เว็บบอร์ดสนทนาภาษาปืน
กันยายน 30, 2024, 04:29:59 PM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: เว็บบอร์ด อวป. สามารถเข้าได้ทั้งสองทาง คือ www.gunsandgames.com และ www.gunsandgames.net ครับ

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 135 136 137 [138] 139 140 141 ... 236
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: สนามยิงปืน กองร้อย ตชด.ที่ ๒๓๖ อ.เมืองนครพนม ชมรมยิงปืนกองร้อย ตชด.236 นครพนม  (อ่าน 417857 ครั้ง)
choawalit
Jr. Member
**

คะแนน 3

« ตอบ #2055 เมื่อ: กันยายน 15, 2011, 10:42:27 AM »

ไหว้ เสาร์-อาทิตย์นี้ผมย้านบ่ได้ไป๋สนามเด้ออ้ายน้องเอ้ย.......เวียกหลายกะละคับ......เวียกหลวง เศร้า เศร้า
หล่อยมาเอา  ใกล้ๆหนึ่ง  พี่อ้อยสิชวนคุณหมอมายิง ลูกซองเด้อครับ
เอิ้นน้องจันซื่อๆกะได้เด้อค่ะ นู๋อยากอายแพทย์เพิ่น หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน ค่ะ อ.อ้น ไปทดลองมาแล้วค่ะ ประทับใจหลาย เอาผู้เดียวแม่นสิบกว่าลูก มื้อยิงบ่เป็นหยัง มื้อต่อมาเห็นเป็นรอยจ้ำ ตรงไหล่ขวากับหล่อยๆแขน เทื่อหน้าสิขอไปลองอีกค่ะ  Grin Grin สำหรับเทื่อนี้ต้องขอขอบคุณ อ.อ้อย ค่ะ ที่ให้ความอนุเคราะห์ ไหว้ ไหว้ งานเบาๆลงแล้วจั่งสิหัดโพสรูปขึ้นค่ะ ตอนนี้ยังบ่เป็น ยังบ่เคยลองจักเทื่อ อ๋อย
เศร้า เศร้า เศร้ามื้อวานนี้ผมละเอา ลูกซองออโต  สโตเกอร์ M2000  ไปลัดน้องจัน  ไปฮอดเอ๋บอก น้องจันมายิงปืนพี่อ้อยแล้วแต่มื้อวานนี้ เอ๋กะเลยซื้อกระสุนในสนาม ยิงปืนผมลองเบิ่ง ติดใจขนาด บอกว่าถีบเบากว่าปืนพี่อ้อยอีก  ว่างๆ น้องจันบอกเด้อครับสิมามื้อได๋ ผมสิเอาไปให้ลอง  เป็นตัวเลือกอีกตัวหนึ่ง สำหรับปืนลูกซอง ตัวนี้ผมซื้อสวัสดิการ  สน.อส.ครับ Grin Grin Grin Grin
ขอบคุณค่ะ อ.อ้น ไหว้ ไหว้ บังเอิญว่าไปก่อนค่ะ วันอาทิตย์ผัดไปทำธุระที่เซกา เลยบ่ได้เข้าไปค่ะ ไว้นู๋จะเข้าไปสนามอีกจั่งสิขอรบกวน อ.อ้นเอามาลองเบิ่งค่ะ เผื่อเป็นอีกหนึ่งทางเลือก  หลงรัก หลงรัก ตามที่ตั้งใจไว้แต่แรกคือ เร 870 18" ค่ะ ลองเบิ่งหลายอันเผื่อเปลี่ยนใจ รอป.3 อยู่ คาดว่าน่าสิจบภายในอาทิตย์นี้ค่ะ Grin Grin เทื่อหน้าเอามาลองพร้อมกันทั้งสองคือสิม่วนน้อค่ะ Grin
เรย์ 870  กะดีครับ  แต่ผมย้านไหล่น้องจันซ้ำเหมิดครับ ที่ยิงมาผมว่าตัวนี้ใช้กระสุนอันเดียวกัน จะเตะแฮงกั่ว วินฯ  พี่อ้อยตัวที่น้องจันยิงอีกครับ  ถ้าออโตในลูกซองผมแนะนำแบบตัวของผมครับ สโตเกอร์  จะเป็นระบบแบบเดียวกันกับเบลนาลี่
ไหว้ เสาร์-อาทิตย์นี้ผมย้านบ่ได้ไป๋สนามเด้ออ้ายน้องเอ้ย.......เวียกหลายกะละคับ......เวียกหลวง เศร้า เศร้า
หล่อยมาเอา  ใกล้ๆหนึ่ง  พี่อ้อยสิชวนคุณหมอมายิง ลูกซองเด้อครับ
เอิ้นน้องจันซื่อๆกะได้เด้อค่ะ นู๋อยากอายแพทย์เพิ่น หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน ค่ะ อ.อ้น ไปทดลองมาแล้วค่ะ ประทับใจหลาย เอาผู้เดียวแม่นสิบกว่าลูก มื้อยิงบ่เป็นหยัง มื้อต่อมาเห็นเป็นรอยจ้ำ ตรงไหล่ขวากับหล่อยๆแขน เทื่อหน้าสิขอไปลองอีกค่ะ  Grin Grin สำหรับเทื่อนี้ต้องขอขอบคุณ อ.อ้อย ค่ะ ที่ให้ความอนุเคราะห์ ไหว้ ไหว้ งานเบาๆลงแล้วจั่งสิหัดโพสรูปขึ้นค่ะ ตอนนี้ยังบ่เป็น ยังบ่เคยลองจักเทื่อ อ๋อย
มอบให้น้องจันครับผม หลงรัก หลงรัก หลงรัก หลงรัก หลงรัก หลงรัก หลงรัก หลงรัก หลงรัก
โอนให้เลยแม้นบ้อพี่อ้อย  น้องจัน ขอ  ปอสามโลดครับ  ระบุรับโอนจากพี่อ้อย
โอนให้ทุกกระบอก....น้องจันสิเอาบ่อเน้อ...ครับ..อ.อ้น ไหว้ ไหว้ คิก คิก คิก คิก คิก คิก
« แก้ไขครั้งสุดท้าย: กันยายน 15, 2011, 10:44:13 AM โดย choawalit » บันทึกการเข้า
หนุ่มภูไท+รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 288

ซ่ำเมีย เซาย้านแล้วเด้อ

« ตอบ #2056 เมื่อ: กันยายน 15, 2011, 10:59:26 AM »

นั่น ใจแท้อ้ายผม   เยี่ยม เยี่ยม เยี่ยม เยี่ยม เยี่ยม เยี่ยม เยี่ยม

จากหนองห้าง บัวขาวเมืองเกิด เตลิดมาหากิน ถิ่นนครพนม
atima-รักในหลวง
Full Member

คะแนน 25

« ตอบ #2057 เมื่อ: กันยายน 15, 2011, 11:28:13 AM »

โดนชก โดนชก ย่านแท้ๆค่ะ อันของมีผู้เจ้าแล้วนี่ แม่นให้กะบ่กล้าเอาของอ้ายเพิ่นดอกค่ะ หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน เดี๋ยว ป.3 ลูกซองเดี่ยวนู๋กะออกแล้ว เว่าแล้วใจฮ้อนๆ ค่ะ พี่อ้อย อ.อ้น หลงรัก หลงรัก เว่าแล้วกะบ่เห็น อ.อ้นกับพี่ก้องหลายเดือนแล้ว คือสิสำบายดีน้อค่ะ คิดฮอดคือเก่าเด้อค่ะ บัดสิได้เข้าสนามอีกสิขอลอง ลูกซองของ อ.อ้อย กับอ.อ้น ประลองกันโลดเป็นหยัง คิดแล้วเป็นตาม่วนคักน้อค่ะ คิก คิก คิก คิก ขอบคุณย้อนหลังแล้วกะล่วงหน้าสำหรับ อ.อ้อย กับ อ.อ้นค่ะ  ไหว้ ไหว้
jo1519
Full Member

คะแนน 15

« ตอบ #2058 เมื่อ: กันยายน 15, 2011, 11:51:15 AM »

ฝนคือตกตลอดแท้น้อ  สนามบ่เป็นต่ม เบิ่ดล่ะบ่   หลงรัก
Hero Member

คะแนน 288

« ตอบ #2059 เมื่อ: กันยายน 15, 2011, 01:02:52 PM »

สนามไทเฮาบ่มีตมคือตะกี้แล้วครับโจ  นั่นแหละหาส่องแต่ชีหลายบ่แวะมาสนามจักเที่ย  เดี๋ยวนี้เขาพัฒนาแล้ว คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก
โดนชก โดนชก ย่านแท้ๆค่ะ อันของมีผู้เจ้าแล้วนี่ แม่นให้กะบ่กล้าเอาของอ้ายเพิ่นดอกค่ะ หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน เดี๋ยว ป.3 ลูกซองเดี่ยวนู๋กะออกแล้ว เว่าแล้วใจฮ้อนๆ ค่ะ พี่อ้อย อ.อ้น หลงรัก หลงรัก เว่าแล้วกะบ่เห็น อ.อ้นกับพี่ก้องหลายเดือนแล้ว คือสิสำบายดีน้อค่ะ คิดฮอดคือเก่าเด้อค่ะ บัดสิได้เข้าสนามอีกสิขอลอง ลูกซองของ อ.อ้อย กับอ.อ้น ประลองกันโลดเป็นหยัง คิดแล้วเป็นตาม่วนคักน้อค่ะ คิก คิก คิก คิก ขอบคุณย้อนหลังแล้วกะล่วงหน้าสำหรับ อ.อ้อย กับ อ.อ้นค่ะ  ไหว้ ไหว้
คึดฮอดคือกันครับ   อุตสาห์เอาลูกซองไปลัด พัดมาวันเสาร์ ย้อนพี่อ้อยบอก น้องสาวสิมาวันอาทิตย์ว่าซั้น   ส่วนพี่ก้องสงสัยเพิ้นสิปลีกวิเวกแล้วครับ  บ่ค่อยมาสนามปานได๋  มีแต่ผมผุย้านเมียนี่แหละ  หล่อยไปสุวันอาทิตย์  ฝนตกยิงปืนบ่ได้กะไปนั่งคุยกับพี่หมวดเพชรกะยังดีครับ;D Grin Grin Grin

จากหนองห้าง บัวขาวเมืองเกิด เตลิดมาหากิน ถิ่นนครพนม
Full Member

คะแนน 25

« ตอบ #2060 เมื่อ: กันยายน 15, 2011, 03:56:27 PM »

สนามไทเฮาบ่มีตมคือตะกี้แล้วครับโจ  นั่นแหละหาส่องแต่ชีหลายบ่แวะมาสนามจักเที่ย  เดี๋ยวนี้เขาพัฒนาแล้ว คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก
คึดฮอดคือกันครับ   อุตสาห์เอาลูกซองไปลัด พัดมาวันเสาร์ ย้อนพี่อ้อยบอก น้องสาวสิมาวันอาทิตย์ว่าซั้น   ส่วนพี่ก้องสงสัยเพิ้นสิปลีกวิเวกแล้วครับ  บ่ค่อยมาสนามปานได๋  มีแต่ผมผุย้านเมียนี่แหละ  หล่อยไปสุวันอาทิตย์  ฝนตกยิงปืนบ่ได้กะไปนั่งคุยกับพี่หมวดเพชรกะยังดีครับ;D Grin Grin Grin
พี่อ้อยจำผิดมั่งค่ะ โดนชก นู่กะบอกพี่เพิ่นอยู่ว่าสิเข้าไปวันเสาร์เพราะอาทิตย์บ่ว่าง หัวเราะร่าน้ำตาริน  บ่เป็นหยังค่ะ ว่างๆแล้วสิเข้าไปใหม่เนาะค่ะ ไหว้  ไหว้
Hero Member

คะแนน 288

« ตอบ #2061 เมื่อ: กันยายน 16, 2011, 10:43:31 AM »

คือสิบ่ผิดดอกครับย้านหมู่ไปกวนเพิ้น คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก

ลุงโฮ
กะหย่าดอก
Full Member

คะแนน 28

ปืนขี้เมี่ยงหนึ่งกะบอก ยามมีภัย ซ่ำมีหมู่เป็นซาว

« ตอบ #2062 เมื่อ: กันยายน 16, 2011, 02:23:51 PM »

ไหว้ สวัสดีคับน้องจัน.....บ่ได้คึดฮอดน้องจันแต่ อ.อ้น.อ.อ้อยเด้อ.......อ้ายกะคึดฮอดคือกั๋น คิก คิกบ่ได้ปีกวิเวกทางได๋ดอกน้องหล้า ไกล้สิสิ้นงบเจ้านายเพิ่นเลยหาเวียกให้เฮ็ด ระยะนี้เวียกกะเลยหลายแหน่จั๊กหน่อยน้องหล้า เศร้า

.........สามสิบลิขิตฟ้า   เจ็ดสิบเฮ็ดเอาเอง เด้อครับเด้อ .........

Hero Member

คะแนน 288

« ตอบ #2063 เมื่อ: กันยายน 16, 2011, 07:39:04 PM »

ไหว้ สวัสดีคับน้องจัน.....บ่ได้คึดฮอดน้องจันแต่ อ.อ้น.อ.อ้อยเด้อ.......อ้ายกะคึดฮอดคือกั๋น คิก คิกบ่ได้ปีกวิเวกทางได๋ดอกน้องหล้า ไกล้สิสิ้นงบเจ้านายเพิ่นเลยหาเวียกให้เฮ็ด ระยะนี้เวียกกะเลยหลายแหน่จั๊กหน่อยน้องหล้า เศร้า
เวียกหยังน้ออ้าย  บ่แม้นเวียกพระเวียกชีบ้อ คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก
ฝากถึงพี่อ้อยผมได้แม๊ก โคล  8  นัดมาใหม่เด้อ อยากได้มาเอายุสนามเด้อ Grin Grin Grin Grin Grin

Hero Member

คะแนน 288

« ตอบ #2064 เมื่อ: กันยายน 17, 2011, 08:14:25 PM »

มื้ออื่นพ้อกันยุสนามเด้อครับ  ไปเฮ็ดเอกสารขอเลื่อนเงินเดือนประจำปีให้หมู่แล้วกะสิเลยไปเลย  ไผมาทีหลังกะห่อข้าวมาปันผมกินแนเด้อครับ Grin Grin Grin Grin Grin

Full Member

คะแนน 25

« ตอบ #2065 เมื่อ: กันยายน 18, 2011, 08:57:59 PM »

ค่ะพี่ก้อง นู๋เองกะบ่ค่อยได้เข้าไป เวียกหลายคือกันค่ะ เศร้า แต่สิหาเวลาอ้อน อ.อ้น อ.อ้อย เพิ่นเอาลูกซองมาเช็ดมาล้างอยู่ดอกค่ะ ย่านปืนพี่เพิ่นเข้าขี้เมี่ยง คิก คิก คิก คิก แต่จั่งได๋กะยังคิดฮอดคือเก่าเด้อค่ะ ไหว้ ไหว้
Hero Member

คะแนน 288

« ตอบ #2066 เมื่อ: กันยายน 19, 2011, 11:00:39 AM »

ค่ะพี่ก้อง นู๋เองกะบ่ค่อยได้เข้าไป เวียกหลายคือกันค่ะ เศร้า แต่สิหาเวลาอ้อน อ.อ้น อ.อ้อย เพิ่นเอาลูกซองมาเช็ดมาล้างอยู่ดอกค่ะ ย่านปืนพี่เพิ่นเข้าขี้เมี่ยง คิก คิก คิก คิก แต่จั่งได๋กะยังคิดฮอดคือเก่าเด้อค่ะ ไหว้ ไหว้
เอาฮูปในโลโก้  มาเบิ่งแนครับ

Full Member

คะแนน 25

« ตอบ #2067 เมื่อ: กันยายน 19, 2011, 12:09:59 PM »

เอาฮูปในโลโก้  มาเบิ่งแนครับ
ไหว้ ไหว้อ.อ้นค่ะ นู๋ยังบ่ได้ลองอัพเลยค่ะ หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน อ.อ้อยเพิ่นถ่ายจากมือถือให้สามรูปหนึ่งค่ะ มีแต่ตอนยิงแบบนี้แหล่ะค่ะ หลงรัก อ.อ้อยค่ะ รบกวน ลงให้อ.อ้นเบิ่งแหน่ค่ะ ส่งไปให้ตั้งแต่หลายมื้อแล้วในโทรศัพท์นะเด้อค่ะ ไหว้ ไหว้
nut.ta
Hero Member

คะแนน 1089

« ตอบ #2068 เมื่อ: กันยายน 19, 2011, 12:22:00 PM »

ถ่าเบิ่งคนงามครับ อิอิ  คิก คิก คิก คิก

Full Member

คะแนน 25

« ตอบ #2069 เมื่อ: กันยายน 19, 2011, 01:25:54 PM »

ถ่าเบิ่งคนงามครับ อิอิ  คิก คิก คิก คิก
หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน
หน้า: 1 ... 135 136 137 [138] 139 140 141 ... 236
  พิมพ์