงบ่ย่านผู่ได๋นั่นแหม   

นาจะหลวยกะบ่มีหยังดอกค่ะ เห็นในข่าวซื่อมันติดหูซือค่ะ อิอิ
[/quote]

...โอ๋ ๆ ๆ ...คึดออกแล้ว................ผมนี้ล่ะ....ไปจูงแขนราวเข้ามาเอง... คิก คิก คิก คิก คิก คิก

เหี่ยน
คนเสร็นเหลา จริงๆตั๊วะ
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 493

น้ำฮักน้ำแฮง

« ตอบ #2916 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 11:19:17 AM »

มากินจี่ปลาตำบักหุ่งนำกันเด้อ

Hero Member

คะแนน 2113

« ตอบ #2917 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 11:21:29 AM »

... คิก คิก คิก คิก คิก คิก ...

...เอามาต้อนแหน่....อยุ่ไก้ ๆ หนึ่งกะดาย... Cheesy Cheesy Cheesy

เหี่ยน
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 493

« ตอบ #2918 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 11:24:51 AM »

... คิก คิก คิก คิก คิก คิก ...

...เอามาต้อนแหน่....อยุ่ไก้ ๆ หนึ่งกะดาย... Cheesy Cheesy Cheesy
แถวดั๋ยน้อครับ

Hero Member

คะแนน 2113

« ตอบ #2919 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 11:26:32 AM »

...เมียงอุบลฯ...หม่องมักกะ...หมากตาขบ... Grin Grin Grin

maneeka
Hero Member

คะแนน 2146

@_@

« ตอบ #2920 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 11:30:46 AM »

อิอิ

อยากกินนำเด้จ้า  ตอนบ่ายพู่นล่ะได่กินค่ะ
เหี่ยน
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 493

« ตอบ #2921 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 11:36:03 AM »

มาแต่เมียงอุบลดั้ยจักคาวนี่หละครับปัยนำหาซางเฟอร์นิเจอร์ภายใน

maneeka
Hero Member

คะแนน 2146

@_@

« ตอบ #2922 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 11:37:52 AM »

ไหว้  เฮ็ดงานก่อนเด้อจ้า
Hero Member

คะแนน 2113

« ตอบ #2923 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 11:44:11 AM »

มาแต่เมียงอุบลดั้ยจักคาวนี่หละครับปัยนำหาซางเฟอร์นิเจอร์ภายใน

...เฮ็ดเฮียนใหม่ติ...............เอาไม้มาแต่ น้ามขุ่น น้ามยืน แหม่นบ่ ... คิก คิก คิก คิก คิก คิก

...จ้า...คือกัน... Grin Grin Grin

เหี่ยน
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 493

« ตอบ #2924 เมื่อ: พฤศจิกายน 22, 2009, 01:03:12 PM »

...เฮ็ดเฮียนใหม่ติ...............เอาไม้มาแต่ น้ามขุ่น น้ามยืน แหม่นบ่ ... คิก คิก คิก คิก คิก คิก

...จ้า...คือกัน... Grin Grin Grin
บ่ครับมีงานเข่าด่วนสองหม่องอุบลกับสกลครับ

หน้า: 1 ... 192 193 194 [195] 196 197 198 ... 2116
  พิมพ์