เว็บบอร์ดสนทนาภาษาปืน
กันยายน 30, 2024, 06:29:02 AM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: เว็บบอร์ด อวป. สามารถเข้าได้ทั้งสองทาง คือ www.gunsandgames.com และ www.gunsandgames.net ครับ

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 148 149 150 [151] 152 153 154 ... 236
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: สนามยิงปืน กองร้อย ตชด.ที่ ๒๓๖ อ.เมืองนครพนม ชมรมยิงปืนกองร้อย ตชด.236 นครพนม  (อ่าน 417460 ครั้ง)
nut.ta
Hero Member

คะแนน 1089

« ตอบ #2250 เมื่อ: ตุลาคม 07, 2011, 02:49:23 PM »

คนดี มีศีลธรรม ถืกเผาแล้ว อิอิ  Grin Grin คิก คิก

อ้ายหนูเอาเชือกผูกแอว อ.อันไว้แน๊......เลาสิเผา(ตาม)อำเภอใจ............

ให้เลาเผาโลดครับ คันเลาบ่ย่านคุณหมอเลาเคียด อิอิ  คิก คิก คิก คิก

หนุ่มภูไท+รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 288

ซ่ำเมีย เซาย้านแล้วเด้อ

« ตอบ #2251 เมื่อ: ตุลาคม 07, 2011, 03:25:25 PM »

อำเภอ(ใจ) ที่ว่านี่ตั้งอยู่ม่องได๋น้อค่ะ สมาชิกเป็นตาหลายคัก คิก คิก คิก คิก

ย้ายมาอยู่นำกันเนาะคุณหมอ สมาชิกกะหลายเติบอยู่ มีแต่ซุมชาวอีสานม่วนชื่น กับซุมมักปืนนำกันนี่หล่ะ แตกวื่นๆอยู่.....บ่ทนแต่สิหาซื้อน้ำแข็ง โซดามาสู่กันกินแต่ละมื้อกะดาย......อ.อัน, อ.อ้น หยับไปอีกแน่...ให้หมอจันทร์เพิ่นนั่งนำแน๊...อย่าแหย่มาหลาย.....แฮ่งบ่ค่อยมีผู้สาวกายมาทางอำเภอเฮาจักเทื่ออยู่.........(ฮา)
เปลืองกับแกล้มแน่ๆฉายาตัวกินกับคักๆเลยแหล่ะค่ะ คิก คิก คิก คิก
ซุมอ้ายยอมเปลืองกับแกล้ม  คันหมอจันทร์ยอมนั่งนำ คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก

จากหนองห้าง บัวขาวเมืองเกิด เตลิดมาหากิน ถิ่นนครพนม
atima-รักในหลวง
Full Member

คะแนน 25

« ตอบ #2252 เมื่อ: ตุลาคม 07, 2011, 04:05:33 PM »

อำเภอ(ใจ) ที่ว่านี่ตั้งอยู่ม่องได๋น้อค่ะ สมาชิกเป็นตาหลายคัก คิก คิก คิก คิก

ย้ายมาอยู่นำกันเนาะคุณหมอ สมาชิกกะหลายเติบอยู่ มีแต่ซุมชาวอีสานม่วนชื่น กับซุมมักปืนนำกันนี่หล่ะ แตกวื่นๆอยู่.....บ่ทนแต่สิหาซื้อน้ำแข็ง โซดามาสู่กันกินแต่ละมื้อกะดาย......อ.อัน, อ.อ้น หยับไปอีกแน่...ให้หมอจันทร์เพิ่นนั่งนำแน๊...อย่าแหย่มาหลาย.....แฮ่งบ่ค่อยมีผู้สาวกายมาทางอำเภอเฮาจักเทื่ออยู่.........(ฮา)
เปลืองกับแกล้มแน่ๆฉายาตัวกินกับคักๆเลยแหล่ะค่ะ คิก คิก คิก คิก
ซุมอ้ายยอมเปลืองกับแกล้ม  คันหมอจันทร์ยอมนั่งนำ คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก
น้ำลายหก น้ำลายหก คิก คิก คิก คิก
ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #2253 เมื่อ: ตุลาคม 07, 2011, 05:33:54 PM »

คนดี มีศีลธรรม ถืกเผาแล้ว อิอิ  Grin Grin คิก คิก

อ้ายหนูเอาเชือกผูกแอว อ.อันไว้แน๊......เลาสิเผา(ตาม)อำเภอใจ............

ให้เลาเผาโลดครับ คันเลาบ่ย่านคุณหมอเลาเคียด อิอิ  คิก คิก คิก คิก

โอ๊ย....สำหรับผมแล้ว เฮ็ดจังใด๋เพิ่นกะบ่เคียดให่ดอก

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

เฮ็ดจังใด๋น้อสิเห็นน้ำท่วมโลก
พรานปลาแดกบอง(นวย นาวัง)
ความรัก มิตรภาพ ความห่วงใย
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 138

แก้วตา ดวงใจ

« ตอบ #2254 เมื่อ: ตุลาคม 07, 2011, 05:42:14 PM »

งูลอกเซียก งูดางแห งูปลา แตกซวดๆ เนาะครับมีแต่พุคักๆ อยากให่เมียเพินมาอ่านพ้อเด้  กิ๊วก๊าว ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก

Full Member

คะแนน 25

« ตอบ #2255 เมื่อ: ตุลาคม 07, 2011, 05:56:51 PM »

อ้ายเพิ่นหยอกเล่นซื่อๆดอกจ้า หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน ไหว้ ไหว้
ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #2256 เมื่อ: ตุลาคม 07, 2011, 06:04:36 PM »

งูลอกเซียก งูดางแห งูปลา แตกซวดๆ เนาะครับมีแต่พุคักๆ อยากให่เมียเพินมาอ่านพ้อเด้  กิ๊วก๊าว ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก

นั่น เห็นบ่   เพิ่นฮ้องไห่แล้ว   

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

somsakbck
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 974

เรามาเยือนโลกใบนี้แค่เพียงชั่วคราว...แล้วก็จะจากไป

« ตอบ #2257 เมื่อ: ตุลาคม 07, 2011, 07:26:58 PM »

สิไปหากับแกล้มไสหล่ะบาดนี่ครูอ้นเฮา......ป่ะ...ไปลักกระต่ายครูแหงมาผัดเผ็ดเถาะป๊ะ.....(ฮา).....อ.อัน ไปซื้อพริกไทยอ่อนไว้ถ่าเด้อ...สิได้มีส่วนร่วม.....(ร่วมด้วยช่วยขโมย)

โลกมีทรัพยากรให้ทุกคนใช้ในการดำรงชีวิตได้อย่างเพียงพอ...แต่ไม่เพียงพอสำหรับคนโลภเพียงคนเดียว : มหาตะมะ คานธี
ANDAMAN_101
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #2258 เมื่อ: ตุลาคม 07, 2011, 07:44:59 PM »

บ่แมนครูแหงเพิ่นฆ่ากินแกล้มเหล้าขาวเบิดแล้วบ้อน้อ

Hero Member

คะแนน 288

« ตอบ #2259 เมื่อ: ตุลาคม 07, 2011, 09:24:52 PM »

ยังบ่เหมิดดอก  มื้อไปขึ้นเฮือนใหม่เพิ้นสิเอากระสอบปุ๋ยไปนำ  ลักมาผัดปันคุณหมอจัน  กินครับ  คันถืกจับกะไปนำกันเหมิดนี้แหละมันจังม่วน คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก

จากหนองห้าง บัวขาวเมืองเกิด เตลิดมาหากิน ถิ่นนครพนม
Hang
บุคคลทั่วไป
« ตอบ #2260 เมื่อ: ตุลาคม 07, 2011, 09:54:00 PM »

ยังบ่เหมิดดอก  มื้อไปขึ้นเฮือนใหม่เพิ้นสิเอากระสอบปุ๋ยไปนำ  ลักมาผัดปันคุณหมอจัน  กินครับ  คันถืกจับกะไปนำกันเหมิดนี้แหละมันจังม่วน คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก
เสียใจเด้อครับ  ผมยกให้ไทยพี่น้องทางหนองบัวลำภู ไปเลี้ยงเล้ว  เหลือ 5 โต ... คั่นไทยเจ้ามา บ่มีหมอจันทร์มานำ  กินเกียแกล้มเหล้า เนาะ  อิอิ
ANDAMAN_101
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #2261 เมื่อ: ตุลาคม 08, 2011, 07:34:52 AM »

คุณหมอจันทร์  อย่าไปบ้านครูแหงเด้อครับ

Full Member

คะแนน 25

« ตอบ #2262 เมื่อ: ตุลาคม 08, 2011, 09:43:06 AM »

เฮ็ดจั่งได๋สิกินกระต่ายเป็นละทีนี้ กินบ่ยากดอกค่ะ ตำมักหุ่ง ข้าวปุ้นกะพอแล้ว Grin Grin
ANDAMAN_101
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #2263 เมื่อ: ตุลาคม 08, 2011, 08:07:12 PM »

เฮ็ดจั่งได๋สิกินกระต่ายเป็นละทีนี้ กินบ่ยากดอกค่ะ ตำมักหุ่ง ข้าวปุ้นกะพอแล้ว Grin Grin

อย่ากินเถาะกระต่ายเลี้ยง มันบ่แซบ

Hero Member

คะแนน 288

« ตอบ #2264 เมื่อ: ตุลาคม 08, 2011, 08:08:51 PM »

มาสนามยิง ปืนแวะบ้านกุดสะกอยเด้อ  คันยากกินข้าวปุ้น  กินแล้วกะบอกแม่ค้าโลด เดียวครูอ้นมาจ่าย  ผมสิหล่อยเมียไปจ่ายให้ดอก

หน้า: 1 ... 148 149 150 [151] 152 153 154 ... 236
  พิมพ์