เว็บบอร์ดสนทนาภาษาปืน
กันยายน 26, 2024, 12:21:53 AM *

เข้าสู่ระบบด้วยชื่อผู้ใช้ รหัสผ่าน และระยะเวลาในเซสชั่น
ข่าว: เวบบอร์ดอวป.ยินดีต้อนรับสุภาพชนทุกท่าน กรุณาใช้คำสุภาพด้วยครับ

หน้าแรก   ช่วยเหลือ ค้นหา ปฏิทิน เข้าสู่ระบบ สมัครสมาชิก  
หน้า: 1 ... 56 57 58 [59] 60 61 62 ... 312
  พิมพ์  
ผู้เขียน หัวข้อ: รวมพล คนแคมของ ..... เด้อ  (อ่าน 427404 ครั้ง)
ลุงโฮ
กะหย่าดอก
Full Member

คะแนน 28

ปืนขี้เมี่ยงหนึ่งกะบอก ยามมีภัย ซ่ำมีหมู่เป็นซาว

« ตอบ #870 เมื่อ: ตุลาคม 08, 2010, 01:06:05 PM »

ลุงโฮ  หาบุตรซ้อมมาไว้บริการสมาชิกไทเฮาช่วงเพิ้นมาเอาบุญออกพรรษาแน่เด้อครับ คิก คิก คิก คิก คิก คิก
   เศร้า หาย้ากยาก......บุตรกะด๋าย...พอสิได้อยู่ดอกหว่าง 5 กล่อง บุตรเก้าเด้อ.........  เศร้า ไหว้

.........สามสิบลิขิตฟ้า   เจ็ดสิบเฮ็ดเอาเอง เด้อครับเด้อ .........

หนุ่มภูไท+รักในหลวง
Hero Member

คะแนน 288

ซ่ำเมีย เซาย้านแล้วเด้อ

« ตอบ #871 เมื่อ: ตุลาคม 08, 2010, 01:49:06 PM »

บุตร สี่ห้าเด้ครับ  ผมเหลือหน่อยเดียว คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก

จากหนองห้าง บัวขาวเมืองเกิด เตลิดมาหากิน ถิ่นนครพนม
Hero Member

คะแนน 288

« ตอบ #872 เมื่อ: ตุลาคม 08, 2010, 01:52:24 PM »

ครูอ้นเลาฮักเมียปานนี้ กะหยอนเมียเลาใจอ่อนให้ซื้อปืนหลายกระบอกหล่ะเนาะ.....บ๊ะผมกะฮักเมียคือกัน....ผมคือบ่มีปืนหลายคือครูอ้นนอ........
ผมย้านเมียครับ แต่ย้านตาใส  ห้ายปานได๋กะบ่ฟัง ว่าแต่นายให้ ปอสาม ผมซื้อโลดครับ  เขาด่าเขาห้ายผมกะย้ายม่องลงคอกหมู เกอหมูอยู่หั่นครับ  มันบ่กินฮำกะบอกมันครับ กินให้พ่อแนท้อนลูกเอ้ย  เขาสินำมาห้ายพ่ออยู่คอกหมู

จากหนองห้าง บัวขาวเมืองเกิด เตลิดมาหากิน ถิ่นนครพนม
ลุงโฮ
กะหย่าดอก
Full Member

คะแนน 28

ปืนขี้เมี่ยงหนึ่งกะบอก ยามมีภัย ซ่ำมีหมู่เป็นซาว

« ตอบ #873 เมื่อ: ตุลาคม 08, 2010, 01:56:06 PM »

ครูอ้นเลาฮักเมียปานนี้ กะหยอนเมียเลาใจอ่อนให้ซื้อปืนหลายกระบอกหล่ะเนาะ.....บ๊ะผมกะฮักเมียคือกัน....ผมคือบ่มีปืนหลายคือครูอ้นนอ........
ผมย้านเมียครับ แต่ย้านตาใส  ห้ายปานได๋กะบ่ฟัง ว่าแต่นายให้ ปอสาม ผมซื้อโลดครับ  เขาด่าเขาห้ายผมกะย้ายม่องลงคอกหมู เกอหมูอยู่หั่นครับ  มันบ่กินฮำกะบอกมันครับ กินให้พ่อแนท้อนลูกเอ้ย  เขาสินำมาห้ายพ่ออยู่คอกหมู
คิก คิก คิก คิก คิก คิก ขำก๊าก ขำก๊าก หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน บ่แหม่นย้านคับ คิก คิก เขาเอิ้น......มึน........... ขำก๊าก ขำก๊าก

.........สามสิบลิขิตฟ้า   เจ็ดสิบเฮ็ดเอาเอง เด้อครับเด้อ .........

Hero Member

คะแนน 288

« ตอบ #874 เมื่อ: ตุลาคม 08, 2010, 09:17:58 PM »

เทิงย้านเทิงมึน  วันอาทิตย์ ถ่ายิง CZ 452 เด้อลุง   คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก

ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #875 เมื่อ: ตุลาคม 10, 2010, 12:46:24 PM »

เอามาฝากครูแหง ไว้สอนเด็กน้อยท่องจำ 

.. ฝึกการออกเสียงภาษาไทย  กรุณาอ่านเร็วๆ ดังๆ

หมาหันหมาย หาหมู เห็นหูหมา

หูหมาหนา หมูหนี หมีเห็นหมู

เห็นหมูหัน หูหนี หมีหันดู

หมีหมาหา เห็นหมู หันหูดี

หาหมีเห็น เหม็นหู หมีหมูเหม็น

หาหมีหาย หมายเห็น เหม็นหูหมี

หมาหนีหาย หมายหมู หูหันรี

หมายหาหมู หมาหนี หมีหายตัว

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

เฮ็ดจังใด๋น้อสิเห็นน้ำท่วมโลก
somsakbck
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 974

เรามาเยือนโลกใบนี้แค่เพียงชั่วคราว...แล้วก็จะจากไป

« ตอบ #876 เมื่อ: ตุลาคม 11, 2010, 09:38:29 AM »

โอยตาย.....ลิ้นพันกันแต่วรรคที่ 2 แล้ว...................สระอู สระอีปนกันมุ่นเอ้เล้.......

โลกมีทรัพยากรให้ทุกคนใช้ในการดำรงชีวิตได้อย่างเพียงพอ...แต่ไม่เพียงพอสำหรับคนโลภเพียงคนเดียว : มหาตะมะ คานธี
Hero Member

คะแนน 288

« ตอบ #877 เมื่อ: ตุลาคม 11, 2010, 10:10:48 AM »

หลาย  ห  พาโล  ลายตาเหมิดครับ คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก คิก

ANDAMAN_101
คนอีสานล้าน% โตจริงบ่อิงแอบ แต่แอบอิงสาวๆ
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #878 เมื่อ: ตุลาคม 11, 2010, 02:30:53 PM »

เห็นว่า มักหลาย ห บ่แมนติ

ปืนไม่ใช่หมามันไม่รู้จักเจ้าของ อยู่ในมือใครคนนั้นเป็นเจ้าของ เราเป็นเจ้าของเมื่อปืนอยู่ติดตัวเรา

Hero Member

คะแนน 288

« ตอบ #879 เมื่อ: ตุลาคม 11, 2010, 02:43:59 PM »

กะมักอยู่ครับ  คันบ่คาแนวนี้ ไปบวชแล้วตั้งแต่โดน ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก ขำก๊าก

ANDAMAN_101
Hero Member

คะแนน 719

Hello World

« ตอบ #880 เมื่อ: ตุลาคม 11, 2010, 05:29:05 PM »

บวชเป็นพระ ผู้สาวแห่งมักเด้อ  นำไปเฝ้าฮอดวัด

หนุ่มเมืองชลคนสีเกด
แฮะ แฮะ..มาเลาะหาควมฮู้เพิ่มรอยหยักให้สมองซื่อๆดอกครับ..
Sr. Member

คะแนน 97

ทุกก้าวของเจ้า...คือความห่วงใยของพ่อ

« ตอบ #881 เมื่อ: ตุลาคม 11, 2010, 06:24:41 PM »

ไหว้..หวัดดีครับพี่อ้น...สรุปแล้วบ่ได้เบิ่งจ้อยครับเฮือ... เศร้า
บ่ได้หยุดเสาร์อาทิตย์จ้อยครับ..เผิ่นสลับให้หยุดมื้อหมู่เผิ่นเฮ็ดงาน...
ให้เฮ็ดงานมื้อเผิ่นหยุด...ย้านควมลับฮั่ว...เลยบ่ได้เมือดอกเด้อพี่... เศร้า
เซ็งเป็ดเลยครับ... หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน

น้ำที่ครึ่งแก้ว....
ลุงโฮ
กะหย่าดอก
Full Member

คะแนน 28

« ตอบ #882 เมื่อ: ตุลาคม 11, 2010, 07:57:27 PM »

เอามาฝากครูแหง ไว้สอนเด็กน้อยท่องจำ 

.. ฝึกการออกเสียงภาษาไทย  กรุณาอ่านเร็วๆ ดังๆ

หมาหันหมาย หาหมู เห็นหูหมา

หูหมาหนา หมูหนี หมีเห็นหมู

เห็นหมูหัน หูหนี หมีหันดู

หมีหมาหา เห็นหมู หันหูดี

หาหมีเห็น เหม็นหู หมีหมูเหม็น

หาหมีหาย หมายเห็น เหม็นหูหมี

หมาหนีหาย หมายหมู หูหันรี

หมายหาหมู หมาหนี หมีหายตัว

อ๋อย วินๆๆ คิก คิก คิก คิก คิก คิก อ๋อย อ๋อย บู่

Hero Member

คะแนน 288

« ตอบ #883 เมื่อ: ตุลาคม 13, 2010, 09:46:33 AM »

ไหว้..หวัดดีครับพี่อ้น...สรุปแล้วบ่ได้เบิ่งจ้อยครับเฮือ... เศร้า
บ่ได้หยุดเสาร์อาทิตย์จ้อยครับ..เผิ่นสลับให้หยุดมื้อหมู่เผิ่นเฮ็ดงาน...
ให้เฮ็ดงานมื้อเผิ่นหยุด...ย้านควมลับฮั่ว...เลยบ่ได้เมือดอกเด้อพี่... เศร้า
เซ็งเป็ดเลยครับ... หัวเราะร่าน้ำตาริน หัวเราะร่าน้ำตาริน
ครับไว้โอกาสหน้าครับ ไหว้ ไหว้ ไหว้ ไหว้
อ้ายครูแหงไปทางได๋น้อบัดนี้

somsakbck
ชาว อวป.
Hero Member

คะแนน 974

เรามาเยือนโลกใบนี้แค่เพียงชั่วคราว...แล้วก็จะจากไป

« ตอบ #884 เมื่อ: ตุลาคม 13, 2010, 10:06:03 AM »

ครูแหงเลากินหอยเกินขนาด.....เลยกำลังอยู่ในภาวะ......"แหงกีนรี".......(ฮา)

โลกมีทรัพยากรให้ทุกคนใช้ในการดำรงชีวิตได้อย่างเพียงพอ...แต่ไม่เพียงพอสำหรับคนโลภเพียงคนเดียว : มหาตะมะ คานธี
หน้า: 1 ... 56 57 58 [59] 60 61 62 ... 312
  พิมพ์